Tesettür Kombin Oluştururken Renk Seçimleri Nasıl Olmalıdır?

 

Kombin oluştururken seçilecek renklerin önemi oldukça fazladır. Renk faktörü kişinin sadece dış görünümüne değil aynı zamanda yüzüne bile etki edecektir. Bu yüzden kişi bir kombin oluşturacaksa aklına gelebilecek tüm unsurları göz önünde bulundurarak alışveriş yapması gerekmektedir. Örneğin yapılacak bir kombin içerisinde bulunan renkler trend renkler olmalıdır. Trend renkler sezonun rengi olacağı için kişinin kombin oluşturmasında şık bir görünüm sağlayacak ve herkes tarafından fark edilecektir. Tesettür kombin içerisinde bulunan renk uyumu, kıyafet seçiminden bile daha önemlidir. En pahalı ve en güzel elbise alınsa bile renk uyumu olmadıktan sonra hiçbir şekilde kişi estetik bir görünüme kavuşmaz. Bu yüzden alınan tüm kıyafetlerin birbirine uyum sağlaması gerekmektedir.

 

En Trend Tesettür Kombin Çeşitleri Nelerdir?

 

En trend kombin çeşitleri arasında lazer kesimi olan kıyafetler bulunmaktadır. Lazer kesimli kıyafetler son zamanlarda çok tercih edilmiş ve trende girmeyi başarmıştır. Kahverengi bir kap altına giyilecek bir beyaz dar pantolon kişiyi muhteşem gösterecektir. Takılan şal ise parlak kumaşa sahipse ve o da kahverengiyse kombin tamamlanmış olur. Eğer kişi kendi tarzını kombin içerisinde konuşturacak ise trend renklere bakıp, trend modelleri tercih ederek bu tamamlayabilir. Tesettür kombin içerisinde bulunan kıyafetler trendler arasından seçilmeli ve insanların fark edebileceği bir model olması şarttır. Diğer kombin çeşitlerinden bahsetmek gerekirse ön kısmı açılabilir tunik altına giyilecek geniş pantolon oluşturulacak kombine mükemmel bir görüntü sağlamaktadır.

 

Farklı Bir Tesettür Kombin Oluşturmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

 

Farklı bir kombin oluşturmak çok basittir fakat bu oluşturulacak kombin içerisinde aksesuarların da bulunması ve kombin kıyafetlerini destekleyecek birçok kıyafetin, rengin olması gerekmektedir. Renk uyumu sağlanırsa her türlü kombin tamamlanmış olur. Tercih edilen kıyafetlerin üzerindeki aksesuarların ve desenlerin bile birbirini desteklemesi son derece önemlidir. Tesettür kombin oluşturulurken yapılması gereken en önemli şeylerden birisi giyilecek kıyafetlerin nasıl bir modele sahip olduğunu analiz etmektir. Giyilen kıyafetler çok önceki zamanların trendi ise hiçbir şekilde kombin içerisinde kullanmamak gerekir. Çünkü eski trendde olan kıyafetler soluk bir görüntünün oluşmasına sebep olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir