Tesettür Kap Nelerle Kombin Ediliyor?

 

Tesettürlü bayanlar için tercih edilmiş çok sayıda model ve renk seçeneği bulunan tesettür kap modelleri farklı aksesuar ve ayakkabılar ile kombin edilebildiği gibi çanta ve eşarp seçimi de oldukça önem arz ediyor. Özellikle eşarp veya şal seçimi renkler ve desenler açısından büyük önem taşımakta.

 

Özellikle kap rengi ile eşarp rengi ya da deseni arasında bir uyum sağlamak tesettürlü bayanların dikkat ettiği unsurlar arasında yer alıyor. Tesettür kap kullanan bir bayanın öncelikle desenli ya da düz renge sahip olan kap modeli ile kullanabileceği eşarp ya da şal seçimi desenli modeller için düz renk düz renkler için de desenli eşarp seçimi olarak yapılıyor. Ayrıca bazı tesettürlü bayanlara göre düz renk eşarp ve şal seçimi her zaman kaçınılmaz. Çünkü bazı hanımlar düz renklerin daha asil ve şık durduğuna inanıyor. Son yıllarda da gerek kaplarla gerekse diğer tesettür ürünleri ile sıklıkla düz renk eşarp ve şal modellerinin kullanımı tercih ediliyor.

 

Tesettür Kap Modelleri İle Hangi Eşarp Ya Da Şallar Kombin Edilebilir?

 

           Tesettür kap modelleri ile genellikle çok sayıda bayan düz renk şalları daha çok tercih ediyor. Özellikle hakim yaka ya da gömlek yaka kaplarda şallar daha düzgün ve şık durabiliyor. Ayrıca bağlama tekniği olarak bakıldığı zaman da tesettürlü bayanların kap ile şal tercih etmesi daha mantıklı olabiliyor.

 

Şalların daha kolay şekil alması ve çok sayıda modelle şal uçlarının da tarz olarak eklenebilmesi mümkün olabiliyor. Çünkü şalların uç kısımları ile çok sayıda tesettürlü bayan bazı bağlama teknikleri kullanarak güzel bir görünüm sağlamasını tasarlayabiliyor. Çok da başarılı olan teknikler de bulunabiliyor bu konuda.

 

Tesettür Kaplar İle Hangi Tarz Aksesuarlar Tercih Ediliyor?

 

Tesettür kap modellerinde kullanılabilecek çok sayıda aksesuar bulunmakta olup bunların uygulanabildiği bazı kaplar oldukça şık görüntüler oluşturabiliyor. Özellikle bazı basit zincirler eklenebilen kap modelleri bulunmakta olup bu model spor giysileri beğenenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Ayrıca bazı şeritle ve boncuklarla süslenmiş kap modelleri de çok sayıda bayanın tercihleri arasında yer alıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir