Tesettür Giyimde Sezonun En Gözde Parçalar Ve Detaylar Nelerdir?

 

Sade Bir Şıklık

 

Bu sezonun tesettür giyim kategorisinde ön plana çıkan kriter, sade görünümlü parçalar ile şık bir hava elde etmektir. Tek renkten oluşan ve gösterişli detayların çok fazla kullanılmadığı çeşitli tesettür kıyafetler ile tüm kadınlar gene de muhteşem bir şıklık elde edebilir. Modern bir görüntü elde etmenin önem kazandığı 2018 sezonunda neredeyse tüm tesettür kıyafet parçalarında sadelik ön plana çıkmaktadır. Daha çok pastel renklerin kullanılması modern bir hava elde edilmesinde önemli bir rol oynar ve aynı zamanda kadınların bazı parçaları sade kullanıp tek bir parça ile de göz alıcı bir hava yaratarak şık olmalarını sağlamaktadır. Ancak sitede satışa sunulan tüm kıyafetler sade görünümlü değildir.

 

Tüm müşterilerin memnuniyeti baz alınarak dizayn edildikleri için bazı gösterişli kıyafetler de yer almaktadır. Çünkü her kadın kendi tarzını en iyi yansıtan kıyafet modelini bulsun diye sitede büyük bir çeşitliliğe yer verilmiştir. Bu sayede birçok kadın kendi tarzına hitap edecek olan kıyafeti bulma konusunda sıkıntı çekmeden doğru parçaları bir araya getirerek en şık kombini kolayca oluşturabilir. Neredeyse tüm tesettür giyim parçalarında ön plana çıkan detaylar ise dantel, inci ve fiyonktur.

 

Gözde Parçalar ve Gözde Detaylar

 

Sezonun kadınlar tarafından en çok tercih edilen kıyafetleri arasında tunik, elbise ve etek yer almaktadır. Kombin yaratma konusunda büyük bir kolaylık sağlayan bu üç farklı tesettür giyim parçası kadınlar için hem günlük hayatta hem de özel günlerde şıklık elde etme konusunda büyük avantaj sağlar. Neredeyse sezonun bütün kıyafetlerinde göze çarpan detaylardan biri ise danteldir. Dantel detayı özellikle elbise modellerinde rastlanan bir tasarım harikasıdır.

 

Elbisenin havasını tamamen değiştiren bu detay ile kadınlar daha asil ve modern bir görünüme kolayca ulaşabilir. Bunun yanında inci detayı da daha çok tunik modellerinde görülmektedir. Yeni moda olan inci detayı tunik modellerinin herhangi bir bölgesinde kullanıldığında çok şık bir görüntü yaratmakta ve kadınların daha gösterişli olmasını sağlamaktadır. Ayrıca fiyonk detayları da eteklerin bel kısmında kullanıldığında hem dekorasyon amaçlı hem de işlevsel anlamda kullanılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir