Tesettür Giyimde Hangi Kap Modelleri Moda?

 

Günlük yaşamda birçok yerde tercih edilen tesettür kap modelleri, bu yılın modasında da önemli bir yere sahip. Yeni sezon için tasarlanan modellerde, daha çok şıklığı ve rahatlığı bütünleştiren çizgilere tanıklık etmek mümkün. Bunun yanı sıra özel günlerde tercih edilebilecek birçok yeni model var.

 Gündelik Kullanım İçin En Yeni Tesettür Kap Modelleri

 

Günlük yaşamda tercih edilen tesettür kap modelleri kullanışlı ve rahat olmasıyla öne çıkıyor. Bu modellerde ekoseli kumaşların şıklığı dikkat çekmekte. Genellikle koyu renklerle tasarlanan ekoseli kaplarda koyu mavinin tonları ve siyah, gri ve siyah renklerden oluşan modeller ilgi görüyor. Bunun yanı sıra kahve ve kızıl tonları da sıkça tercih ediliyorlar.

 

Bu yılın başarılı kap tasarımlarında, kol ve omuz üzerinde kullanılan biritler ile sade bir şıklık elde edilmeye çalışıldı. Bu tarz kaplar genelde iş ve ofis ortamında tercih edilebilirler Bunun dışında günlük yaşamın birçok yerinde de rahatlıkla kullanıma uygunlar. Özellikle altına giyilecek spor çizme ve botlarla tamamlandığında şık bir tercih oluşturabilirler.

 Her Zevke Uygun Modeller

 

Yeni sezon tesettür kap modellerinde tek renkten ve sadelikten hoşlananlar için tasarlanan modellerin yanı sıra, çok renkli giyinmeyi seven hanımlar da unutulmadı. Buna uygun olarak bordo, mor tonları ve hatta lila renkleriyle tasarlanan birçok model mevcut. Yeni tasarıma sahip kapların bazılarının bellerinde kullanılan kuşak detayı da ilgi çekiyor. Bazı modellerde bu kuşaklar çeşitli ürünlerle süslenerek daha çarpıcı bir görünüm elde edilmeye çalışıldı. Bu kuşakların genellikle deri olduğunu görmekteyiz. Üzerlerinde ise zımba türündeki küçük metalik parçalar kullanılıyor.

 Kürk Yakalı ve Tüylü Detaylar

 

Bu yılın modacıları en yeni tesettür kap modellerinde yakalarda ve kol ağızlarında kürk detayını kullanmayı tercih ettiler. Bu kullanım, soğuk kış günlerinde oldukça sıcak tutarken aynı zamanda başarılı bir şıklık sağlıyor. Bu sezonun kap modellerinde geniş cepler dikkat çekiyor. Cep üzerlerinde kullanılan tüylü süslemeler ile iddialı bir görünüm sunulmaya çalışıldı. Bu model kapların altına aynı şekilde kürklü botlar ve geniş paçalı kotlar kullanılarak spor bir şıklık elde edebilmek mümkün.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir