Tesettür Kap Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 4 Detay

Tesettür Kap Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 4 Detay

Seçtiğiniz bir giyim ürünün size en yüksek kaliteyi ve işlevi sağlaması için bazı detaylara dikkat etmek gerekiyor. Bu durum özellikle tesettür kap gibi dış giyim ürünlerinde daha çok öne çıkıyor. Alışveriş yaparken, seçtiğiniz bir ürünü bazı kriterleri gözeterek satın alırsanız, onu daha uzun bir süre giyme şansınız var.

1.Kaliteli Kumaşları Tercih Edin

 

Üzerinizde şık bir görünüm sağlamak için, seçtiğiniz kıyafetin kumaş kalitesi çok önemli. Çabuk kırışan, yıkandığı zaman bozulan, renk değiştiren kumaşların, bu şıklığı uzun süre sağlaması mümkün değil. Dolayısıyla nitelikli kumaşlardan elde edilen ürünler, size her zaman daha büyük avantaj sağlayacaktır. Bunun için sağlığa zararlı boyaların kullanıldığı kumaşlardan, naylon içerik taşıyan ürünlerden her zaman uzak durmanız tavsiye edilmektedir.

 

 2.Vücut Tipinizi Dikkate Alın

 

Seçeceğiniz bir tesettür kap, vücut tipinize uygun olmalıdır. Örneğin fazla kilolardan şikayet ediyorsanız, beden ölçüsünden daha büyük bir ürün satın almak, fazla kilolarınızı saklamak yerine sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir. Veya zayıf ve uzun boyluysanız, boyuna çizgileri içeren bir kumaş sizi daha zayıf gösterecektir. Bu gibi detaylar, kıyafet seçiminde önemlidir.

 

 3.Genel Giyim Tarzınıza Uygun Modeller Seçin

 

Bayanlar alışverişe çıktığında, eğer bir kıyafeti çok beğeniyorsa, onu mutlaka satın almak ister. Fakat o anda gözünüze hoş gelen bir giysi, daha sonradan giydiğiniz diğer kıyafetlerle uyum sağlamadığı için gardırobun bir köşesinde kalmaya mahkumdur. Bunun yaşanmaması için ilk gördüğünüz kıyafeti hemen satın almayıp, bunun sizin tarzınızı ne kadar yansıttığını düşünebilirsiniz. Bu sayede alacağınız bir ürünü, diğer giysilerinizle kolayca kombin edebilir ve daha uzun soluklu giyebilirsiniz.

4.Satın Almadan Önce İyice İnceleyin

 

Gördüğünüz bir tesettür kap eğer sizin tarzınıza uygunsa ve onu satın almaya karar verdiyseniz, bu ürünü yine de detaylıca incelemeniz tavsiye edilir. Özellikle kıyafetin iç kısmında kalan dikişlerin kalitesi, sağlamlığı, düğmeleri varsa bunların eksik olup olmadığı, fermuarlı bir model ise, fermuarının ne kadar sağlam olduğu gibi incelemeler, hayli önem taşır. Böylelikle aldığınız bir ürünü sorun yaşamadan giyebilir ve alır almaz onu terziye götürerek hatalarını gidermek zorunda kalmazsınız.

En güzel tesettür kap seçenekleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-kap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir