Tesettür Kaban Modellerinde Bayanların İlgisini Çeken Tasarımlar Nelerdir?

 

Klasik Trend Tesettür Kaban Modelleri Nelerdir?

 

Sezonun dikkat çeken tesettür kaban modelleri arasında kaşe kumaş ile tasarlanan farklı kaban modelleri yer almaktadır. Kaşe kabanlarda oluşturulan trend modeller, modern bir hava taşımaktadır. Modern kaban tasarımları arasında dikkat çeken modellerden biri, ceket yaka tasarımı ile oluşturulan ve düz kesime sahip olan klasik kaşe kaban modelleridir. Bu modeller kullanılan renk ve desen ayrıntıları ile modern bir tarza sahip olmaktadır. İki farklı renk uygulaması ile oluşturulan simetrik desenler kabanlarda dikkat çeken ayrıntılardır. Gri ve beyaz renklerin bir arada kullanıldığı, ceket yaka kaşe kabanlar sezonun trend ürünleri arasında yer almaktadır. Ceket yaka ve düz kesim kaşe kabanlarda farklı renklerin kullanımı sağlanmıştır. Bu modellerde fuşya, pudra, kırmızı gibi renkler tercih edilmiştir.

 

Klasik Tesettür Kabanlarda Kullanılan Aksesuar Ayrıntıları Nelerdir?

 

           Tesettür kaban modellerinde bu sezon birçok tesettür giyim ürününde görüldüğü gibi nakış detaylarına rastlanmaktadır. Nakış detaylı kaban modelleri yine kaşe kumaş kullanımı ile tasarlanmaktadır. Koyu renk kumaşlar ile tasarlanan kaşe kabanların yaka yada kol detaylarına uygulanan canlı renklerde nakış işlemeleri trend ürünleri oluşturmaktadır. Nakış işlemelerinde ağırlıklı olarak çiçek motifleri tercih edilmektedir. Sezonun dikkat çeken modellerinde kürk, düğme ve kemer kullanımı da görülmektedir. Kaşe kabanlarda kürk kullanımı yaka ve kapüşon bölgesinde sağlanarak farklı tarzda tasarımlar elde edilmektedir. Kış mevsiminin soğuk yapısından korunmak amacı ile oluşturulan trend kaban modellerinde, iç kısımda ve şapka kısmında kürk kullanımı uygulanmaktadır. Kürk tasarımlı kaşe kabanlarda haki, mavi, gri, siyah, borda, yeşil gibi renkler tercih edilerek sezonun trend modelleri oluşturulmuştur.

 

           Tesettür kaban modellerinde düğme ve bronş kullanımı görülmektedir. Düz ve sade modellerin üzerinde kullanılan bronş ayrıntıları ile farklı tarzda kabanlar oluşturulmaktadır. Gizli düğme detayları ile oluşturulan bol kesim kaşe kabanlar, bayanların tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Bu kaşe kabanlar klasik bir tarz ortaya koymaktadır. Gizli düğmeli kaşe kabanlar, bol ve etek kısmında volanlı bir kesim ile oluşturulmuştur. Gizli düğmeli modellerde kemer ve kürk kullanımı da sağlanabilmektedir. Bu modeller kırçıllı ya da düz renk olarak tasarlanmaktadır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir