Tesettür Giyimde Kadife Nasıl Giyilmelidir?

 

2018 yılının yükselen trendleri arasında kadife yer almaktadır. Yeni sezona ilhamını veren kadife görünümler tesettürlü kadınların hem sıcacık bir kış geçirmesini hem de çok zarif görünmesini sağlamaktadır. Tesettür giyim tarzında da çok fazla tercih edilen kadife pek çok giyim ürününde kendisini ifade etmektedir. Kış mevsimine oldukça hızlı bir giriş yapan kadifeler ile farklı ve güzel bir stil oluşturmak mümkündür. Tesettür kombinler içerisinde başrolü oynayan yumuşacık kadifeler sezonun en sevilen parçaları arasında yer almaktadır. Elegan bir tarz oluşturmak için dolabınızda kadifelere yer açmanız gerekmektedir. Tesettür giyim için kadifeyi tercih edebileceğiniz alternatifler arasında güzel kombinler yapmak için aşağıdaki seçeneklere göz atabilirsiniz.

 

Kadife Pantolonlar ve Tuniklerin Uyumu

 

Kış mevsiminin ısısını daha da çok yükseltmek için iki sıcak dokunun bir araya gelmesine ne dersiniz? İpeksi ve yumuşacık görünüm kazandıran kadife bol pantolonları tunikler ile birlikte kullanabilirsiniz. Çarpıcı bir görünüme merhaba demek için yüksek topuklu ayakkabılar ve aynı renk kontrasına uygun olacak şallar ile kombini tamamlayabilirsiniz.

 

Olmazsa Olmaz Kadife Ceketler

 

Kadife renginin kırmızı ile buluşması adeta ortaya mükemmel bir stil çıkarmaktadır. Kendisine aşık edecek kadar mükemmellik kazandıran kadife kırmızı uyumunu ceketlerde yaşayabilirsiniz. Dolapların olmazsa olmaz parçası olan kırmızı kadife ceketleri işte, ofiste, sokak stilinde ve akşam gezmelerinde tercih edebilirsiniz. Her yere uyum sağlayan ceketinizi içinizi ısıtacak şekilde rahat ve konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Siyah bir elbisenin üzerine kırmızı ceket de tercih edebilirsiniz.

 

Nakış Detayları İle Can Bulan Kadife Elbiseler

 

Geçen sezona damgasını vuran nakış detaylarını 2018 kış sezonunda da görmek mümkündür. Kadife elbiselerin nakış detayları ile hayat kazanması tesettür giyim tercih eden kadınlar için çok ideal olmaktadır. Dokusu ve tarzı ile görenleri etkisi altına alan bir tasarım olarak karşımıza çıkmaktadır. Parlak gri ya da bordo renginin gizemli havasını tercih edebilirsiniz.

 

Zümrüt Yeşili Kadife Elbiseler

 

Kadife kumaşının en çok yakıştığı giyim parçalarından birisi de elbiselerdir. Kadife elbise seçeneklerine bir de zümrüt yeşilinin güzelliği eklendiğinde ortaya göz alıcı tasarımlar çıkmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir