Tesettür Giyimde Neler Tercih Edilmeli?

 

Kadınların pek çoğunu etkisi altına alan alışverişte, önemli olan kendinizi kaybetmemek ve gerçekten ihtiyacınız olan ürünleri almak oluyor. Çok fazla çeşide ayrılan tesettür giyim, sizlere pek çok güzellikler sunuyor. Her renk tonuna, birçok rengin bir arada kullanılması, çeşitli eşarplar, modelli ve tek renk şallar ile tesettürlü kadınlar için kötü giyinmek tamamen ortadan kalkıyor. Doğru kombinleri yaptığınız zaman aynalarla her zaman barışık bir durumda yaşayacaksınız. Pek çok kombinler ve çeşitlerle kış mevsiminde triko kazakları bolca kullanabilir, eteklerle, pantolonlarla, jilelerle kazaklarınızı tamamlayabilirsiniz. İstediğiniz her renge kolay erişim yapmanız sayesinde gözünüz hiç bir üründe kalmamış oluyor. Eğer marka takıntınız var ise, markaların indirimleri takip edebilir, böyle bir düşünce içine girmiyorsanız da her beğendiğiniz ürünü istediğiniz mağazalardan uygun fiyatları ile alabilir, severek kullanımını sağlayabilirsiniz. Her tesettürlü kadının dolabında günlük kıyafetlerinin yanı sıra özel günlerde giyebileceği kıyafetler de olmalıdır ki, yakınlarınızın özel günlerinde alışveriş sıkıntısı yaşamamış olun.

 

Kış Modası, Sıcacık Kazaklar

 

Büyük cepli modeller o kadar tarz duruyor ve o kadar moda ki, tesettür giyim de bu modayı kaçırmıyor ve tesettür sahibi kadınlara en güzellerini sunmuş oluyor. Kırmızı renk büyük ceplere sahip kazaklar kış mevsiminde vazgeçilmez arasında yerini alıyor. Yeşil renk tek ve büyük cepli çarpraz model de içinizi açıyor ve düz modellerden sıkılanlar için bir değişiklik olmuş oluyor. Pembe renk sıcacık kazağın içerisine giydiğiniz gömleği kazağın altından görünecek şekilde çıkarırsanız eğer, düz model görünümünden kendinizi kurtarmış olacaksınız demektir. Boyfrend kot pantolonları ile de pembe kazağınızı tamamlayabilirsiniz. Krem renk balon kol model kazağı, lacivert renk kumaş pantolon ve lacivert renk şallarla kullanabilir, bu kombini küçük açık pembe renk çantalarla birleştirebilirsiniz.

 

Tesettür Takım Ürünler

 

Kombin yapmak, renkleri birbirine ayarlamak size zor geliyorsa tesettür giyim sizlere takım seçeneklerini bolca sunuyor. Lacivert renk pileli model etek ve gömlekleri beyaz ve lacivert ile harmanlanmış eşarplarla kullanarak, beyaz topuklu ayakkabılar ile sevdiklerinizin özel günlerine bu şekilde katılabilirsiniz. Çizgili model pantolon-gömlek takım ürünü çok seveceksiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir