Tesettür Giyimin Vazgeçilmezleri Arasında Yer Alan Uzun Tunik Modelleri

uzun tunik modelleriŞıklığı ve pratikliği tesettürlü hanımların en çok kullandığı ürün seçenekleri arasında yer alan uzun tunik modelleri zengin ürün çeşitliliği ile her beden ölçüsünde ve her yaşa göre tasarlanmaktadır. Her mevsim koşullarında farklı modeller bulabilmek mümkün olmakta ve mevsim özelliklerine göre giyinmek mümkün olmaktadır. Pamuklu kumaşları ile yumuşacık bir his veren modeller rahat kalıpları ile de çok beğenilmektedir. Özellikle torba cepleri, kanguru modelleri ve esnek kalıpları ile genç tesettürlü hanımların beğenerek kullandığı kıyafetler arasında yer alan tunik modelleri her yaşa hitap eden model seçenekleri ile de tesettür giyimin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Orijinal baskılı modeller spor seçenekler olarak oldukça kullanışlı olmaktadır. Spor modeller içerisinde eşofman tarzında uzun tunik modelleri de bulabilmek mümkün olmaktadır. Özel davetlerde tercih edebileceğiniz abiye seçenekleri için şifon tunik modelleri tercih edebilirsiniz. Göz alıcı renkler, özel tasarımlarla mükemmel kombinler elde edilebilmektedir. Desenli modellerde hareketli tasarımlar bulabilirsiniz. Özellikle yaka, kol ve etek ucu kısımlarında elde edilen özel detaylar ile şık uyumlar ve tarzınızı yansıtan model seçenekleri elde edebilirsiniz. Aradığınız her boyda model seçenekleri bulunmaktadır. Diz üstünde kullanılan modellerin yanında dizlerde ya da ayak bileklerine kadar inen tasarımlarla modeller bulabilmekte mümkün olacaktır. Özellikle etek uçlarında kullanılan kesimler genel olarak modellerin tarzını belirlemektedir.

Düz kesimler, asimetrik kullanımlar, oval seçenekler ve inişli çıkışlı uzun tunik modelleri ile en şık ve farklı imajı elde edebilirsiniz. Özel tasarım ürünlerle özel davetlerde şık tarzlar elde edebilir ve sonbahar kış sezonlarında triko modellerle sıcacık kullanımlar kombinlerinizde yer alabilecektir. Günlük kullanımlarınız için kot modeller tercih edebilir, abiye kullanımlar için mutlaka şifon kumaş seçenekleri tercih edilmelidir. Özellikle tül detaylar, güpür kullanımları, ikili renk uyumları, çizgili modeller en şık uyumların en göz alıcı parçaları olabilecektir. Kullanım olarak fermuarlı, düğmeli, düz model seçenekleri bulunmaktadır. Fermuarlı modeller biraz daha kilo fazlası olan bayanlar için önerilmektedir. Belden kemerli düğmeli modeller ise daha zayıf bayanlar için hoş seçimler olabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir