Tesettür Kombinlerle Maksimum Şıklık


            Kadınların günlerin yaşamının ne kadar zor olduğunu aslında hepimiz biliyoruz. İş hayatı, çocuklar, ev işleri, eş, yemek ve daha birçok sorumluluğu aynı anda her gün yerine getirmektedirler. Bunca koşuşturma içerinde gittikleri her yerde şık ve güzel olmaya önem veren kadınların işi maalesef ki daha zor ve zamanları daha kısıtlıdır.

            Aktif bir iş hayatı olan, aynı zamanda çocukları ile ilgilenen kadınların bazen bir tesettür kombin ile birden fazla yere gitmeleri gerekirken, gittikleri her yere nasıl uyum sağlayacakları da sık sık kafalarını kurcalamaktadır. Hemen hemen her gün bu sorunun cevabını bulmak için denemeler yapmaktadır. Sizden bu konuya çözüm arıyorsanız yazımız tam size göre. İşte detaylar;

 İş Kombini ve Okul Etkinliği

            Sabah önemli bir toplantınız var ve mutlaka işe gitmek zorundasınızdır. Tüm güzel hemde sade bir tesettür kombini yapmanız gerekiyorsa hemen bir tunik ve pantolon kombini yapabilirsiniz. Tuniğinizin sade bir renk olmasına özen gösterin. Topuklu bir ayakkabı ile şıklığınıza son noktayı koyabilirsiniz. Toplantı bitti herşey yolunda geçti şimdi de çocuğun okul etkinliğine yetişmeniz gerekiyorsa kombininizde küçük dokunuşlarla değişiklik yapıp amaca uygun hale yetirebilsiniz.

            Topuklu ayakkabılarınızı bir kenara bırakıp, spor bir babeti aynı kıyafetinizin altına giyerek ve eşarbınızı değiştirip spor bir şal ile tamamlayarak bu defa daha spor bir görüntü elde edebilirsiniz. Etkinlik çok güzel geçti ama şimdi de arkadaş toplantısına yetişmeniz gerekiyorsa eğer yapmanız gereken yine küçücük bir dokunuş. Tuniğinizi bir kemerle hareketlendirip tarzınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz.

            Birden fazla yere aynı gün içinde farklı görüntülerle giderek herkesi kendinize hayran bırakmanız mümkün. Akşam çok ani gelişen eşinizin iş yemeğine takılmanız gerekiyor ve kıyafetinizin biraz spor olduğunu düşünüyor ve değiştirmeye zamanınız yoksa sadece ayakkabılarınızı değiştirip eşarp ile tamamlayarak şıklığı yakalayabilirsiniz.

            Buda yeterli değil ise şık bir ceket ile tesettür kombininizi biraz daha hareketlendirip bir kaç şık takı ile daha şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Böylece bütün gün küçük bir kaç değişiklik yaparak aynı kıyafet ile birden fazla yerde şıklığınız ile göz doldurabilirsiniz.

Şıklık ararken pratikliği de göz önünde bulunduran tesettürlü bayanlar için birbirinden şık tesettür kombin seçenekleri www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinde alıcı bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir