Tesettür Kombinde Kullanılması Gereken Aksesuarlar Nelerdir?

 

Elbette birçok farklı giysiyi bir araya getirmek suretiyle gerçekleştirilecek olan hoş bir tesettür kombin, her ne kadar güzel bir görsel ortaya çıkarsa da, yine de bu konuda yapılan kombin tek başına yeterli olmaz. Hem alt giyim hem de üst giyim olmak üzere iki parçayı birbirine uyumlu bir şekilde bir araya getirerek bir de üzerine giyilecek güzel bir dış giyim ile şık tasarım ortaya çıkar hanımlar bunu aynı zamanda birçok değişik aksesuar modeliyle taçlandırarak daha güzel bir görünüm elde edebilmektedirler. İster özel bir davet ya da organizasyon adına istenirse de gidilecek misafirlik veya dışarı çıkarken de yine değişik giyimleri bir araya getirme durumu ortaya çıktığı zaman mutlaka tamamlayıcı bir aksesuar ile son haline getirmek büyük bir önem taşımaktadır.

 

Farklı bir model altında şık kombinler ile aksesuar çeşitleri

 

Güzel bir etek ya da pantolon modeli ile birlikte üst kısmı gelecek hoş bir gömlek ve bluz çeşitleri ile gerçekleştirilen farklı tesettür kombin çeşitleri aynı zamanda mutlaka bir ayakkabı ev aksesuarı ile tamamlanmalıdır. Bu konuda özellikle etek ile birlikte kombin yapıldığı zaman topuklu bir ayakkabı tercih edilmelidir. Fakat eğer durum bir pantolon ile kombin yapılıyor ise o zaman babet tarzı ayakkabı daha şık ve rahat bir görünüm verebilir. Ayakkabı aksesuarına tamamladıktan sonra mutlaka bu konuda çantada unutulmamalıdır. Tarz bir izlenim yaratmak için daha çok küçük ve şirin bir görünüme sahip askısız çanta modellerini tercih etmek tüm kadınları aynı zamanda daha özgür bir izlenime sokabilir.

 

Farklı takılar ile aksesuarı tamamlamak

 

Elbette güzel bir kombin gerçekleştirdiği zaman ayakkabı ve çanta ile birlikte birbirinden farklı takılarda giyildiğinde kombin tamamlanmış olur. Bu konuda hanımlar özellikle şık ve zarif bir ince tasarımlı küpeleri tercih edebilmektedirler. Daha farklı ve hoş bir görünüm sunan bu küpe modelleri le birlikte yine ince zarif bir kolye veya bileklik ile daha güzel bir şey dedim yaratılabilir. Tabii burada tüm hanımlar giyecekleri güzel tesettür kombin giysiler ile birlikte farklı aksesuarlar için kendi zevkleri ve moda uzmanlarının düşüncelerini bir veya getirmelidirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir