Tesettür Giyimin En Geniş Ürün Yelpazesine Sahip Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür TunikFarklı boyutlarda, renklerde, tasarımlarda hazırlanan tesettür tunik modelleri tesettür kombinlerinin en çok aranan parçaları içerisinde yer alıyor. Özellikle genç bayanlar spor tarzlarına uyumlu olabilecek pek çok model bulabiliyor. Sonbahar- kış koleksiyonları içerisinde mürdüm, lacivert ve haki gibi farklı renk tonları bulabilirsiniz. Baskılı modeller, diz altına kadar uzanan boyları ve etek ucunda kullanılan farklı kesimleri ile tunikler her kıyafetinize uyumlu tasarımlarda sunulabiliyor. Genellikle pantolon kombinleri içerisinde yer alan bu modeller, arasında farklı kumaş seçimleri ile farklı alanlarda dış giyim ürünü olarak kullanabilmeniz de mümkün olacaktır.  Asimetrik kesim modeller şık kullanımlar oluşturuyor. Bunun yanında uzunlu kısalı etek boyları genç tesettürlü hanımların özgün tarzlarına çok mükemmel bir şekilde uyum sağlayabiliyor.

Lacivert tesettür tunik seçimlerinizde bordo eşarp seçimi ve kot pantolon kullanımları da başarılı günlük kullanımlar arasında yer alacaktır. Spor bir ürünü dantelli şallar ile kombine edebilir ve çok daha zarif bir tesettür kombini elde edebilirsiniz. Yarasa kollu model seçenekleri de bu kategorinin şık seçimleri arasında yer alıyor. Panço tarzında pelerinli şekillerde kullanılabilecek bu ürünler şıklığın yanında kullanım kolaylığı ve rahatlıkta sunmaktadır. Yaka kısımlarında tercih edilen flora, kurdele ve gömlek yakalar da farklı tarzlar oluşturmanızı sağlayacaktır. Desenli modeller tercih edebilir, üzerinde düz renk eşarp seçimleri ile kıyafet kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Geniş yakalı modeller içerisinde uzun modeller dikkat çekiyor. Spor tarzlara uyum sağlayabilecek baskılı tesettür tunik tasarımları üzerinde file tarzında kombinlerle sunulmaktadır. Çizgili modellerde genç tesettürlü bayanlar tarafından fazlaca tercih edilmektedir. Gömlek tarzında tasarımlar bulabilmek mümkün olmakta, sade tasarımlar tercih edildiğinde üzerindeki birkaç farklı detay ile çok şık kombinler elde edilebilmektedir. Geniş ve bol kesimlerle tesettürlü hanımlar oldukça rahat kıyafetler elde edebiliyor. Bu modellerle genellikle şal kombinleri tercih ediliyor. Boru pantolonlarla kombine edilen tunikler şıklıklarını bu şekilde kombinler ile tamamlayabiliyor. Pile detayları da elbiselerde olduğu gibi tunik modellerinde de yer alıyor ve farklı beden özelliklerinde tesettürlü hanımların kıyafetleri ile mükemmel uyumlar oluşturabiliyor. En çok beğenilen kıyafet kombinleri içerisinde yer alan bu modeller, tesettür giyimin en geniş ürün yelpazelerine sahip olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir