Tesettür Giyimde Modeller Nasıldır?

 

Gün geçtikçe yenilenen ve her renk tonunun iyi bir şekilde kullanıldığı giyim sektöründe, tesettür sahibi kadınlar da iyi bir şekilde faydalanıyor. Kış mevsiminin soğuk havası ile bütünleşen kazaklar, kabanlar, montlar vb. vazgeçilmez parçalarınız haline dönüşüyor. İyi seçtiğiniz bir kazağınız eğer düz bir modeldeyse, bir kaç değişikliklerle kazağınız da farklılıklar yaratabilirsiniz. Bu tarz şeylere el yatkınlığınız yoksa bile dert etmeyin! İncilerin, boncukların, çiçek desenlerinin bolca kullanıldığı kazakları elde edebilirsiniz. Yaz havasını kışın böylesi kazaklarla geçirebilir, soğuk havaları sıcak bir şekilde geçirmeyi sağlayabilirsiniz. Tesettür giyim tarzı oluşturduğunuzda, özellikle kış mevsiminde küçük ayrıntılarla dahi kombininizi şık bir hale getirebilirsiniz. Örneğin; tesettür kabanınızı giydiniz ve üzerine çok gösterişli bir şal ya da atkı taktınız. Her şeyi çok fazla karıştırmadan kabanınızın görüntüsünü hem renklendirmiş hem de şık görüntüler sunmuş olacaksınız. Tesettür giyim çeşitliliğini göz önünde bulundurarak istediğiniz kombinlemeler yaparak kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

 

Şık Günlerde Tesettür Giyim Kombinleri

 

Güzel günlerin habercisi, etrafınızdaki insanları mutlu görmekten geçer. Onların özel günlerinde siz ne kadar şık olursanız, o derece o kişiye önem veriyorsunuz demektir. Günlük kıyafet ile katıldığınız var sayılırsa, onun için bir çaba sarf etmemişsiniz anlamına gelmektedir. Özel günlerde tesettür giyim tercihleri arasından, çeşitlere ayrılan elbise modellerini kullanabilirsiniz. Tek renkten oluşan fakat modeli ile büyüleyen elbiseler şık bir duruş sergilemenizi sağlayacaktır. Siyah pileli eteği, siyah ve krem ile bütünleşen asimetrik kesim ince triko ile giyebilir, siyah tül şalları farklı bir model vererek kullanabilirsiniz. Özel günlerde ikili takımlarda oldukça gözde bir tutum sergilemekte. Etek gömlek ya da pantolon gömlek ikililerinden size uygun gelenini tercih ederek kullanabilirsiniz. Bu takımlar genellikle her beden kadında şık bir görüntü sağlamaktadır.

 

Deri Eteğin Tesettürde Yeri

 

Suni derilerden oluşan etekler sizleri adeta cezbedecek niteliğe ve şıklığa sahip oluyor. Kışın kısa kazakların altına giyeceğiniz etekleri çok sevecek ve beğenerek giyeceksiniz. Deri eteklerde pileli modeller daha gösterişli durmakta. Çoğunlukla siyah ve bordo renklerini kolaylıkla bulabilmeniz sayesinde, rahatlıkla kombininizi oluşturabilir, aynalarla barışık kalabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir