Tesettür Giyimde Yeni Sezon Trendleri Nelerdir?

 

Her sezon yenilenen ve kadınların tarzlarına yeni esintiler getiren moda akımları, tesettür giyimde de etkilerini ciddi bir şekilde hissettirmekte ve tesettürlü kadınların kendine özgü tarzlarıyla bir araya gelerek ortaya modern bir görünüm çıkarmaktadır. Tesettür modasında sezonun yenilikleri ve en yeni trendleri ile kendi tarzınıza yeni bir soluk getirebilir, etrafınızdaki en şık kadın olma ünvanını elde edebilirsiniz.

 

Sezonun Trend Renkleri

 

Yeni sezonda moda akımlarına baktığımızda bazı renklerin ön plana çıktığını ve trend unsurlarını oluşturduğunu görüyoruz. Lacivert, pudra tonları, yeşil ve hardal sarısı bu sezon en çok tercih edilecek ve trend olan renkler arasında bulunuyor. Bu renklerin beyaz ile kombinlenmesi de sezonun trend görünümleri arasında. Desen olarak moda dünyasına baktığımızda puantiyeli giyim parçalarını yeni sezonda oldukça fazla göreceğiz. Renk ve desen tercihlerinde bu seçenekler arasından tercih yapmak sizi trend bir görünüme daha hızlı kavuşturacaktır.

 

Şık Tulumları Kombinlerde Kullanmak

 

Yeni sezon moda trendlerine baktığımızda, tulumlar bu sezon en çok kullanılan parçalar arasında bulunacak. Özellikle dökümlü kumaşlarla hazırlanmış bol paçalı tulumlar, sezonun en trend görünümleri arasında bulunuyor. Salopet tulumlardan bütün tulumlara kadar tüm seçenekler tesettür kombinlerde rahatlıkla tercih edilebilir ve ister günlük isterse özel davetler için şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu sezon tulumların en çok öne çıkan moda unsurları ise kumaşlarda ve kemerlerde ortaya çıkıyor. Kemer ve bel bölgesinde bulunan işlemeler, parlak detaylar ve payetlerle görüntünüzü destekleyebilir ve canlı bir trende imza atabilirsiniz.

 

İşlemeler Ve Püsküller

 

Geçtiğimiz sezon hayatımıza giren işlemeler ve püsküller, yeni sezonda da hayatımızda yer alacak. Özellikle yelek ve tesettür tuniklerin uçlarında bulunan püsküller, sezonun en trend görünümleri arasında. Püsküllerin işlemeler ile tamamlanması ile tesettür şıklığında tamamlayıcı bir görüntüyü size sunarak sezon trendlerine kolaylıkla sahip olmanızı sağlayacak. İşlemeleri çiçek motiflerinde tercih etmek, canlı renklerde kullanmak ve diğer giyim parçalarıyla uyumunu sağlamak adına renk uyumlarını kullanmak, etkili ve bütün bir görüntü ortaya çıkartacaktır. Yeni sezonda tüm kıyafet parçalarında işlemelere ve püsküllere bir arada yer verebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir