Tesettür Kıyafet Bulmakta Zorlanıyor Musunuz?

Online Satış Sitelerini Takip Edin

 

Tesettür giyimde genelde sıradan olmayan, farklı abiye modellerini bulmak oldukça zordur. Ancak internet üzerinde oldukça farklı renk, şekil, modellerde ve farklı beden aralığındaki elbiselere kolayca ulaşabilirsiniz. Modaya uygun olarak her yerde bulamayacağınız tesettür abiye renk ve modellerini bu siteler rahatça bulabilir ve karşılaştırabilirsiniz. Siyah, lacivert, koyu kahve, bordo, fuşya, pudra, somon, petrol gibi en çok kullanılan renklerin uyumunu kontrol edebilme imkanına sahip olursunuz.

 

Kapalı abiye elbise modellerinde özellikle dantel işlemeler, pullar, payetler elbiseye oldukça farklı bir hava katmaktadır. Bu işlemeler sadece elbiseye değil kombin yapılacak olan eşarba da ufak dokunuşlar yapıldığında farklı bir tarz yaratabilmektedir. Şık abiye tasarımlar abiye bir elbisenin altına giyilen ayakkabı ile tamamlandığında bir bütün oluşturmaktadır.

 

Kombinlerinizde Tamamlayıcı Aksesuarlar Kullanın

 

Özel günlerde giyilen tesettür abiye altına giyilen stilettolar her bayan için tamamlayıcı ve kurtarıcı parçasıdır. Abiyeyi ön plana çıkarmak için daha çok krem ve pudra tonlarında ayakkabılar tercih edilmektedir. Deri görünümüyle de her yıl tercih edilen parçalardan en önemlisidir bu stilettolar. Bileği ince olan, bileğinin inceliğini ön plana çıkarmak isteyen tesettürlü bayanlarda elbise altına stiletto yerine tek bant ayakkabılar da tercih edilmektedir. Çanta şıklığı içinde portföy çantalar hem kullanışlı, hem rahat, hem de oldukça şıktır. Kıyafetiniz kadar çantada da şık olmak için genelde taşlı ve simli modeller tercih edilmektedir.

 

Abiye elbiseler düğünlerde, kına gecelerinde, nişanlarda, mezuniyet törenlerinde, bazı özel günlerde giyilen kıyafetler arasında yer almaktadır. Bu gibi zamanlarda herkesin istediği tarz abiyeyi bulması oldukça zor olmaktadır. Böyle zamanlarda pek çok mağazayı gezmek, bilgi sahibi olmak, fikir edinmek gerekmektedir. Abiye fiyatlarının mağazalarda oldukça yüksek olması ve açık modellerin tesettür abiye modellerinden sayıca fazla olması da abiye elbise seçimini oldukça zor bir hale getirmektedir.

 

İnternet Sitelerinde Geniş Bir Üren Yelpazesi Bulunmaktadır

 

Kapalı abiye elbise modelleri üreticiler tarafından oldukça az sayıda modelle üretilip, az bir stokla mağazalara sunulduğunda ise müşteriler açısından seçim yapmak yine zorlaşmaktadır. Online satış sitelerinde oldukça farklı renk ve model seçenekleriyle kapalı abiye elbise modellerini bulmanız mümkündür. Bu abiye elbise modelleri uygun koşullarla satışa sunulmuş, böylece bütçenize uygun ödeme koşulları ile hem cebiniz hem de içiniz rahat edecektir.

Kaynak: tesetturpazari.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir