Harika Desenleri Üzerinden Tesettür Tunik Modelleri

            Tunik modelleri öncelikle kombin yapmak için büyük bir öneme sahiptir. Hangi model ve tasarım altında üretimi gerçekleştirilmiş olursa olsun, farklı pantolon modelleri harika bir uyum sağlar. Bu hem 2’li hem de 3’lü seçenek üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

            Ancak yine de mutlaka güzel bir tesettür tunik modeli satın alırken üzerinde az ya da çok desenler bulunmalıdır. Modern çağı yansıtan, aynı zamanda klasik görüntüsüyle olgun bir etki yaratan tunikler daima farklı desenlere sahip olmalıdır. Böylece bütün pantolonlarla daha dikkat çekici, göz alıcı ve trende uygun bir bütünlük yakalanabilir.

 Harika Desenler ile Özel Tunik mModelleri

            Yeni sezon tesettür tunik modelleri daha canlı ve cıvıl cıvıl görünümleriyle oldukça güzel desenlere sahip. Her kadın kendi kişisel beğenisini baz almak suretiyle yeni sezon ürünler arasından dilediğine tercih edebilir. Öyle ki tasarımlar giysilerin farklı yerlerinde harika desenlerle eşsiz bir bütünlük sağlamış durumda.

 – Cep desenli tunik modelleri

 – Kare baskılı kapüşonlu modeller

 – Etek ucu baskılı ve kolyeli tunikler

 – Kırçıllı desenli ile gömlek yaka tunik çeşitleri

 – New York baskılı modern tunikler

            Bunlar gibi daha birçok zengin seçenek altından tercih yapabilir, harika pantolonlarla güzel bir uyum sağlayabilirsiniz.

 Şu Desenleriyle Özel Tunik Modelleri

            Tunikler kombin yapmak için birebir giysi tasarımlarının başında gelir. Bu yüzden seçim yaparken mutlaka üzeri farklı desenler ile bezenmiş tesettür tunik çeşitleri tercih edilir. Zira böylece çok daha ayrıcalıklı bir bütünlük sağlamış görsel bir şıklık tanıyan görüntüye sahip olmak mümkün. Minimalize edilmiş sade tasarımlarda dahi az da olsa küçük detaylarıyla şık desenler yer almaktadır. Bu sayede hem klasikten şaşmayan hem de dikkat çekici bir görünüm arzu eden kadınlar için güzel bir fırsat sunuluyor.

 Farklı Pantolonlar İle Uyum Sağlayan Desenli Tunikler

            Bilindiği üzere tunik modelleri pantolonlarla harika bir uyum gösterir. Zaten genelde farklı pantolon çeşitleriyle kombin yapılarak kullanılmaktadır. Çok daha kolay ve hızlı şekilde hazır olma imkanı tanıyan tunik çeşitleri, yeni sezon desenli tasarımı ile pantolonlar üstünde daha güzel bir görünüm sunuyor.

Birbirinden farklı desenleri ile onlarca model tesettür tuniğe www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinden ulaşabilirsiniz.

Tesettür Tunikte Bahar Modası


Tesettürlü hanımların sıklıkla kullandığı ürünler arasında tunikler vardır. Hem şık hem rahat olan bu kıyafetler tercih edilenler arasında yer alır. Günlük hayatta kombin yapılması en kolay her isteğe hitap eden tesettür tunik bahar aylarının da vazgeçilmezleri arasındadır. İnce kumaştan tiril tiril tunikler kullanım rahatlığı sunar. Hanımların hareket kabiliyetlerini kısıtlamayan diz üstü birçok modeli vardır. En çok tercih edilen modeller onlardır.

 Tunik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

 Öncelikle tüm kıyafetleri seçerken dikkat edilmesi gereken şey o kıyafetin için de nasıl hissedeceğiniz. Tesettür tunik seçerken de bu faktör göz önünde bulundurulabilir. Gerek kumaşıyla gerekse bedene uyum sağlaması ile tunik sizi rahat hissettirmeli. Mevsimin bir gereği olarak ise spor modeller daha çok tercih edilmektedir. Kapüşonlu ya da düz seçenekleri mevcut olan tunikler günlük kullanım için rahatlık vadetmektedir. Gün içinde yapılacak aktivite tunik seçiminde de belirleyici olmalıdır. Yürüyüş yaparken, alışveriş yaparken tercih edilen tunikler cepli ve kapüşonlu modellerden tercih edilebilir.

 Yeni Sezon ürünler incelendiğinde pul ve payet detayları öne çıkmaktadır. Payet gece şıklığında daha çok görülse de artık günlük kıyafetlerin de bir parçası olmaktadır. Tesettürlü hanımlar için de tuniklerin detaylarında da payetlere rastlanmaktadır.

Bahar sezonunun en iddialı tesettür tunik modelleri için www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresini ziyaret edebilirsiniz.

 Tunik ile Davete Gitmek İçin

 Tesettürlü hanımların en çok zorlandıkları konular davetlerde ağır ve uzun elbiseler giymek zorunda olmalarıydı. Artık tesettür tunik kombinleri yaparak davetleri eziyet haline getirmekten kurtulabilirsiniz. Tunik modelleri incelendiğinde üreticilerin de hanımları bu yükten kurtarmaya çalıştıkları görülebilir. Modellerde görülen kol payetleri ve kolye detayları tuniğin şıklığını arttırmayı amaçlamaktadır.

 Tek parça elbise görünümünde tunikler hanımlara elbise şıklığını yaşatırken aynı zamanda yokmuş hissi de verir. Asimetrik kesimli tunik modelleri sıra dışı duruşu ile her hareketinizi öne çıkaracaktır.

 Vintage razı seven tesettürlü hanımlar için de tavsiyeler vardır. Günümüzde eskiye bir dönüş yaşanmaya başlanmıştır. 70 ler 80 lerin modası olan İspanyol kollar bu yıl da kıyafetlerde kendini göstermiştir. Tesettür tuniklerin de bu modaya uyum sağladığı görülmektedir.

 Mevsimin bir diğer özelliği ise tüm tunikler de ortaya çıkmaktadır. Renk renk tunikler hanımların beğenisine sunulmuştur.

Tesettür Tunikler ile Fit Görünmenin Yolları

Ne Tarz Tesettür Kıyafet Giymelidir?

 

Davetin niteliğine ve davet sahibinin konumuna göre giyilen kıyafet de değişir. Yılbaşı ve parti kıvamında bir davete gidecekseniz parıltıyı ve ışıltıyı üzerinize çekilebilirsiniz. Parıltı ve ışıltı tesettür abiye payetli elbiselerle sağlanabilir. Ancak bir yemek davetinde parıltı ve ışıltıdan uzak sade ve düz tesettür tunik elbiselere yönelmek yerinde olur. Nişan ve düğün davetinde kesinlikle beyaz giyilmemelidir. İkili tesettür takımlar bu tür yerlerde rahatlıkla kullanılabilir. Yakın bir arkadaşın ya da akrabanın düğününde daha şık ve gösterişli olunurken, daha uzak ve samimi olmadığımız insanların düğününde daha sade tesettür abiyeler tercih edilmelidir.

 

 Tesettür Kıyafet Seçiminizle Olduğunuzdan Daha Zayıf ve Uzun Görünebilirsiniz

 

Yüksek belli pantolonlar bacaklarınızı daha uzun gösterir. Dolayısıyla biraz daha uzun ve daha zayıf gözükürsünüz. Düşük belli pantolon ile daha kısa gösterecektir. Seçiminiz tesettür tunik modelinden yana ise, altta kullanacağınız pantolonunuz ayak bileği hizasında bitmeli ve topukları kapatmamalıdır. Ayrıca yerlere kadar değen bir paça uzunluğundan sakınmalısınız. Kombinde ayakkabılar da dahil olmak üzere baştan aşağı aynı renk giyinirseniz, boyunuz daha uzun gösterir. Dikine kullanılan çizgiler kullanılmalı, enine çizgilerden uzak durulmalıdır. Enine kullanılan her çizgi sizi olduğunuzdan daha geniş gösterir. Dikine çizgiler ise sizi hem zayıf gösterir, hem de olduğunuzdan uzun gösterir. V yakalı giysiler sizi çok zarif gösterir. V yaka kazak ile bisiklet yaka kazak arasında çok farktır. V yaka sizi daha uzun gösterir.

 

 Tesettür Tunik ve Etek Kullanımı

 

Etekler arkada ortalanmış düzgün bir çizgide ve ayak bileklerinde biten boyda olmalıdır. Daha uzun olması boy ve beden sorununa neden olur. Ayrıca eteklerde yüksek yırtmaçlar uygun değildir. Yırtmaçlar yürüyüşe de zarar vermemelidir. Merdiven çıkarken, inerken ve yürürken adım atmayı zorlaştırmamalıdır. Rahat hareket edemedikten sonra etekler sıkıcı kıyafetler haline dönüşebilir.

 

Tuniklerde de belden kemerli modellerde dikkatli olunmalıdır. Pantolonun üzerinden kemer sıkıldığında alt kısmın etek halinde olmaması sağlanmalıdır. Giysinin geri kalanı ile koordineli bir biçimde ilerlemeli ve önden bakıldığında düzgün bir şekil almalıdır. Gömlek ve tuniklerde de doğru beden ve model seçimi yapıldığında zayıf ve uzun görünmek mümkündür. Ancak ayakkabı topukları uzun görünmek için aşırı yükseltilmemelidir.

Vücudunuza en iyi oturan tunik modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinde bulabilirsiniz.

Yeni Sezononun Tesetttür Tunik Modasında Yepyeni Modeller

            Tesettürlü kadınların hem günlük hayatta hem de özel günlerinde en çok tercih ettiği tesettür giyim ürünlerinin başında tesettür tunik gelmektedir. Kadınların tesettür tuniği tercih etmelerinin başlıca sebebi kullanışlı ve rahat olmasıdır. Bunun yanı sıra tesettürlü kadınlara hem şık hem de modern bir görünüm sağlamaktadır. Kadınların tesettür giyim ürünleri içerisinde hem şık hem de rahatlık sağlayacak kıyafetleri bulması çok zor olmaktadır. Tesettür tunik modelleri bu iki özelliği kadınlara sağlamaktadır.

 

 Klasik Tesettür Tunik Modelleri

 

Günlük yaşamda ve özel gecelerde klasik giyim tarzına sahip olan tesettürlü kadınlar için bu sene tesettür tunik modasında pilise detayları kullanılmıştır. Tesettür tuniklerin bel kısımlarında kullanılan ve tunik modellerini daha modern hale getiren taş işlemeleri ve dantel detayları klasik giyim tarzını seven tesettürlü kadınlar tarafından çok fazla talep görmektedir. Lazer kesimin kullanıldığı iki renk tesettür tunik modellerinin yanı sıra tek renk ile tasarlanan tunik modelleri de çok şık durmaktadır. Tercih edeceğiniz tesettür tunik modellerinde renk seçiminde bulunurken ilk önce kendinize en fazla yakıştırdığınız renkleri seçmelisiniz. Çünkü tesettür tuniklerde hemen hemen bütün renkler her sene modadır.

 

 Spor Tesettür Tunik Modelleri

 

Spor giyim tarzını seven tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği kıyafet tuniklerdir. Tunik modellerinin cool tarz oluşturmasının yanı sıra rahat olması sebebi ile de birçok tesettürlü kadın tarafından tercih edilmektedir. Spor tesettür tunik modellerinde bu yıl üstünde değişik amblem, ilgi çekici ve komik yazı, karikatür ya da çizgi film karakterlerinin bulunduğu tunik modelleri mağazadaki vitrinleri süsleyecek. Spor tesettür tunik modellerinde karikatür ve ya yazılardan hoşlanmayan tesettürlü kadınlar ise zımba, fermuar ve düğme detayları ile tasarlanan tesettür tunik modellerini tercih edebilirler.

 

 Hamile Kadınlar İçin Tesettür Tunik Modelleri

 

Rahat bir kullanım imkanı sunduğu için tesettürlü hamile kadınlarda tercihini tunik modellerinden yana kullanmaktadır. Bunu bilen moda tasarımcıları da tesettürlü hamile kadınlara hitap edebilmek için her sene üzeri çeşitli bebek figürleri ile süslü tesettür tunik modellerini satışa sunmaktadır. Bu sayede hamile kadınlar hem daha rahat hem de daha sevimli olacaktır.

 

Yeni sezonun en şık tesettür tunik modelleri için www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresini takipte kalın!

Dikkat Çekici Tesettür Tunik Modelleri

Dikkat Çekici Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür giyimden yana olan kadınlar mevsim değişiklikleri ve havaların soğuması ile birlikte giysi dolaplarında da trend kış parçalarını değiştirmeye başladılar. Tesettür giyimde özellikle tunik modelleri bu yıl en fazla dolap değişikliğine uğrayacak olan modeller arasındadır. Çünkü kış kreasyonunun oluşturulması ile beraber yeni sezon tesettür tunik modelleri de dolaplarda yerini almaya başladı. Yeni sezona ve kreasyona uygun modelleri bulmak ve dikkat çekici tunik modellerini tercih etmek de oldukça kolay olmaya başladı. İnternet üzerinde farklı siteler aracılığıyla alabileceğiniz tesettür tunik modelleri yılın en dikkat çekici tesettür modasını da yansıtmaktadır.

 Uzun Tesettür Tunik Modelleri

 

Yeni sezon ve kış kreasyonu ile beraber bu yıl uzun tesettür tunik modelleri daha dikkat çekici bir hal almıştır. Özellikle uzun boylu kadınlar uzun tesettür tunik modelleri içerisinde daha şık bir görüntü elde etmektedir. Kısa boylu bayanlar için de diz hizasına uzanan tesettür tunik modelleri bu yıl oldukça iddialı olarak dolaplardaki yerini almayı başarmıştır. Kış kreasyonuna uygun olarak tercih edilen tesettür tunik modellerinde özellikle uzun tunik modelleri daha çok özel gün ve özel geceler için kolaylıkla kullanılmaktadır. Bu yıl en fazla dikkat çekici tunik modelleri ise arka kısmı uzun, ön kısmı ise kısa modellerdir. Farklı desen ve model çeşitleri ile kadınların beğenisini kazanan tesettür tunik modelleri farklı güpür ve dantel işlemeleri ile de daha şık bir hale getirilmiştir.

2019 kış tesettür giyim modasında tesettür tunik giyimlerde daha çok çiçekli motifler dikkat çekici bir hal almıştır. Tesettür tunik modelleri yeni sezon ile beraber yalnızca günlük giyim için değil ayrıca bir dış giyim olarak da kullanılabilir. Bu yıl oldukça dikkat çekici olan ufak motifler ile süslü tunik modelleri kadınlara oldukça şık ve modern bir hava vermektedir. Renk ve motiflerle dikkat çekici olan tunik modellerinde sarı ve yeşil tonları da oldukça trend parçalardan birisidir. Yılın iddialı renklerinden olan mint yeşili bu yıl kadınların tesettür giyimde tercih ettikleri renkler arasındadır. Özellikle motifli tunikler hem günlük hem de dış giyim olarak kolaylıkla kullanılabilir.

Sonbahar-kış sezonuna damgasını vurmuş en dikkat çekici tunik modelleri www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinde.

Fark Yaratan Tesettür Tunik Modelleri

En Çok Satılan Tesettür Tunik Modelleri

Fark Yaratan Tesettür Tunik Modelleri     Hanım müşterilerin elbise ve abiyelerden sonra büyük oranda rağbet ettikleri ve her mevsim bir alışverişte en az bir tane satın aldıkları tesettür tunik modelleri her yıl yenilenen kreasyonları ve sundukları çeşitlilikler ile de göz doldurmaktadır. Boğazlı spor triko tunikler özellikle kış aylarının yaklaştığı şu günlerde alışveriş listelerinin en tepe noktalarında bulunmaktadır. Yapı gereği minimal ve sade tasarımlara ev sahipliği yapan boğazlı tunikler özellikle soğuk hava etkilerinden estetik bir şekilde korunmak isteyen hanımların gözdesi konumundadır. Örme triko olduğu için tamamen sportif bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için de uygundur.

 

Bir diğer çok satılan tesettür tunik modelleri arasında üç renkli modeller dikkatleri çekmektedir. Üç rengin birbirleriyle mutlak uyum içerisinde yer aldığı tunikler gündelik hayat için renkli seçimler yapmak isteyen müşteri kitlesinin bu ihtiyaçlarını estetik ölçülerde karşılamaktadır. Turuncu, beyaz ve pembe renklerinin pozitif enerjisi ile birlikte sonbahar ve kış aylarında içlerini sıcak tutmak isteyen hanımlar girdikleri her ortamda canlı renk seçimleriyle de ilgi odağı haline gelecektir. Salaş tesettür triko tunikler ise kazak ile kombin edilerek çift yönlü bir koruma sağlamaktadır. Salaş tunikler koyu renkli kazaklar ile bir araya getirilerek ortaya yepyeni bir moda beğenisi de çıkarılmaktadır. Aynı zamanda iki al bir öde kampanyasının eşliğinde bu ürünler çok daha uygun fiyatlar ile satışta tutulmaktadır.

 

 Alternatif Bir Konumda Yer Alan Diğer Tunik Modelleri

 

Boğazlı triko tuniklerin alt kısımlarında yer alan saçaklar yepyeni ve özgür çağrışımları ile birlikte özellikle genç kuşak tarafından talep edilmektedir. Yine aynı şekilde V yaka triko tunikler de son iki üç yıl içerisinde hem üretimleri hem de satış grafikleri yükselmiş ürünler arasında mevcuttur. Uzun triko tuniklerin etek kısımlarında kare şeklinde yer alan tasarımlar üç adet olup tuniklerin kendisine apayrı bir hava katmayı başarmaktadır. Zebra desenli tunikler de giderek artan bir ivmeyle satışlardaki yerini almıştır. Zebra desenleri ile birlikte hem gündelik yaşamda hem de sosyal hayatta tercih edilen bu ürünler indirimli fiyatlarla sunulmaktadır.

En farklı tesettür tunik modelleri www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinde.

Tesettür Tuniklerde Sezon Modası

TTesettür Tuniklerde Sezon Modasıunik Modellerinde Sezon Avantajlarını Kaçırmayın

Birbirinden güzel tesettür tunik modellerinde sezonun şıklığını yakalamak ve sonbahara avantajlı girmek için elinizi çabuk tutun. Kumaşından, kesimine; süsleme şekillerinden renklerine kadar yüzlerce tesettür tunik modeli web sitemiz aracılığı siz hanımların beğenisine sunuluyor. Yazın en gözde modelleri, beğendiğiniz marka ve modelde bütçenize en uygun şekilde online mağazanızda sizleri bekliyor.

 

Tarz olarak gömleğin farklı bir versiyonu olan tesettür tunik modellerinin 2018 yazındaki örneklerinde fırfır ve İspanyol kol detayları göze çarpıyor. Uzunluklarını ve beden ölçülerini fiziki özelliklerinize göre belirlediğiniz tesettür tunik modellerinde renklerin seçimi ise tamamen sizin inisiyatifinize bırakılıyor. Kumaşlara göre oluşturulan birbirinden farklı ayrıntılar, tül, fiyonk, inci ve kurdele detayları tunik modellerini olabildiğince şirin göstermektedir. Yaz mevsiminde hava sıcaklıklarına karşı daha rahat olabilmeniz için hafif ve nefes alabilen kumaş özellikleri tunik modellerine rahat kullanım özelliği kazandırmaktadır. Ayrıca farklı uzunluklar ve ayarlanabilen bel büzgüsü sayesinde tuniklerin altında kullanacağınız kıyafetlerin kombinasyonu da rahat olacaktır.

 

Sezonun trend modelleri arasında kot tunik modelleri de dikkat çekiyor. Mevsime uygun ince kot kumaştan üretilen kol, yaka, etek ve göğüs kısmından renkli nakış figürleri ile süslenen modelleri kombinlemek için kıyafeti tamamlayan diğer unsurları desenlerdeki renk çeşidi adedince seçebilir ve ya birkaç rengi bir arada kullanabilirsiniz. Yaz mevsiminin vazgeçilmezleri arasında olan bir diğer kumaş örneği ise şifon tunik modelleri. Bu modeller de sade, desenli, kat kat fırfır detaylı ve pileli modelleri ile zarif ve estetik bir görünüm yakalamanızı sağlıyor.

 

Tüm elbise modellerinde olduğu gibi, tunik modellerinde önden, arkadan, yandan verilen detaylar, uzun ve kısa kesimler, düğme, fermuar, palet, renkli taş ve simli kumaş süsleme örneklerini tunik modellerinde de görebiliyoruz.

 

 Online Alışveriş ve Avantajları

 

Giyim dünyasına dair tüm ürünleri online alışveriş kolaylığı bir mağaza rahatlığında temin edebilirsiniz. İnternetten yapacağınız alışverişler sizlere zamandan, paradan ve kıyafet arama sıkıntısından kurtarır. Bunun yanı sıra Türkiye’nin neresinde olursanız olun sipariş edeceğiniz ürünleri kapıda teslim alabilir, kredi kartı ile ödeme seçeneğinin getirdiği kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.

Tesettür tuniklerde sezon modasını yakalamak için www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresine göz atabilirsiniz.

Tesettür Tunik Kombinleri Nasıl Olmalıdır?

Tesettür Tunik

 

Tesettür giyimini en gözde parçalarından birisi olan tunik, hem normal hayatta hem de özel hayatta rahatlıkla kullanılır. Rahat bir kullanıma sahip olması sebebiyle hem pantolon, hem de eteklerle rahatlıkla kombinlenmektedir. Özellikle kullanım rahatlığı nedeniyle çalışana iş kadınları tarafından çok büyük rağbet görüyor. Doğru parçalarla kombinlendiği sürece her ortama şık ve zarafet görünüm kazandırır. Her dönem bayanların ilk tercihleri arasında yer aldığından dolayı çeşit çeşit model ve renklerle tasarlanıp satışa sunuluyor. Her zevke ve beğeniye hitap eden tunikler tesettürlü bayanların gözdesi olduğu gibi açık bayanlarında gözdesi olmayı başarmıştır. Tüm modacıların sonbahar- kış kreasyonlarında yer alan tunikler en çok satılan ürünler arasındadır. Peki en çok tercih edilen bu tunikleri nasıl kombinlemeliyiz. İşte sizlere tunik kombinleri…

 

En Doğru Seçim Uzun Tunikler

 

Sezonun genel tunik modası genellikle uzun tuniklerdir. Uzun tuniklerde genellikle füme renkler hakimdir. Kısa boyları da daha uzun gösterdiği için, en çok kısa boylu tarafından tercih edilmektedir. Uzun ve salaş bir şekilde kullanılan tunikler, hanımların vücut hatlarını belli etmemektir. Uzun tunik kombinin de ayakkabı, çanta şal seçimlerinizde farklı renkler kullanarak, kombininizi hareketlendirebilirsiniz.

 

Kış Ayları İçin Triko Tunikler

 

Ağır ve soğuk geçen kış mevsimlerini, triko tunikler ile sıcacık geçirebilirsiniz. Bol paça pantolonlar ile kombinleyebileceğiniz triko tunikler ile şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. İster topuklu ayakkabı ile klasik bir tarz yaratabilir, isterseniz de spor ayakkabı ile spor tarz yaratabilirsiniz.

 

Bunlarında dışında rengarenk tunik modelleri ile bir kombin yaratabilirsiniz. Tesettürlü genç kesime hitap eden modeller genellikle fuşya, yeşil, turuncu, pembe ve mor gibi canlı renklerden üretilmektedir. Bu renk tuniklerin altına ise genellikle beyaz renkli pantolonlar tercih ediliyor. Spor tarz arayanlar içinde uzun tunik modellerinin altına kot pantolonlar tercih edilmektedir. İsterseniz de beyaz pantolonlarınızı kot tunikler ile kombinleyerek şık bir kombin yaratabilirsiniz. Bu tarz kombininizi ise ister spor, isterseniz de topuklu ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Tunik kombinlerinde dikkat etmeniz gereken en önemli husus kombininizin bir parçasının açık renk, bir parçasının da koyu renk tercih etmelisiniz. Bir de kıyafetlerinizin ölçüleri, vücut ölçünüze birebir olması gerekir.

 

 

 

Yılın Tunik Modelleri

Her sene yazın yaklaşması ile beraber bayanlar bir arayış içerisine girerler. Hem tesettürlü hem açık her kesimden bayanın en büyük arzusu ise hem şık hem spor hem elit hem de güzel görüntüyü yakalayabilecekleri parçaları elde edebilmektir. Ancak bu ürünleri alırken bir detaya daha dikkat etmek zorunda kalan bayanlar yazın sıcak havalarda terletmeyen içine dışına bir şey giyinmek zorunda kalmayacakları ürünleri almak istemekteler. Bu yüzden mağaza mağaza gezen bayanlarımız tunik bulmakta zorlanmakta ve bazen aldıkları üründen memnun kalmayarak bir defa giyilen ürünün bir daha giyilmeyerek dolaplarında kalabalık etmelerini seyretmek durumunda kalıyorlar.

 

Nasıl Tunik tercih edilmeli?

 

Bayanların tunik alırken öncelikli olarak dikkat etmeleri gereken şey renkleri; boyları ve kumaşları olmalıdır. Sevmediğiniz bir rengi birileri yakıştırdığı için alıyorsanız o dolabınızda kalabalık edecek ürünlerden biri olacaktır şüphesiz. Renk sonrası istediğiniz ürünün o olduğuna emin olmalısınız. Daha sonra ise ürün kumaşının terletmeyen yakmayan bir kumaş olmasına özen gösterilmeli. Ayrıca tunik alışverişine çıkmadan önce sosyal medyada biraz dolaşmanız da tavsiyelerimiz arasında yer alıyor. Böylelikle binlerce tunik modellerini sosyal medyada görebileceğiniz gibi hem kendi vücut tipinize yakın modeller üzerinde duruşlarını hem beğendiğiniz modelleri belirleme fırsatı yakalamış olursunuz. Ayrıca ürünlerin sosyal medya üzerinden fiyatlarını alır benzeri ürünlerin fiyat karşılaştırmalarını yapar böylelikle kalite ve ucuzluğu bir arada yakalamış olma fırsatı kazanmış olursunuz. Tasarruf, kalite ve zahmetsizce araştırma fırsatlarını sunma açısından sosyal medyayı değerlendirmemek tunik arayışında ki bayanların mini hatalarından biri olabilir.

 

Tunikler de Bu yılın Modası Neler?

 

Bu yılın en popüler ürünleri şüphesiz gömlek elbiseler tunikler ve ara boy gömlekler. Geçen sene başlayan oduncu gömlek akımı bu sene de hız kesmeden devam etmekte. Ancak bu sene tuniklere eklenen minik detaylar dikkat çekiyor. Tuniklerin üzerine yapılan minik yaz esintilerini anımsatan figürler, emojiler ve işlemeler oldukça şık ve yer yer sevimli ürünleri meydana getiriyor. Üzerinde yazılar olan tunikler de yine geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da oldukça popüler olacak. Görünüşe göre ananas resimleri, gülen yüzler üzerinde hops ya da pops gibi ifadelerin yer aldığı tunikleri görmek bizler için şaşırtıcı olmayacak.

Tunik Modası

Tesettür tunik muhafazakar kesimin giyiminde vazgeçilmez parçalar arasında yer alır. Mevsimine uygun kumaş çeşidinden üretilmiş ve rahat bir kullanışa sahip bir tunik her yerde giyilebilir ve beklenen şık görüntüyü sağlar. Tunikleriniz ve kor pantolonlarınızla en güzel kıyafet bütünlüğünü yakalayabilir birçok kombin elde edebilirsiniz. Tunik üreticilerin son yıllarda üretimlerinde ki artış yakalamasıyla mağazalarda bulabileceğiniz çok fazla tunik modeli mevcut. Ayrıca son yıllarda gözlenen talep artışı tunik fiyat etiketlerini de olumlu etkiliyor.

 

2017 Yılında Tunik Modası

 

Bu yılın modası olarak tuniklerin kumaşlarında hafiflik göze çarpıyor. Günlük olarak giyebileceğiniz rahat kalıplara sahip tuniklerin kumaş kalınları düşürülerek giyenlerin sıcaktan etkilenmemesi amaçlanmış ve ferah bir kullanım sunulmuş. Bu yıl tunik renkleri çeşitliliğinde turkuaz, mavi, pembe renkler ön plana çıkarak mevsimle renk bütünlüğü yakalanmış. Tuniklerin altına ise bej ve krem renkli hafif babetler ile hem rahat bir kıyafet sahibi olup hem zarif bir görüntü sunabilirsiniz.

 

Tunik Giyerek Nasıl Spor Görünebiliriz ?

 

Tunik giyerek spor bir görüntü elde etmek isteyen hanımlar, düz kesimli uzun ve slim kalıplı tunikler tercih etmeliler. Tuniklerin boyu uzun olmamalı ve kalçaları kapatmamalıdır. Tunik kombini yapmak isteyenler tuniklerinin altına renk uyumu olan bir kumaş pantolon ile babet giyerek bütünlüğü tamamlayabilirler. Ayrıca tuniklerin altına çizmeler ve botlarda giyilebilir yalnız bu kombini giymek isteyenler şıklığını tamamlamak için kot pantolon tercih edebilir.

 

Tunikle Neler Giyilebilir ?

 

Moda anlayışı içerisinde her zaman var olacak tunikler yılın dört mevsimi giyilebilmesinin yanı sıra bu sene bahar modasında varlık gösterecek. Tunik kıyafetinizi tayt ile giyebilmenizde mümkün. Çok Sıcak bir günde kolsuz kesime sahip tuniğinizle sıcaklığı hissetmezsiniz. Yaz mevsiminin serin akşam havalarında tuniğinizi bir hırka olarak kullanabilirsiniz. Birçok mağaza da her renk gurubunda ve her bedene uygun ölçüler de tunikler bulmanız mümkün. Dolabınızda hiç kıyafetiniz olmasa da birkaç tayt ile bir tunik ile elde edeceğiniz kombinlerle kıyafet eksikliğini hissetmeyeceksiniz. Tunik görsel olarak hem çok şıktır hem de rahatlığı ile spor kıyafetlerin yerini aratmaz. Mağazalarda artık elbise görünümde olan tunikler de bulmanız mümkün.

1 2 3 10