Tesettür Giyimde Abiye, Elbise, Ferace, Tunik Ve Gömlek Nasıl Kullanılır Ve Moda Çeşitliliği Nedir?

 

Yaz aylarında giyilecek en ferah şey abiye ve elbise türleridir. Ferace tercih edenler ise ferace kullanabilir. Abiye ve elbiselerde olduğu gibi ferace çeşitleri ve modellerinde de son derece şık olan ürünler mevcuttur. Tesettür kıyafetlerini kombinlemek diğer ürünlere göre daha zordur. Bunun nedeni daha çok parça ile daha zor uyum olacağından ötürüdür. Doğru parçalar birbirleri ile uyum gösterdiğinde muhteşemliği yakalayarak bir idol haline bile gelebilirsiniz. Bu zamanlarda çok moda olan kotta neredeyse her mevsim kullanılacak kadar çeşitlilik ve model oluşmaya başlamıştır. Kot parçalardan etek, bahçıvan etek, ceket, yelek gibi parçalar çok rağbet görmekte ve aşırı derecede toplum tarafından beğeni kazanmaktadır.

 

Abiye, Elbise, Ferace Modellerinde En Yenileri Nelerdir?

 

Abiye, elbise ve ferace modellerinde bulunan en güzel ve en yeni ürünlerdeki şıklık gerçekten göz kamaştırıcı bir durumdur. Tesettür abiye ve elbiselerde nasıl günlük, özel günlerde, düğün, nişan, kına veya davetlerde nasıl güzel ve şık gösteriyor ise ferace de öyle göstermektedir. Feracede onlar gibi tek parça halinde ve klasik tarzı düz modeldir. Günümüzde birçok ferace modeli bulunmaktadır. Abiye, elbise, ferace modelleri birbirine benzerlik gösterir. Bu yılki en trend ve hoş görülen ürünlerin çeşitliliği ise motifli ve desenli, kemerli, çiçekli, taş ve boncuklu, belden oturtmalı kemerli, İspanyol kol veya pliseli derin detaylı ürünler de modadır.

 

Tunik ve Gömlekte En Yeniler Nelerdir?

 

Tunik ve gömlek çeşitliliğinde en çok tercih edilenler alta alınan parçaya göre değişim gösterir. Tesettür tunik ve gömlek modelleri çok fazla kullanılır ve hoş kombinler elde edilir. Tunik modellerinin uzunu da kısası da mevcuttur. Kısalar genelde etek ile tercih edilirken uzun tunik ve gömlekler pantolon ile tercih edilir. Eğer eteğiniz hareketli ise düz bir gömlek veya tunik giymeniz, eğer eteğiniz düz ise kat katlı veya plise tarzı bi gömlek veya tunik giymeniz sizi daha iyi gösterebilir. Tunik ve gömlek modelleri olarak fırfırlı, desenli ve motifli, çiçekli, pliseli, kat katlı, derin detaylı ürünler daha çok tercih edilir. Göze daha hoş ve daha şık gelir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir