Tesettür Modasında Kombin Seçenekleri


İkili Takım Tunik

 Giyim dünyasında insanların en çok sevdikleri şey giydiklerinin kendilerine yakışmasıdır. Bütün modanın dallarında da olduğu gibi tesettür kombin de her gün daha çok çeşitlerin içerisinde bulunduğu bir alan haline gelmiştir. Gri renkli tunik ve altına aynı renkte bol pantolonu, siyah spor ayakkabı ile siyah tesettür tercih eden kişide son derece şık duracaktır.

 Gri rengin uyumlu ve dengeli yapısı, siyah tonların ciddiyet, sertlik yapıları birbirine son derece uyumlu şekilde olacaktır. Karşısındaki insana dışarıya iletişime açık, işini ciddiyetle yapan, kendine öz güveni yüksek olan bir imaj oluşturur. Oldukça göze çarpan kombinlerden bir tanesidir.

 İkili Takım Kuşaklı Tunik

 Tunik ve altına bol pantolon ile insanların ilgisini çeken bir kombin daha gözler önünde. Mor rengin tonlarının hakim olduğu tunik üzerinde bağlı olan kuşak, aynı tonlarda pantolon, ince topuklu beyaz ayakkabı ve eflatun tesettür ile estetik bir uyum yakaladığı görülmektedir. Özellikle tesettür kombin çeşitlerinde önemli bir yeri olduğu söylenebilir.

 İş dünyasında yer alan hanımefendiler için son derece şık duran bir modeldir. Mor rengin ciddiyeti ve baskın bir renk olmasıyla giyen kişide oluşturacağı imaj şık, zarif kavramlarını yerine getirir. İnce topuklu beyaz ayakkabı ile yakalanan kapalı tonlardaki uyum ve açık renklerin iş birliği modeli daha şık, sade, mütevazi yapmıştır. Takılan kuşak ise artı bir aksesuar etkisi oluşturup kıyafete harika bir görünüm katmıştır.

 İkili Takım Çizgili Tunik

 Spor giyime meraklı bir bireyin tercih edebileceği tesettür kombin çeşitleri arasındadır. Beyaz üzerine yatay siyah çizgilerin çekildiği bir tunik, mavi tonlarında pantolon, beyaz spor ayakkabı, siyah tesettür spor tarzında giyinenler için en çok tercih edilen modeller arasında. Siyah, beyaz ve mavi rengin harika uyumu giyen kişide son derece şık ve sade bir tasarımı ortaya koymaktadır.

 İkili Takım İnci Detaylı Tunik

 Bordo renginin hakim olduğu tunik, siyah eklenen kısmı, aynı renkte pantolonu ile siyah kısmının üzerinde inci detaylarıyla iş dünyasında çalışanları daha ciddi, daha şık ve daha kararlı bir imaj oluşumunun kazanımı sağlayacaktır.

Tesettür kombin modasının en seçkin modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinde bulabilir ve dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir