Tesettür Kap Modelleri İle Nasıl Kombin Yapılır?

 

Bu sene birbirinden değişik modeller altında piyasaya sunulmuş olan tesettür kap modelleri için özellikle kombin yapma durumu hanımlar tarafından daha bir öneme sahip olmuş durumdadır. Farklı boyutlara sahip olan ve aynı zamanda düğmesiz bir tasarım altında üretimleri gerçekleştirilmiş seçeneklerin yanı sıra yine yırtmaçlı bir şekilde hazırlanmış kap çeşitleri de hiç kısımdan değişik giysileri gösterdiğinden dolayı güzel bir kombin yaratma imkanı vermektedir.

 

O yüzden hanımlar evde dolaplarında duran giysilere bakarak buna göre harika bir uyum sağlayacak modeller kapsamındaki çeşitler ile alışveriş yapmayı tercih etmektedirler. İç kısımdan rahat bir şekilde görülerek harika bir uyum sağlayacak olan giysiler ile kap modelleri sayesinde hanımlar özellikle sonbahar ayları veya bütün yazın ılık dönemlerinde giymek istedikleri herhangi bir yer adına boş bir görsel yakalama şansını da elde edebilir.

 

Farklı tesettür kap modelleri ile kombin yaratma

 

Yeni sezon kapsamında üretimleri gerçekleştirilmiş özellikle düğmesiz ve kuşak tasarım ile hazırlanmış olan tesettür kap modelleri adına iç kısmına giyilecek harika bir boğazlı kazak altında uyumlu bir görsel yakalanabilir. Ayrıca alt kısma tercihe bağlı olarak güzel bir keten veya kumaş pantolon ile birlikte yine bol veya dar tasarım altında üretimleri yapılmış etek çeşitlerinden de yeni seçim yapılarak güzel bir kombin yaratılabilir. Daha Ilık havalarda ön kısmı açmak suretiyle geniş yakalı yeni sezon kap modellerinin yanı sıra bebe yaka modelleri ile de bu iç giyimler altında mükemmel bir görsel yakalama şansı elde edebilir. Tabi bunu yaparken mutlaka evde dolaplarda duran giysilerin renkleri de unutulmamalıdır.

 

Birçok değişik seçenekler kapsamında hoş kombinler yaratmak için kap modelleri

 

Bu konuda en fazla ön plana çıkan tesettür kap modeli ise hiç şüphesiz garnili tasarım altında üretimi yapılmış seçenektir. Ön kısmı doğrudan açık bir şekilde giyme imkanı veren bu garnili model sayesinde hanımlar mükemmel bir görsel yakalama şansını elde edebilmektedir. Bunlar gibi daha birçok değişik kapı çeşitleri altında bu yıl özellikle ilkbahar ve yaz sonbahar ile birlikte kış aylarının alıp dönemlerinde hoş bir uyum yakalama şansı elde edilebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir