Tesettür Kabanlarda Yeni Renk Seçenekleri Nelerdir?

 

Özellikle de konu dış giyim seçenekleri olduğu zaman burada birbirinden farklı modeller ile birlikte en az model kadar renklerin de önemi oldukça fazla hale geliyor. Bu bağlamda hanımlar özellikle şık bir tesettür kaban giyim seçeneği tercih yaparken elbette ilk olarak her ne kadar modele baksa da bununla beraber modelin rengi ile nasıl bir uyum sağladığını dikkatli bir şekilde bakmakta ve buna göre satın almaktadır. Tabii bu sadece modeli alakalı değildir. Aynı zamanda kişinin ten rengine göre uyum sağlayıp sağlayamayacağı da büyük bir önem taşımaktadır. Beyaz ten veya esmer ten kapsamında farklı renkler daha hoş bir izlenim yarattığından dolayı buna göre bir seçim yapmanın da önemi oldukça büyüktür. Yeni sezon içerisinde piyasaya sürülmüş birbirinden özel modeller ile birlikte renklerde kaban çeşitleri oldukça tatmin edici bir şekilde farklı seçenekleri sunmaktadır.

 

 Yeni Kapı Modelleri Kapsamında Birbirinden Özel Renkler

 

Bu sene özellikle tesettür kaban modelleri kapsamında gri rengin farklı tonları ile birlikte sarı ve siyah renkler ön plana çıkmaktadır. Oldukça hoş bir görünüm sunan bu renkler altındaki kabanlar daha şimdiden piyasa üzerinde çok fazla talep görmeye başlamış durumdadır. Haki rengi veya lacivertin farklı tonları ile birlikte kahverengi de yine değişik kaban modelleri kapsamında mükemmel bir bütünlük sağlamış olarak piyasaya sunulmuştur. Her ne kadar bu durum kişisel tercihlere bağlı kalsa da genel olarak bazı renkler ön plana çıkmakta ve hanımlar tarafından büyük bir beğeni toplamaktadır. Diğer yandan yeşil ile taba renginin de yine en özel kaban modelleri kapsamında harika bir görsel sunduğunu söylemek gerekir.

 

Farklı Giysilerle Uyum Sağlayan Kaban Renkleri

 

Burada en önemli olan tesettür kaban rengi kriterleri altında evdeki diğer giysiler ile uyum sağlayıp sağlamayacağıdır. Özellikle de dışarı çıkıp bir yerlere giderken veya değişik organizasyonlar ile özel davetlere katılırken mutlaka giyilecek olan birbirinden değişik giysiler altında hoş bir kombin yaratması adına kaban modelleri buna göre renkler altında satın alınmakta ve tercih edilmektedir. Bunu sağlayacak olan birçok değişik kaban modeli altında da en güzel renkler kapsamındaki seçenekleri yeni sezon itibariyle satın alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir