Tesettür Giyimde Bu Yılki Yenilikler Nelerdir?

 

Tesettür giyinmeyi tercih eden hanımlar daha önceden istedikleri her kıyafeti bulamadıkları için çokça yakınırlardı. Ancak bu istenmeyen durum artık tarih oldu. Çünkü ünlü moda markaları tesettür giyim için de büyük adımlar atmaya başladı. Örneğin tesettür giyimde kullanılan pantolonlar, paltolar ve etekler artık son trendlere uygun olarak üretiliyor. Daha önce tek tip ve tek renk olan pantolon ya da etekler artık çok daha şık, çok daha renkli üretiliyor. Ayrıca bütün bu yenilikler yapılırken kıyafetlerin rahatlığı da unutulmuyor. Örneğin bel lastikli ürünlere bu ürünlerde çok sık yer veriliyor. Hatta kullanılan likralı kumaşlar her kıyafette rahat hareket imkanı sağlıyor.

 

Tesettür Spor Giyimde Yenilikler

 

Tesettür giyinmeyi tercih eden hanımlara bir yenilik de spor giyimden geldi. Artık tesettüre uygun spor kıyafetler üretiliyor ve bu da sporsever hanımları oldukça mutlu ediyor. Tesettür giyim için hazırlanan eşofmanlar artık tunik şeklinde hazırlanıyor. Ayrıca bu kombinler için muhteşem eşarplar da üretiliyor. Hem rahat hem de terletmeyen kumaşlardan üretilen bu kıyafetler rahat hareket imkanı da tanıyor. Bunun yanı sıra modaya uygun hale getirilen bu ürünler çeşitli fermuar ve cepler ile de modernleştiriliyor. Ürünlerin bol olması sayesinde istedikleri konfora kavuşabilen hanımlar bu ürünlere karşı oldukça yoğun ilgi gösteriyor. Kapalı ortamlar için üretilen tesettür eşofman modellerinde kısa kollu model tercihleri de bulunuyor.

 

Tesettür Abiyeler de Yeni Trendler

 

Abiye konusunda istediği modeli bulamayan hanımlar genellikle pantolon ya da gömlekler ile özel zamanlarını geçiştirmekteydi. Artık bu durum da son buldu. Çünkü tesettür abiye modelleri son zamanların en sık kıyafetleri arasında yer alıyor. Hatta en trend çizgilerden olan inci işlemeli ve balık abiye modelleri artık tesettür giyim için de üretiliyor. Hanımlar düğün, nişan, evlilik yıldönümü ya da parti gibi özel zamanlarında artık çok sık abiye ve elbise modelleri bulabiliyor. Hatta yalnızca abiye kıyafet üzerine çalışan markalar aboneler için dantel işlemeler ve renk çeşitliliği de sunuyor. Kemer ve eşarp detaylarında ise daha sade olarak çalışılması bu ürünleri daha modern yapıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir