Tesettür Kombinleri İnternet Sitelerinden Sağlanır Mı?

Uygun renk tonlarını sağlayarak kendinizi şık bir kıyafet içerisinde bulabilirsiniz. Güzel bir giyim tarzı belirlemek, sizin doğru seçimlerinizden ve gösterişli tesettür kombin tasarılarınızdan oluşmaktadır. Tesettür giyimde, kıyafet haricindeki ayakkabı, çanta, aksesuar, şal ve başörtü yüksek derece önem kazanıyor. Uygun olmayan eşyaların birbiri ile bağdaşmaması sonucunda karışık bir görünüm verilir. Doğru kombinleri yapmak her kadının yapabildiği bir durum değildir. İnternet sitelerinde alışveriş yapmak istediğinizde kombinlenmiş olarak satılan tesettür kombin kıyafetlerini tercih ederek seçim zorluklarından kendinizi alıkoyabilirsiniz.

 

Yeşil İzler Taşıyan Tesettür Kombinleri Nelerdir?

 

Yeşil etek üzerine yeşil, turuncu, beyaz tonlarında çiçek desenli bir gömlek tercih edebilirsiniz. Mavi pileli bir eteğin alt kısmı yeşil yapraklarla doluyor. Etek üzerine beyaz gömlek ve bebe mavisi ceket giyerek muhteşem bir kombin hazırlamışsınız demektir. Mavi şal ve yeşil tonlarında portföy çanta kombininizi pekiştirecektir. Krem kumaş pantolon üzerine hangi renk gömlek tercih edilmeli? Yeşil, krem ve kahverengi tonlarının mükemmel karışımından oluşan desenler ile gömlek, yeşil şal, krem rengi topuklu ayakkabı, taşlı bir bileklik parfümünüzle buluştuğunda sonuç kesinlikle sizin ve görenlerin oldukça beğeneceği bir kıyafet seçeneğinden oluşmuş olacaktır. Taba rengi pileli etek, taba rengi sıfır kol gömlek üzerine yeşil salaş ceket, taba rengi babet ayakkabı ile yeşil şal, yeşil çanta bütününü hayal edin ve direkt hayata geçirin. Yaz mevsiminin vazgeçilmezi beyaz etek üzerine yeşil gömlek, pembe şal takın ve aynada kendinizi izleyin.

 

Mor Renk İçeren Kombin Seçenekleri Nasıldır?

 

           Tesettür kombin yaparken mor rengini kullanabilirsiniz. Eteğinizde, gömleğinizde, ayakkabınızda, çantanızda ve diğer detaylarda istediğiniz kadar bu renk tonunu üzerinize kondurabilirsiniz. Mor pantolon gömlek ikilisini krem rengi şal ile tamamlayın. Ya da mor uzun gömleği siyah pantolon, lila şal, yine lila rengi çanta ve babet ayakkabılarla bütünleyerek kullanın. Mor etek, krem rengi gömlek üzerine işlenen mor çiçek detaylı kıyafetinizde krem ve mor renklerinde eşarp kullanarak gün içerisinde iyi vakitler geçirmeniz mümkün oluyor. Siyah balık model etek üzerine işlemeli klasik siyah bir bluz giyerek, mor rengini çanta ve şalınızda severek kullanabilir, turuncu babet ile bütünlük kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir