Tesettür Kaban Seçeneklerinde Trend Kaşe Ve Süet Kaban Modelleri Nelerdir?

 

Tesettür Dış Giyim Seçeneklerinde Trend Belirleyici Ayrıntılar Nelerdir?

 

Tesettür giyim modasında bu sezon öne çıkan ürünler arasında kabanlar yer almaktadır. Kış sezonunun en önemli ve dış giyimde şık görünümü yakalamaya yardımcı olan ürünü tesettür kaban seçenekleri olarak belirlenmiştir. Kabanlarda klasik modellerin yanı sıra yaratıcı tarzda modeller de öne çıkmaktadır. Her sezon olduğu gibi koyu renkler klasikler arasında yer alırken çarpıcı açık renkler de kullanılarak, seçenekler genişletilmiştir. Hem kış soğuğundan koruyan hem de şık görünümü ile bayanlar tarafından tercih edilen model ise kaşe kaban tasarımları olmayı başarmıştır. Kaşe kabanlar koyu renkler ile tasarlandığında, iç kısımlarında peluş ya da kürk kullanımı sağlanmıştır. Bu yapı hem sıcak tutarken hem de ihtişamlı bir görünüm sağlamıştır. Kapüşonlu modellerde, omuz ve kapüşon çevresinde de kürk ya da peluş kullanımı sağlanmıştır. Kabanların önlerini kapatmada kullanılan materyaller ise geniş yapıda kullanılmıştır. İri düğmeler, çıt çıt ayrıntıları ve belden kuşaklar öne çıkmaktadır. Kaşe ve koyu renk modellerde tümünün kullanımı görülmektedir. Değişen aksesuarlar ile uzun kaban seçenekleri kullanılmaktadır. Sezonun trend ürünü tüm bu ayrıntılara bakılarak belirlendiğinde, kaşe ve uzun kabanlar olarak belirlenmiştir.

 

Trend Kabanlarda yaka Modelleri Ve Kesimleri Nelerdir?

 

           Tesettür kaban modellerinde kaşe kabanlar, renkli tasarımlar halinde de kullanılmaktadır. Koyu renklerden farklı olarak tasarlanan açık renklerde, dışa dönük büyük yakalar ve sarı, turuncu gibi sıcak renkler görülmektedir. Bu kaban çeşitleri özellikle açık renk kazaklar ile kullanıldığında, çarpıcı bir tarzı oluşturmaktadır. Renkli kaşe kabanlarda, tek düğme kullanımı ile spor bir hava yakalanmıştır. Belden kuşaklı modeller de ise şal yaka kullanımı yaygın olarak görülmektedir.

 

Bu sezon şık ve trend bir görünüme sahip olmak isteyen bayanların, tercih etmeleri gereken dış giyim ürünleri belirli modeller ile öne çıkmaktadır. Tesettür kaban modelleri alırken kaşe kaban seçimi yapanlar, trendi yakalayacaktır. Renkli kabanlarda, tek düğmeli ve düz kesim seçenekler kullanılmalıdır. Uzun modeller de ise koyu renk, gri, kahverengi tonlar ve şal yaka kullanılmalıdır. Spor modeller de şişme kabanlar tercih edilebilmektedir. Diğer bir seçenek ise doğal kumaşlı ürünlere yönelmek olabilmektedir. Süet kabanlarda ise yine şal yaka ve etnik baskılı modeller seçilebilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir