Tesettür Kombinleri Yaparken Renk Uyumları Nasıl Olmalıdır?

Kıyafet giyimlerinde renk uyumları önemlidir. Aynı renk ya da zıt renkleri kombin yaparken kullanabilirsiniz. Ama hangi renklerin hangi renklerle birlikte kullanılacağı önemli bir konudur. Aksi taktirde hoş olmayan bir görüntü elde edebilirsiniz. Tesettür giyimde eşarp, şal, gömlek, ceket, ayakkabı, çanta, pantolon, takı gibi aksesuarların birlikte kullanımı sizi strese sokabilir. Aklınız karışarak ister istemez yanlış seçimler de yapabilirsiniz. Bu nedenle kombinlerin birleşiminde ki renklerin nasıl olması gerektiğini ele alalım. Günlük kıyafetler yanı sıra özel günlerde de tek tip bir kıyafet giyilse de, çanta, ayakkabı, aksesuar uyumları oldukça önem göstermektedir. Yapılacak tesettür kombin tipleri için önemli bir ölçü de size yakışacak renkleri bütün halinde kullanmanızdan geçiyor.

 

Fark Yaratacak Tesettür Kombinleri Nasıl Yapılır?

 

Tesettür markalarında tek tek satışlar yerine kombinlerin oluşturulup satışa sunulduğu oluyor. Bu size daha kolay bir kombin yapma fırsatı da sunmuş oluyor. Bunlardan bir kaçını örnek göstererek sizlerin de kombinlerinizde bu tarzları tercih etmesi önerilir. Dantel detayı bulanan camel rengi bir gömlek, pudra renginde kemerli pantolon, bej renginde babet, bakır bir çanta, kahverengi kol saatini bütünleştirdiğinizde ortaya mükemmel bir tesettür kombin meydana geliyor. Hazır bayram yaklaşmışken hem indirimlerden, hem bu kombinleri elde etmekten daha güzel ne olabilir? Nakış işlemeli beyaz tunik, kısa kot mont, pudra kemer detaylı pantolon, pudra rengi topuklu ayakkabı, gold kol saati ve pudra bir çanta ile kombininiz hazır bile!

 

Tesettür Kombinlerinde Markalara Nasıl Başvurulur?

 

Kumaş beyaz pantolon üzerine beyaz, siyah, pudra renk bebe yaka model İspanyol kol tunik üzerine, pudra rengi çıtçıtlı eşarp tercih edebilirsiniz. Ferace, tesettürlü kadınlara büyük kolaylık sağlıyor. Giyim kolaylığı yanında şık bir ferace modelini es geçmeyeceksiniz. Yeşil ve siyah garnili ferace üzerine yeşil eşarp, siyah pantolon ve siyah topuklu ayakkabı ile oldukça şık olacağınız tesettür kombin ile internet sitelerinden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

 

Yaz mevsiminde tesettürlü kadınlar için sıkmayacak, boğmayacak, terletmeyecek ve rahat edebileceği kıyafetleri giymek önemli oluyor. Bu nedenle sezonun modası bol pantolonları spor, klasik, günlük her şekilde kullanabilirsiniz. Beyaz tunik ile beyaz ayakkabıyı, mavi ve desenli bol pantolon ile mavi şal ve mavi çanta ile bütünleştirerek kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir