Tesettür Kombin Oluşturmada Püf Noktalar

Kombin, kıyafetlerin birbiriyle uyumunu gerektirir. Tesettür kombin ise tesettür kıyafetlerin kendi içinde bir bütünlük oluşturmasıdır. Tesettür giyimi tercih eden kadınlar için birçok alternatif vardır. Kıyafet seçiminde önemli olan bir kıyafetin güzel olması değildir. Önemli olan diğer kıyafetlerle olan birlikteliğinin güzelliğidir. Bu makale tesettür kombinde zarafeti yakalamak isteyenlere yardımcı olmak için yazılmıştır.

 Tesettür Kombin Seçiminde Bilinmesi Gerekenler

 Tesettür kombinde renk uyumu önem arz etmektedir. Seçtiğiniz kıyafetlerin renkleri birbirini tamamlamalıdır. Ayrıca renklerin kendi içindeki tonlarına da dikkat etmelisiniz. Mesela siyah ve beyaz arasındaki uyum çoğunlukla tercih edilecek zarafettedir. Ama siyah ile sarıyı her zaman yan yana getiremeyiz. Burada sırf renklerden değil giyileceği yere de dikkat etmeliyiz.

 Tesettür Kombin Modelleri

 Tesettür giyim kendi içinde çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Gelişen moda anlayışıyla orantılı olarak birçok alternatif sunmaktadır. Çoğumuz, seçtiğimiz kıyafeti nerelerde giyilebileceğimizi düşünerek satın alırız. O halde popüler tesettür kombin modellerine göz atmakta fayda vardır.

 Tesettür giyimde eteğin ayrı bir yeri vardır. Her ortama uygun olarak giyebileceğiniz etek modeli bulabilirsiniz. Özel bir günde giyebileceğiniz etek modelleri olduğu gibi günlük etek modelleri de vardır.

 Tesettür Kombin Ürünlerini Satın Almak

 Artık kıyafetlere ulaşmak çok kolaylaşmıştır. Çoğu mağazada tesettür kombin oluşturabileceğiniz kıyafetler bulabilirsiniz. Ayrıca internetten de alışveriş yapabilirsiniz. Tesettür pazarı bu konuda tercih edilen bir platformdur. Kaliteli ve ucuz olması ile dikkat çeken bir mağaza olan tesettür pazarından rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

 Tesettür Pazarı Web Sitesinden Alabileceğiniz Tesettür Kombin Kıyafetleri

 Ürünleri incelediğinizde çok çeşitli modellerle karşılaşacaksınız. Özellikle kıyafet seçiminde ilk dikkat etmeniz gereken kıyafeti nerede giyeceğinizdir tunik modellerini inceleyebilirsiniz. Manken üzerinde giyilmiş halini gördüğünüz ürünleri gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Yine kıyafetin kumaş türünü öğrenebilirsiniz.

 Her yıl farklı kombin ön plana çıkmaktadır. Mesela pilise kumaş etek ve gömlek kombin çok tercih edilmektedir. Ayrıca sade taşlı tunikler ile pantolon kombin de tercih edilmektedir. Tesettür kıyafetlerini uzun kot ceket ile kombin yapabilirsiniz. Yine uzun hırkaları da tesettür kıyafetlerinize kombin yaparken satın alabilirsiniz.

Yaz mevsiminin birbirinden canlı renkleriyle oluşturulmuş kombin modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinde bulabilirsiniz.

Tesettür Kombinlerle Her Mevsim Şıklık


Tesettürlü kadınların çok fazla tercih ettikleri kombinler, genellikle her mevsim için uygun olmakla birlikte mevsimine uygun kumaşlardan tasarlanmaktadır. Son zamanlarda çeşitleri artan tesettür kombin modelleri, tesettürlü kadınların bütçelerine uygun olmakla birlikte farklı tarzlara hitap etmektedir.

 Tüm Bakışları Üzerine Çeken Tesettür Kombinler

 Hemen her parça ile güzel bir kombin oluşturan tesettürlü kadınlar, şık bir görüntü oluşturarak bakışları üzerine çekmektedir. Alımlı ve güzel görünmek için tesettür kombin detaylarına önem veren tesettürlü kadınlar, şık olmayı kolaylaştıran tercihlerde bulunmaktadır. Güzel giyinmek ve şıklıklarından taviz vermek istemeyen tesettürlü kadınlar, kombinler ile hızlı ve pratik olacak düzeyde hazırlanmaktadır.

 Her Alanda Şık Gösteren Tesettür Kombinler

 Tesettürlü kadınlar, acele işleri oldukları zaman ilk tercihlerini hazır kombinlerden yana yapmaktadır. Takılar ile desteklenen tesettür kombin modelleri, ortaya çok hoş görüntüler çıkarmaktadır. Kullanımı kolay olan ve tesettürlü kadınlara giyim rahatlığı sunan kombinler, tesettürlü kadınların hayatında önemli bir yere sahiptir. Tasarımcılar, yeni çıkardıkları kombin modelleri ile tesettürlü kadınları şaşırtmakta ve etkilemektedir.

 Sıra Dışı ve Yaratıcı Olan Tesettür Kombinler

 Tesettürlü kadınların bütçelerini zorlamadan ortaya çıkan kombinler, tesettürlü kadınların kendilerine olan güvenlerinin artmasına neden olmaktadır. Her alanda şık görünmek için kombinlenmiş etek, pantolon ve tunik kombini, tarz sahibi tesettürlü kadınların tercihlerindendir. Kombinlerdeki model çeşitliliğinin yanı sıra renk çeşitliliği de artmakta ve canlı renkli kombinler ile tesettürlü kadınlar cıvıl cıvıl gözükmektedir. Hemen hemen bütün tesettür giyim parçaları kullanılmakta ve farklı kombinler ortaya çıkmaktadır.

 İki Farklı Renkten Oluşan Tesettür Kombinler

 Tiril tiril kumaşların ve iki rengin kullanıldığı kombinler, özel gecelerde ve davetlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Göz yormayan kombinler oluşturmak isteyen tesettürlü kadınlar genellikle tek renkten oluşan kombinleri tercih etse de, iki farklı renkten oluşan kombinler daha dikkat çekici gelmektedir. Kombine hareketlilik kazandırmak isteyen tesettürlü kadınlar, desenleri bol olan giyim parçalarını tercih etmekte ve aksesuarlar ile süslemektedir. Giyim konforu açısından tesettürlü kadınlara ayrıcalık kazandıran kombinler, gündelik yaşamın yanı sıra iş yaşamında da tesettürlü kadınların vazgeçilmezleri arasındadır. İlk günkü ışıltısından ödün vermek istemeyen tesettürlü kadınlar, en moda renkleri ile dikkat çeken kombinleri giyerek zirveye oynamaktadır.

Tesettür kombin seçenekleriyle her mevsim şık kalabilmek için www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresindeki seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

Tesettür Kombinlerle Maksimum Şıklık


            Kadınların günlerin yaşamının ne kadar zor olduğunu aslında hepimiz biliyoruz. İş hayatı, çocuklar, ev işleri, eş, yemek ve daha birçok sorumluluğu aynı anda her gün yerine getirmektedirler. Bunca koşuşturma içerinde gittikleri her yerde şık ve güzel olmaya önem veren kadınların işi maalesef ki daha zor ve zamanları daha kısıtlıdır.

            Aktif bir iş hayatı olan, aynı zamanda çocukları ile ilgilenen kadınların bazen bir tesettür kombin ile birden fazla yere gitmeleri gerekirken, gittikleri her yere nasıl uyum sağlayacakları da sık sık kafalarını kurcalamaktadır. Hemen hemen her gün bu sorunun cevabını bulmak için denemeler yapmaktadır. Sizden bu konuya çözüm arıyorsanız yazımız tam size göre. İşte detaylar;

 İş Kombini ve Okul Etkinliği

            Sabah önemli bir toplantınız var ve mutlaka işe gitmek zorundasınızdır. Tüm güzel hemde sade bir tesettür kombini yapmanız gerekiyorsa hemen bir tunik ve pantolon kombini yapabilirsiniz. Tuniğinizin sade bir renk olmasına özen gösterin. Topuklu bir ayakkabı ile şıklığınıza son noktayı koyabilirsiniz. Toplantı bitti herşey yolunda geçti şimdi de çocuğun okul etkinliğine yetişmeniz gerekiyorsa kombininizde küçük dokunuşlarla değişiklik yapıp amaca uygun hale yetirebilsiniz.

            Topuklu ayakkabılarınızı bir kenara bırakıp, spor bir babeti aynı kıyafetinizin altına giyerek ve eşarbınızı değiştirip spor bir şal ile tamamlayarak bu defa daha spor bir görüntü elde edebilirsiniz. Etkinlik çok güzel geçti ama şimdi de arkadaş toplantısına yetişmeniz gerekiyorsa eğer yapmanız gereken yine küçücük bir dokunuş. Tuniğinizi bir kemerle hareketlendirip tarzınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz.

            Birden fazla yere aynı gün içinde farklı görüntülerle giderek herkesi kendinize hayran bırakmanız mümkün. Akşam çok ani gelişen eşinizin iş yemeğine takılmanız gerekiyor ve kıyafetinizin biraz spor olduğunu düşünüyor ve değiştirmeye zamanınız yoksa sadece ayakkabılarınızı değiştirip eşarp ile tamamlayarak şıklığı yakalayabilirsiniz.

            Buda yeterli değil ise şık bir ceket ile tesettür kombininizi biraz daha hareketlendirip bir kaç şık takı ile daha şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Böylece bütün gün küçük bir kaç değişiklik yaparak aynı kıyafet ile birden fazla yerde şıklığınız ile göz doldurabilirsiniz.

Şıklık ararken pratikliği de göz önünde bulunduran tesettürlü bayanlar için birbirinden şık tesettür kombin seçenekleri www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinde alıcı bekliyor.

Tesettür Modasında Kombin Seçenekleri


İkili Takım Tunik

 Giyim dünyasında insanların en çok sevdikleri şey giydiklerinin kendilerine yakışmasıdır. Bütün modanın dallarında da olduğu gibi tesettür kombin de her gün daha çok çeşitlerin içerisinde bulunduğu bir alan haline gelmiştir. Gri renkli tunik ve altına aynı renkte bol pantolonu, siyah spor ayakkabı ile siyah tesettür tercih eden kişide son derece şık duracaktır.

 Gri rengin uyumlu ve dengeli yapısı, siyah tonların ciddiyet, sertlik yapıları birbirine son derece uyumlu şekilde olacaktır. Karşısındaki insana dışarıya iletişime açık, işini ciddiyetle yapan, kendine öz güveni yüksek olan bir imaj oluşturur. Oldukça göze çarpan kombinlerden bir tanesidir.

 İkili Takım Kuşaklı Tunik

 Tunik ve altına bol pantolon ile insanların ilgisini çeken bir kombin daha gözler önünde. Mor rengin tonlarının hakim olduğu tunik üzerinde bağlı olan kuşak, aynı tonlarda pantolon, ince topuklu beyaz ayakkabı ve eflatun tesettür ile estetik bir uyum yakaladığı görülmektedir. Özellikle tesettür kombin çeşitlerinde önemli bir yeri olduğu söylenebilir.

 İş dünyasında yer alan hanımefendiler için son derece şık duran bir modeldir. Mor rengin ciddiyeti ve baskın bir renk olmasıyla giyen kişide oluşturacağı imaj şık, zarif kavramlarını yerine getirir. İnce topuklu beyaz ayakkabı ile yakalanan kapalı tonlardaki uyum ve açık renklerin iş birliği modeli daha şık, sade, mütevazi yapmıştır. Takılan kuşak ise artı bir aksesuar etkisi oluşturup kıyafete harika bir görünüm katmıştır.

 İkili Takım Çizgili Tunik

 Spor giyime meraklı bir bireyin tercih edebileceği tesettür kombin çeşitleri arasındadır. Beyaz üzerine yatay siyah çizgilerin çekildiği bir tunik, mavi tonlarında pantolon, beyaz spor ayakkabı, siyah tesettür spor tarzında giyinenler için en çok tercih edilen modeller arasında. Siyah, beyaz ve mavi rengin harika uyumu giyen kişide son derece şık ve sade bir tasarımı ortaya koymaktadır.

 İkili Takım İnci Detaylı Tunik

 Bordo renginin hakim olduğu tunik, siyah eklenen kısmı, aynı renkte pantolonu ile siyah kısmının üzerinde inci detaylarıyla iş dünyasında çalışanları daha ciddi, daha şık ve daha kararlı bir imaj oluşumunun kazanımı sağlayacaktır.

Tesettür kombin modasının en seçkin modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinde bulabilir ve dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Tesettür Kombini Renk Seçimi


   Kadınlar her durumda şık ve güzel olmak ister. Tesettür kombini yapmak yetenek gerektiren zor bir iştir. Ayrıntısı çok olan tesettür giyimde hangi parçaların birbiri ile kullanılacağını belirlemek, ayrıntılar için boğulmamak çok önemlidir. Tesettür giyim modasını yakından takip edenler, kendilerine yakışan doğru parçaları birleştirmeyi bilenler her zaman şıklık yarışında kazanan taraf olacaklardır.

 Tesettür Kombini Renk Seçimi

            Kombin yaparken öncelikle renk tercihleri çok önemlidir. Hangi rengi hangi diğer renklerle kullanılacağına karar vermek bazen saatler sürebilir. Bazen kullanmak istediğimiz bir rengi bir türlü başka bir parça ile kombinleyemeyiz. Saatlerde bir parça elimizde düşünürüz acaba bu parçayı hangi renkle bütünlesem diye. Bu gibi durumlarda rengin hangi alternatif renklerle kombinleneceğine karar veremiyorsanız yardım almak en akıllıca çözümdür. Giyim zevkine güvendiğiniz birinden ya da internetten araştırma yaparak doğru renk seçeneğini rahatlıkla bulabilirsiniz.

 Tesettür Kombini Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

            Doğru renk seçimi yapıldıktan sonra tesettür kombinini tamamlayıcı parçaları artık seçebiliriz. Hangi tarz bir etekle nasıl bir bluz kombinlenmesi gerektiği de ciddi emek ister. Örneğin spor bir kombin yapacaksanız buradaki en önemli ayrıntı eşarp olacaktır. Çünkü spor bir kombini şık bir eşarp ile tamamlarsanız kombininiz amacının dışına çıkacak ve beklediğiniz başarıyı sağlayamamış olacaksınız. Spor kombinlerinizde eşarp yerine şal kullanırsanız tam bir spor şıklığı yakalamış olacaksınız. Örneğin rengarenk bir kombin yapmak istediniz. Tek parça, hareketli bir elbise tercihinizi sade tek renk bir eşarp ile kullanarak tesettür kombin farkınızı ortaya çıkabilirsiniz.

            Akşam bir davete katılmanız gerekiyor ve çok şık olmanız gerekiyorsa aynı zamanda kurumsal bir imaja ihtiyacınız var ise pastel ve koyu renkler kullanabilirsiniz. Koyu renk parçaları bir araya getirerek takılarla destekleyerek kombininizi hareketlendirebilirsiniz. Bir iş toplantısına katılacak ve sunum yapacaksınız tüm gözler sizde olacak. Sade ve şık bir kombine mi ihtiyacınız var? O zaman tek renk iki parça bir kombin kullanmak tam size göre olacaktır. Şık ve sade bir bluz ya da gömlek ile aynı renk bir etek yada pantolon ile şıklığınızı tamamlarken gözleri yormadan rahat rahat sunumunuzu yapabilirsiniz.

Yaz mevsiminin birbirinden canlı renklerinden oluşan tesettür kombin modellerimize www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinden göz atabilirsiniz.

Kaliteli Tesettür Kombini Yapmak


Tesettür giyim başlı başlına dev bir alan olmaya başladı. Bu nedenle yüzlerce tesettür elbise çeşidi bulunuyor. Bu denli çeşitli elbiselerin bulunduğu elbiseler arasında seçim yapmak elbette kafa yorulması gereken bir konudur. Bununla beraber tesettür modacıların, tesettür kombin konusunda verdikleri tavsiyeler de dikkate alınmalıdır.

 Eğer tesettür elbise seçiminde kişisel tercihler yapılacaksa da mutlaka alanında marka olan, müşterilerine önem veren markalar seçilmelidir. Daha doğrusu kaliteli tercihler yapılması gerekiyor. Tesettür elbise konusunda kaliteli tercih yapmak, pahalı elbise seçmek olarak anlaşılmamalıdır. İnce eleyip sık dokunursa çok uygun fiyatlara muhteşem tesettür kombin yapılabilir. Kalite dışında ayrıca tesettür elbiselerin vücut yapısıyla orantılı seçilmesi de büyük bir önem taşımaktadır.

 Vücut Yapısına Göre Nasıl Seçim Yapılabilir?

 Öncelikle herkes kendi vücudunun nasıl olduğunu az çok farkındadır. Bu nedenle vücudunuz neye uygunsa kombinasyon buna göre yapılmalıdır. Eğer orta kiloda olan bir kişi upuzun elbiseler seçerse olduğu kilodan çok daha kiloluymuş gibi görünebilir. Aynı zamanda dar ve kısa elbise seçimi de çok zayıf görüntü meydana getirebilir. Bu nedenle tesettür elbise seçiminde mutlaka vücut hatlarına göre ölçülü elbise seçimi yapılmalıdır. Eğer üst elbise biraz geniş ve uzunsa alt elbise de buna göre biraz daha dar paçalı ve kısa olabilir.

 Kadınların En Çok Seçtikleri Renkler Hangileridir?

 Tesettür elbise seçiminde kalite ve yapının yanında renk seçimi de oldukça önemli bir konudur. Tesettür kombin yapılırken renklerin birbirleriyle ne kadar uyumlu olduklarına dikkat edilmelidir. Eğer açık renkler seçilecekse, sade elbiseler tercih edilmesi daha uygun olur. Bununla beraber tesettür kombin yapan kadınların birçoğu da açık renk seçimi yapmaktadır. Ancak davet gibi önemli bir yere gidildiğinde de kadınlar daha çok koyu renkler tercih etmektedirler. Koyu renk seçimi yapıldığında da mutlaka diğer aksesuarların sırıtmadığına dikkat edilmelidir.

 Ten Rengine Göre Kombinasyon Yapmak

 Kadınların en çok zorlandıkları noktalardan birisi de kendi ten renklerine uygun olan elbiseyi bulmak oluyor. Kendi ten rengine uygun elbise bulmada öncelikli olarak renk uyumunun tutturulması gerekiyor. Renk uyumunu yakalamak için ten rengiyle elbiseler arasında belirli bir benzerlik olmalıdır.

Birbirinden şık tesettür kombin modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinde bulabilirsiniz.

En İyi Tesettür Kombinasyonları


Tesettür elbiseler geçmiş döneme göre çok daha çeşitliliğe sahiptir. Bu çeşitliliğin bu derece fazla oluşu da tesettür kombinasyonunu yapma konusunda birçok seçenek sunuyor. Ancak yine de kişisel zevklerle uyumlu bir tesettür kombin yapmak sanıldığı kadar kolay olmaz. Bunun için bir çaba sarf edilmesi ya da ünlü tesettür modacılarını takip etmek gerekmektedir. Özellikle renk kombinasyonu yapmak, şal seçimini uygun yapmak önemlidir. Bu uyumu yakalamakla beraber kişisel zevklerden de taviz verilmemesi en uygun noktadır.

 Şal Seçimi Nasıl Olmalıdır?

 Kadınların tesettürde kombinasyon yapmaya çalışırken zorlandıkları en ince noktalardan biri de şal seçimi yapmaktır. Özellikle çok fazla desenli olan ve koyu renkli renkliler bazen kişiyi göründüğünden fazla yaşlı gösterdiğinden dikkat edilmesi gerekmektedir. Bununla beraber sürekli olarak sade ve düz bir şal seçimi de sürekli olarak yapılamayacağından alternatifler de bulunmalıdır.

 Şal seçimini yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli şey elbiselerin kombinasyonudur. Şayet sade elbiseler seçilmişse düz bir şal seçilmesi gerekir. Fakat eğer davet gibi yerlere yani daha ağır mekanlara gidilecekse şal seçimi biraz da koyu renkler ihtiva edebilir.

 Kısacası şal seçimini gidilecek yere ve elbiselere göre yapılmalıdır. Tabi burada şal renginin özellikle ayakkabıyla uyumlu olması gerekli şıklığı da verecektir.

 Renk Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

 Kadınlar kombinasyon yaparken en çok renk konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bunun ana nedeni genelde kişisel olarak sevilen renkler ile diğer renklerin birbiriyle çakışma ihtimalinin olmasıdır. Oysa herkesin sevdiği renklere uyumlu muhakkak renkler bulunmaktadır. Birbiriyle uyumlu olan renklerin hangileri olduğu araştırıldığında kolaylıkla bulunabilir.

 Örnek olarak vermek gerekirse sade renk sevenler, bunlar beyaz, krem rengi, pembe, gri gibi renkler olabilir. Bu kişiler aynı şekilde sevdikleri renklerle uyumlu olan renkleri araştırarak tesettür kombin yapabilirler. Fakat kişi daha koyu renkler, kırmızı, siyah, mor gibi renkler seviyorsa mutlaka ona göre uyumlu renkleri bularak tesettür kombin yapabilirler. Bir koyu renkle açık renk kolayca kombine edilebilir. Tüm bunlarla beraber o yılki trend renklerde göz önünde bulunarak başka renklerle kombine edilerek, iyi bir uyum yakalanabilir.

Tesettürlü bayanların beğenisini toplayan birbirinden şık tesettür kombin modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinde bulabilirsiniz.

Tesettür Kombinler Hangi Mekanlar İçin Uygundur?


Pek çok farklı mekanda giyilen kombinler, tesettürlü kadınların bir bütünlük oluşturmasında yardımcı olmaktadır. Çok fazla seçeneklerin olduğu tesettür kombin modellerinin her biri, bütün özel organizasyonlarda giyilebilmektedir. Harika model ve renklerin bir araya gelmesi ile oluşan kombinler, tesettürlü kadın adına şık bir görüntü sunmaktadır.

 Farklı Yerlerde Giyilen Tesettür Kombinler

 Moda uzmanlarının ve stillerinin yetenekli ellerinden çıkan kombinler, evde veya misafirlikte rahatça tercih edilebilmektedir. Hem açık hem de kapalı mekanlar için uygun olan tesettür kombin modelleri, kişisel tercihlere bağlı olarak çeşitlilik göstermektedir. Çok uygun fiyatlardan satın aldıkları kombinleri her yerde keyifle giyen tesettürlü kadınlar, yeni sezonda daha zengin seçenekler ile karşılaşmaktadır. Kaliteli kumaş yapısı ile dikkat çeken kombinler, tesettürlü kadınlar tarafından çok beğenilmektedir.

 En Rahat Tesettür Kominler

 Tesettürlü kadınlara kendilerini rahat hissettiren bir yapısı bulunan tesettür kombin modelleri, yazın terletmediği gibi kışın da üşümeye engel olmaktadır. İdeal kıyafetlerden yapılan kombinler, daha dikkat çekici ve kullanışlı görünmektedir. Şık aksesuarlar ile kombinleri tamamlamak doğru olacağı gibi abartıya da kaçmamak önemlidir. Dış görüntüsünü üst düzeye çıkaran tesettürlü kadınlar, doğru kombin tercihleri ile başarıya ulaşmaktadır.

 Genç Tesettürlü Kadınların Çok Beğendiği Tesettür Kombinler

 Şık görünmek adına rahatlığından da vazgeçmek istemeyen genç tesettürlü kadınlar, günü keyifli geçirebilecekleri kombinleri tercih etmektedir. Gözden kaçırılmaması gereken detayları barındıran kombinler ile sportif bir görünüme bürünen tesettürlü kadınlar, zor zamanlarda hızlı bir şekilde hazırlanmaktadır. Kombine uygun şal, çanta ve kolye seçiminde bulunmak, kombinin modeli ve rengi kadar önemlidir. Hazır kombinler ile tesettürlü kadınlar, hazırlanmak işkencesini avantaja dönüştürmektedir.

 Çeşit Çeşit Renkleri Barındıran Tesettür Kombinler

 Ayna karşısına geçen tesettürlü kadınlar, doğru parçaları bir araya getirerek şık bir kombin yapmışlarsa eğer kendileri ile gurur duyarlar. Kombin yapmanın zorluğunu hazır kombinler ile atlatan tesettürlü kadınlar, tesettür modasını yakından takip etmektedir. Her rengin bir anlamı olduğu düşünüldüğünde, renklerin kombinler içerisinde iyi kullanılması gerekmektedir. Kırmızı rengi seven tesettürlü kadınlar, doğru yerde kırmızı rengi kombinlerinde kullanarak asaleti ve şıklığı yakalamaktadır. Canlı bir kişiliğe sahip olan ve dikkat çekmeyi seven tesettürlü kadınlar, kombinlerinde farklı renklere yer vermektedir.

Birbirinden farklı modelleriyle göz dolduran tesettür kombinleri www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinde bulabilirsiniz.

Tesettür Kombinlerle Aksesuarların Buluşması


Konsepte uygun olarak gidilecek yere göre farklı giyim çeşitleri oluşturabilmek için, tesettür kombin modelleri büyük öneme sahiptir. Özellikle günümüzde hazır olarak kaliteli kumaş yapısı ile üretimleri gerçekleştirilen kombin çeşitleri, istenilen yere gidilirken hızlı bir hazırlık dönemi imkanı tanımaktadır. Bu yüzden günümüz moda dünyasında her kadının gardırobunda, mutlaka en az bir tane hazır kombin bulunur.

 Tasarımları ile göz dolduran ve moda uzmanlarının sınırsız hayal gücü ile hazırlanan harika kombinleri daha özel hale getirmek içinse, mutlaka değişik aksesuarlar tercih edilmelidir. Cıvıl cıvıl ve parlak renklerle bezenmiş özel modelleri altındaki kombinleri, her zevke hitap eden değişik aksesuarlarla bütün haline getirmek mümkün.

 Tesettür Kombin Modelinde Ayakkabı Tercihi

 Eskiden bir kombin kullanılmak istendiğinde daha çok davet ve organizasyonlar adına gerçekleşirdi. Ancak günümüzde hem davetler adına hem dışarı çıkarken hem de misafirliğe giderken değerlendirilebilecek tesettür kombin çeşitleri bulunmaktadır. Tabii bunlar tam bir uyum yakalayabilmek için ayakkabı olmazsa olmazlar arasındadır. Elbette ayakkabı her giyim için büyük bir öneme sahiptir.

 Fakat söz konusu kombin çeşitleri olduğunda ayakkabılar daha önemli hale geliyor. Özellikle koyu renkli ve ince topuklu stiletto tarzı ayakkabılar, davetler için kullanılacak kombin modelleri için birebir uyum sağlamaktadır. Günlük veya misafirliğe giderken babet ve sandalet gibi değişik ayakkabılar ön plana çıkıyor. Daha sportif tasarıma sahip kombinler açık renkli spor ayakkabılar muhteşem bir görünüm sunabilir.

 Kombi Modelleri Uyum Sağlayacak Çanta Çeşitleri

 Önemli bir organizasyona giderken tesettür kombin çeşitleriyle askısız dikdörtgen ve tek renk çantalar güzel bir görünüm sunabilir. Günlük olarak ise daha kabarık, büyük ve askılı çantalar tercih edilmelidir. Tabii burada kombin modelinin rengine bağlı olarak seçim yapmak da büyük öneme sahiptir.

 Harika Takılarla Uyum Sağlayacak Kombinler

 Kendinden kombin modelleri kadınların kısa süre içerisinde hazır hale gelmesine olanak vermektedir. Bunu daha özel kılmak içinse gümüş veya altın takı çeşitleri tercih edilmelidir. Mutlaka zarif bir küpe başta olmak üzere, kolye veya bileklik de tercih edilebilir. Şal çeşitleri, saat veya kemer de kullanılacak aksesuarlar arasında yer alıyor.

Birbirinden şık aksesuarlar ile tamamlayabileceğiniz tesettür kombin modellerimizi www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinde bulabilirsiniz.

Tesettür Kombinasyonunda Püf Noktaları

Tesettür elbise seçiminde özellikle kadınların aklına gelen ilk soru kombinasyonun nasıl yapılacağıdır. Tesettür kombin oluştururken, kendi kişisel tercihlerinizin yanında uyum yakalamak, şık görünmenin ilk basamağıdır. Eğer sadece kişisel tercihlerle tesettür kombini yapılmaya çalışılırsa muhtemelen pekiyi bir görünüm yakalanmaz. Bu nedenle kadınların, tercihlerinin yanında bir de uyumlu renkte ve seçenekte elbise tercihi yapmaları gerekmektedir. Bu uyumu modacıların söylediklerine kulak asarak yapabildikleri gibi kendi başlarına da yapabilirler. Ancak buradaki püf noktaların mutlaka bilinmesi gerekmektedir. İşte tesettür kombinasyonu yaparken mutlaka bilinmesi gereken o püf noktalar.

 Renk Uyumunu Yakalamak

 Tesettürde en önemli tercih noktası renk seçimidir. Renklerin uyumlu olması durumunda kombinasyonun çoğu bitmiş sayılır. Bu nedenle renk seçilirken titiz olunması gerekmektedir. İlk olarak yapılacak olan şey, hangi renklerin hangileriyle uyumlu olduğunu bilmek. Örneğin siyahla kahverengi bir arada bulunmaması gerekiyor. Onun yerine siyah kırmızı tesettür kombini daha göze hoş gelecektir.

 Ancak aynı zamanda ağır bir görünüm verdiğinden, alta biraz daha resmi deri bir bot tercih edilebilir. Eğer sade renkler tercih edilecekse tüm kombinasyonun da sade renklerden oluşması daha uygun olur. Beyaz bir şalın altına, pembe bir tunik ve beyaz bir etek giyilebilir. Pantolon tercih edilecekse de açık mavi tercih edilebilir. Bunlar sadece bazı tercihler, bunun gibi birçok seçenek renklerin uyumları izlenerek rahatlıkla yapılabilir.

 Uzun ve Kısalığa Dikkat Etmek

 Elbise tercih edilirken uzunluğun ve kısalığın uyumluluğu yakalanması önemlidir. Örneğin, uzun bir tunik tercih edilecekse pantolon veya eteğin biraz daha kısa ve dar paçalı olması daha uygun olur. Aynı şekilde uzun bir etek ya da pantolon giyildiğinde de üste biraz daha kısa bir tunik kombinasyonu yapmak önemlidir. Aksi halde kişinin bulunduğu kilodan daha kilolu ya da zayıf görünme olasılığı çok yüksek olur.

 Şal Tercihi Nasıl Olabilir?

 Giyim kombinasyonu yakalamanın renkle beraber en önemli noktası şal tercihinin doğru yapılmasıdır. Sade elbise tercihinde seçilecek eşarp veya şalın daha düz olması uygun olur. Eğer biraz daha ağır renkler tercih edilmişse de şal veya eşarp desenli koyu renklerden oluşabilir.

Tesettürlü bayanların pratik olarak kullanabileceği onlarca çeşit tesettür kombin modellerine www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinden göz atabilirsiniz.

1 2 3 12