Tesettür Kaban

 

Tesettürlü bayanların son yıllarda oldukça şık giyindikleri ve tarzlarını tüm dünyaya gösterdiklerini görmek mümkündür. Son Zamanlarda bunu sağlamak adına çok sayıda internet sitesi satış rekorları kıran tesettür giyim ürünlerini piyasaya sunmuş durumdalar. Çok sayıda tesettürlü hanım ise bu ürünler arasında tercihlerini yaparak kendi tarzlarını ortaya koyma şansı bulmuş durumdalar.

 

Çok sayı da ürünün birden piyasaya sunulduğu bu sitelerden kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olma şansı da yakalamayı başaran hanımlar oldukça fazla tercih gösterebiliyorlar. Özellikle kısa surede kargoya verilmesi ve birkaç gün içinde sipariş verenin eline ulaşması da ekstra beğeni kazanmalarına neden olabiliyor. Tesettür giyime sahip olmak ekstra bir hüner ve beceri gerektirmekte olup özellikle tesettür kaban modelleri için bu daha da zorlaşıyor. Çünkü tesettür kaban modelleri için tasarımcının elinde çok sayıda done bulunmuyor. Tesettürlü hanımların zaten kapalı olmaları nedeniyle genellikle uzun kabanlar tercih etmeleri tasarımcıların çok sayıda tasarım ortaya çıkarmasını engellemekte.

 

Tesettür Kaban Modelleri Nasıl Tasarlanıyor?

 

           Tesettür kaban modelleri tasarlanırken önceki yıllarda tasarımcıları oldukça zor duruma sokan sadece uzun modellerin tasarlanma gereği artık ortadan kalkmış durumda. Çünkü artık çok sayıda tesettürlü bayan kısa modelleri de tercih edebiliyor. Ayrıca bu kısa modeller çok daha şık durabiliyor. Tesettürlü hanım uzun bir tuniğin üzerinde kısa bir kaban tercih edebiliyor. Ayrıca benzer şekilde eteklerin üzerinde de kısa kabanlar çok daha güzel duruyor. Hatta etek üzerine giyilmiş kısa bir kabanın uzun kabandan çok daha iyi durduğunu söylemek mümkün.

 

Tesettür Kaban Modelleri Nerelerden Alınmalıdır?

 

Tesettür kaban modelleri geçtiğimiz yıllarda sınırlı modellerle üretilirken hatta tesettürlü bayanların kendilerine has modelleri tasarlayıp özel dikim sağladıkları bilinirken son yıllarda durum oldukça değişti. Çünkü artık bayanlar için çok sayıda model ve seçenek var. Üstelik bu seçenekleri evlerinde oturdukları yerden tercih edip sipariş etme şansını da bulmaları mümkün. İmkanlar bunlarla da sınırlı kalmıyor. Ayrıca siparişlerinin yanında kampanyalardan da haberdar olma şansı yakalıyorlar. Bazı siteler ise sipariş ürünün yanında uygun bulunan bir eşarp ya da şalı da hediye olarak gönderebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir