Tesettür Kombini Renk Seçimi


   Kadınlar her durumda şık ve güzel olmak ister. Tesettür kombini yapmak yetenek gerektiren zor bir iştir. Ayrıntısı çok olan tesettür giyimde hangi parçaların birbiri ile kullanılacağını belirlemek, ayrıntılar için boğulmamak çok önemlidir. Tesettür giyim modasını yakından takip edenler, kendilerine yakışan doğru parçaları birleştirmeyi bilenler her zaman şıklık yarışında kazanan taraf olacaklardır.

 Tesettür Kombini Renk Seçimi

            Kombin yaparken öncelikle renk tercihleri çok önemlidir. Hangi rengi hangi diğer renklerle kullanılacağına karar vermek bazen saatler sürebilir. Bazen kullanmak istediğimiz bir rengi bir türlü başka bir parça ile kombinleyemeyiz. Saatlerde bir parça elimizde düşünürüz acaba bu parçayı hangi renkle bütünlesem diye. Bu gibi durumlarda rengin hangi alternatif renklerle kombinleneceğine karar veremiyorsanız yardım almak en akıllıca çözümdür. Giyim zevkine güvendiğiniz birinden ya da internetten araştırma yaparak doğru renk seçeneğini rahatlıkla bulabilirsiniz.

 Tesettür Kombini Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

            Doğru renk seçimi yapıldıktan sonra tesettür kombinini tamamlayıcı parçaları artık seçebiliriz. Hangi tarz bir etekle nasıl bir bluz kombinlenmesi gerektiği de ciddi emek ister. Örneğin spor bir kombin yapacaksanız buradaki en önemli ayrıntı eşarp olacaktır. Çünkü spor bir kombini şık bir eşarp ile tamamlarsanız kombininiz amacının dışına çıkacak ve beklediğiniz başarıyı sağlayamamış olacaksınız. Spor kombinlerinizde eşarp yerine şal kullanırsanız tam bir spor şıklığı yakalamış olacaksınız. Örneğin rengarenk bir kombin yapmak istediniz. Tek parça, hareketli bir elbise tercihinizi sade tek renk bir eşarp ile kullanarak tesettür kombin farkınızı ortaya çıkabilirsiniz.

            Akşam bir davete katılmanız gerekiyor ve çok şık olmanız gerekiyorsa aynı zamanda kurumsal bir imaja ihtiyacınız var ise pastel ve koyu renkler kullanabilirsiniz. Koyu renk parçaları bir araya getirerek takılarla destekleyerek kombininizi hareketlendirebilirsiniz. Bir iş toplantısına katılacak ve sunum yapacaksınız tüm gözler sizde olacak. Sade ve şık bir kombine mi ihtiyacınız var? O zaman tek renk iki parça bir kombin kullanmak tam size göre olacaktır. Şık ve sade bir bluz ya da gömlek ile aynı renk bir etek yada pantolon ile şıklığınızı tamamlarken gözleri yormadan rahat rahat sunumunuzu yapabilirsiniz.

Yaz mevsiminin birbirinden canlı renklerinden oluşan tesettür kombin modellerimize www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinden göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir