Moda Ve Tesettür

Giyim sektörü son yıllarda normal kıyafetlere olduğu kadar tesettür kıyafetlere de gereken önemi vermeye başlamaktadır. Özellikle tesettürlü kadınların uyuma fazlaca dikkat ettiği göz önünde bulundurulduğunda bu sektörde üretim oldukça geniş sınırlara ulaşmaktadır. Bunun en büyük payını elbette ki özel günlerde tercih edilen abiye kıyafetler oluşturacaktır. Bakıldığında tesettür elbise modelleri denildiğinde eski yıllarda her ne kadar pek önemsenmemiş olsa da, artık bu konuya kafa yoranların sayısı bir hayli fazlalaştı. Her geçen yıl modanın devinime uğraması suretiyle taleplerin artışı, üretici firmaları daha modern daha yenilikçi abiyelere doğru yönlendirmeye başladı. Yani artık tesettür abiyelerin de modadan bağımsız olduğunu söylemek yanlış olacaktır.

 

Peki, tesettür elbise modelleri nelerden oluşuyor?

 

– Balık Etek/ Elbise Abiyeler

 

Çoğunluğun sıklıkla tercih ettiği ilk modeller arasında yer alan bu abiye, belden aşağısından itibaren hafif genişleyerek volanlara sahip olan bir modeldir. Genellikle ince belli ya da düzgün fizikli kadınlarda tercih edilmesi daha uygun görülse de bu tabiî ki bir sınırlama değildir.

 

– Bel Vurgulu Abiyeler

 

Tercih edilen tesettür modellerinde özellikle son yıllarda ön plana çıkan bel vurgusu anlayışı, kilo problemi olan kadınların adeta kurtarıcısı niteliğine bürünmektedir. Özel günler için elbise seçiminde eğer geç kalınmışsa hem şık hem zarif bir görüntü çizmek isteyen herkesin kurtarıcısıdır.

 

– Çan Görünümlü Salaş Abiyeler

 

Tesettürlü kadınların belki de en önemli sıkıntısı, vücutlarını sarmayan bir abiye bulmakta zorlanıyor olmalarıdır. İşte bu abiye modeli tam da bunun üzerine son yıllarda kendisini yeniden gün yüzüne çıkarmaktadır. Genel görünüm itibariyle ve kumaş yapısıyla diğer abiye modellerine nazaran daha bol, daha fresh ve daha havadar olan bu modeller her kesimin rahatlıkla tercih ediyor olmasından fazlaca tüketilmektedir. Özellikle yaz aylarında gerçekleşen özel günlerde tüm bir günü/ geceyi konforlu geçirmek isteyenler için oldukça kullanışlı olmaktadır.

 

Sonuç olarak tesettür elbise modelleri her geçen yıl modanın ışığında kendisini yenilemeye ve vitrinlerde yerini almaya hız kesmeden devam edecektir. Bu süreçte arz- talep ilişkisinin sağladığı önem göz ardı edilmemelidir. Çünkü üretici her ne kadar kendi tasarımı bir ürünü ortaya koymuş olursa olsun, karşı tarafın zevklerine hitap etmediği ve talep edilmediği sürece bir işe yaramayacaktır.

Mürdüm Rengi Tesettür Elbiseler Nasıl Kombinlenir ?

Mor rengin tonlarından birisi olan mürdüm rengi elbise modelleri ile birleştiğinde asil bir duruş sergilemektedir. Dikkat çekici ama şık bir giyim tarzı arayanlar için mürdüm renginde elbise modelleri doğru bir tercih olmaktadır. Kendi başına alımlı olduğunu açık bir şekilde gösteren mürdüm renginde bir giyim ürünü kullanırken fazla abartıya kaçılmaması ve sade olunması gerekmektedir.

 

Beyaz renk ile mürdüm renginin kombini her zaman için daha çok tercih edilmektedir. Siyah ve mürdüm renginin uyumu da yadsınamaz güzelliktedir. Genel olarak canlı renkleri tercih etmekten kaçınan bayanların biraz da olsun farklı renklere yönelmesi için bu sezon mürdüm renginin de çok kullanılacağı bir gerçektir. Elbise modelleri için mürdüm renginin asaletinin kullanılması tesettürlü kadınların ilgisini çekmektedir. Peki, mürdüm rengi tesettür elbise modelleri nasıl kombin yapılır?

 

– MÜRDÜM VE LACİVERT RENGİN UYUMU

 

Yaz mevsiminde mürdüm rengi pek kullanılmaz diyenleri şaşırtacak kombinleri 2017 yaz sezonunda görebilirsiniz. Aslından mürdüm rengi her mevsim giyilebilecek güzelliği ve asilliği taşıyan alımlı bir renktir. Bu nedenle mürdüm renginde bir uzun elbise tercih ettiğinizde lacivert tonunda şal kullanabilirsiniz. Ayakkabınızı ve çantanızı da lacivert seçerek zarif bir uyumluluk yakalayabilirsiniz. İki renginde koyu olmasına rağmen yan yana kullanıldıklarında nasıl hoş durduğuna tanık olabilirsiniz. Aksesuar olarak da altın tonlarını tercih ederek kombini biraz daha hareketlendirebilirsiniz.

 

– MÜRDÜM RENGİ İLE PEMBENİN UYUMU

 

Sezonun en favori renklerinden birisi olan pembe ile mürdüm renginin uyumunu başarılı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Uzun elbisenizin mürdüm rengi şıklığında olması durumunda eşarbınızı ya da şalınızı pembe tercih edebilirsiniz. Siyah bir ayakkabı ve siyah bir çanta kullanabilirsiniz.

 

– MÜRDÜM RENGİ İLE SİYAHIN UYUMU

 

Kış mevsiminde dış giyim ürünlerinde çok fazla tercih edilen mürdüm rengini yaz sezonunda da elbise modellerinde tercih edebilirsiniz. Sade ve alımlı mürdüm rengindeki elbisenizin üzerine siyah bir şal takabilirsiniz. Her zevke ve her yaşa uygun olan elbiselerden tercih ederek stil sahibi bir kadın olabilirsiniz. Beden ölçülerinize göre alacağınız elbisenin sizi uzun ve alımlı göstermesine dikkat etmelisiniz. En çok da siyah ile bütünleşen mürdüm rengi kombininiz ile özel davetler bile katılabilirsiniz.

Sezonun Trendi Olan Beyaz Renk Tesettür Elbise Modelleri Nasıl Kombinlenir ?

Sıcak havalarda en çok tercih edilen renk beyaz olmaktadır. Özellikle bahar mevsimi yüzünü göstermeye başlar başlamaz kreasyonlarda beyaz renk giyim ürünlerini görmek mümkündür. Tesettür giyim sektöründe de hareketliliğin her daim devam etmesi ve her sezon farklı tasarımların sunulması nedeni ile moda capcanlı tutulmaktadır. Tesettür elbise modelleri içinde de beyaz rengin hakim olduğunu görmek mümkündür.

 

Genellikle tesettür elbise modelleri siyah olarak tercih ediliyor olmasına rağmen bu sezon favori renk beyazdır. Siyahın çok kolay bir şekilde kombin edilmesi sayesinde kadınlar beyaz rengi nasıl kombinleme telaşına düşmüş durumdalar. O halde gelin hep birlikte beyaz tesettür elbise modelleri nasıl kombinlenir inceleyelim. Hangi renk beyaz ile daha çok uyum sağlar öğrenelim.

 

– TEK BAŞINA HER ZAMAN ASİL OLAN RENK BEYAZ

 

Beyaz renk elbise modellerini kullanırken sadece beyaz olarak da tercih edebilirsiniz. Beyaz ince ve uzun bir elbise giyerek üzerine koyu renk şal kullanabilirsiniz. Baştan aşağıya bembeyaz olmanın verdiği asalet ile kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Adeta bir melek havasında olduğunuzu hissederek efil efil dolaşabilirsiniz. Uçuş uçuş yazlık elbiseler ile beyazın ısıtmadığı bir günde serin serin takılabilirsiniz.

 

– SARI VE BEYAZIN MUHTEŞEM UYUMU

 

Beyaz ile sarının uyumunu yakalamak sizi bir papatya gibi hissettirecektir. Papatya kadar narin ve ince olan kadınların bembeyaz bir elbise üzerine alacakları sarı salaş bir hırka çok hoş bir görünüm kazanmalarında yardımcı olacaktır. Yazın en uyumlu iki rengi olan sarı ve beyaz sizin de favori renkleriniz arasında olacaktır. Beyaz sneakers giymeyi de unutmamalısınız.

 

– HER RENK İLE BEYAZIN GÜZEL UYUMU

 

Beyaz giymek istiyorum ama nasıl kombin yapmalıyım? Diye düşünüyorsanız eğer beyazın her renk ile çok güzel uyum sağlıyor olduğunu bilmelisiniz. Beyazın bir kaç tonunu bile bir araya getirerek kombin yapma şansınız bulunmaktadır. Beyaz uzun elbisenizin üzerine kırık beyaz bir şal kullanabilirsiniz. Koyu kremler ya da gri bejler çok iyi bir kombin detayı olacaktır. Tüm renkleri beyazlar ile kullanmak için tam vakti. Yaz mevsimine girmemize çok az kaldığı şu günlerde hemen beyaz bir elbise satın almalısınız.

Sezonun Trendi Çizgili Elbiseler Nasıl Kombinlenir ?

Kıyafet kombini yapabilme konusunda her kadının aklına takılan sorular bulunmaktadır. Son zamanlarda stil programlarının da olması sayesinde kadınlar nasıl tarz olabileceği konusunda bilgi sahibi olabilmektedir. Kıyafetleri doğru ve uyumlu kullanmak adına yapılan pek çok yanlışlar bulunmaktadır. Bu yanlışlara düşmemek adına öncelikle kadınların vücut hatlarını ve vücut hatlarına uygun kıyafetin ne olduğunu biliyor olmalıdır. Kendinizi iyi hissediyor olduğunuz giyim tarzı sizin için en uygun olandır. Yeni sezonda yenilikler yaparak bahara merhaba demek için elbise modelleri ile kendinize güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Vücudunuzu iyi tanıyarak stilinizi oluşturma konusunda ilk adımınızı atabilirsiniz. 2017 elbise modelleri arasında yer alan ve trend konumda olan çizgili desenli elbiseler ile hem gündelik hem de özel davetler için bir kombinasyon hazırlayabilirsiniz. Kombin yapabilmek için elbise modelleri arasında kendinize en çok yakışan rengi tercih edebilirsiniz.

 

– YATAY ÇİZGİLİ ELBİSELER

 

Tesettürlü kadınların en çok tercih etmiş olduğu uzun elbiselerin çizgi desenleri ile buluşması daha modern bir tarz sahibi olmalarına olanak sağladı. Yatay çizgilerin vücut hatlarını olduğundan daha iri göstermesi nedeni ile fazla tercih edilmemesine rağmen bu sezon her kadının üzerinde yatay çizgili elbiseleri görmek mümkün olmaktadır. Özellikle siyah beyaz ve lacivert beyaz çizgilerin yansımasından oluşan yatay çizgili elbiseler ile şık bir kombin yapmak için sade şal tercihinde bulunmanız gerekmektedir. Star parçanızın yatay çizgili uzun elbiseniz olması sebebi ile diğer noktaların hareketli olmaması gerekmektedir.

 

– BOYUNA ÇİZGİLİ ELBİSELER

 

Online giyim mağazalarında ve satış mağazalarında sıklıkla görülen çizgili elbise modelleri arasından en çok boyuna çizgili desenler tercih edilmektedir. Özellikle kilosu ile barışık olmayan kadınların daha şişman bir görünüm kazanmamak adına boyuna çizgili desenler çok daha doğru bir tercih olmaktadır. Renk uyumunun da başarılı bir şekilde yapılacağı elbise kombininiz de klasik bir tarz yaparak davetlere katılabilir ya da spor bir tarz ile hafta sonu şıklığı yakalayabilirsiniz. Çizgili parçaların doğru yerde ve doğru zamanda kullanılması sayesinde çok zarif ve şık görünmek mümkündür. Kalın çizgili elbiselerin kombinlenmesi zor olması nedeni ile ince çizgili modellerin tercih edilmesi gerekmektedir.

Şık Bir Tesettür Elbise İçin Nasıl Bir Renk Seçilmeli

Güzel tesettür elbise modelleri içinden kendi zevkinize göre bir seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli durumlardan biri kesinlikle renk seçenekleridir. Birbirinden değişik renk seçenekleri arasında kendi teninize ve zevkinize uygun bir seçmeniz üstelik size kendinizi çok daha iyi hissettirecektir. Tabii bunu yaparken yılın modası renklerini de takip etmek ve buna göre bir seçim yapmaya dikkat etmek de ayrıca önemlidir. O yüzden bir kadın için elbise seçimi yaparken renk tercihi yapmak özen gerektirir. Bu yılın renklerini söylemek gerekir ise sarı ya da pembe renkleri, yeşilin tüm değişik tonları ile birlikte siyah ve kahverenginin de bu yılın moda renkleri arasında olduğunu söylemek mümkündür. Siz de kendi zevkinizin yanında size uyan hoş bir renk seçerek elbise modellerinden birini satın alabilir ve gitmek istediğiniz yerin en dikkat çeken şık kadını olabilirsiniz.

 

Renklerin önemi

 

Bir kadın giymek istediği bir elbise modeli için güzel bir görünüme sahip olmak istiyor ise o zaman seçeceği renk kombinasyonuna büyük bir önem vermelidir. Bir elbise üzerinde ilk dikkat çeken durum hiç şüphesiz renklerdir. Bu yüzden tesettür elbise modelleri içinde bir seçim yaparken renklerin uyumuna önem göstermelisiniz. Özellikle de teniniz kumral ya da beyaz ve esmer olsun, teninizin rengine göre uyum gösteren bir renkte elbise seçmek, sizi daha hoş bir görünüme sokabilir. Nasıl ki iki uyum gösteren renk bir araya geldiği zaman güzel bir bütünlük oluşturur, teniniz de aynı şekilde alacağınız elbise modelinin rengi ile teninizde o renk özelliğini oluşturabilmektedir.

 

Farklı elbiselerde renk

 

Normal dışarı çıkarken giyeceğiniz elbise renkleri ile özel bir davete katılacağınız geceler adına giyeceğiniz tesettür elbise modelleri arasında renk bakımından bir farklılık bulunmaktadır. Bu farklılık içerisinde örneğin özel bir davet için kırmızı renk tonlarının ya da daha da önemlisi ana renk tonlarında bir seçim yapmak tercih sebebidir. Ancak arkadaşlar ile dışarı çıkarken bir elbise giyilecek ise o zaman daha çok açık renkler eşliğinde bir pembe renk ya da beyaz fuşya renklerinin seçilmesi önemlidir

Tesettür Abiye Şıklığı

Işıltınızı Arttıracak Abiye Modelleri

 

Özel davetlerde ve günlere katılmak için günler öncesinden hazırlanmanız mı gerekiyor? Ya da katıldığınız davette göz alıcı bir şıklık ile hafızalarda mı kalmak istiyorsunuz? O halde birbirinden şık olan tesettür abiye modellerini mutlaka görmeniz gerekiyor. Söz konusu tesettür giyim olduğunda ise kendinize uygun olan kıyafeti bulmakta zorlandığınızı mı düşünüyorsunuz? Artık bu düşüncenize son verecek olan tesettür elbise modelleri ve fiyatları ile tanışmaya hazır olun. Aradığınız kalite ve şıklık bir adreste buluşuyor. Siz de bu adreste tüm tesettür elbise ve abiye modellerini bulmanın keyfini çıkarın. Sevdiğiniz renk ve desenin buluştuğu tüm abiye modellerini bir arada görmenin mutluluğunu yaşamaya ne dersiniz!

 

Tesettür Abiye Modellerinin Çeşitliliği

 

Etkili bir görüntü oluşturmak istediğiniz zaman sizin yanınızda olacak olan bu abiye modellerine bayılacaksınız. Giyim ve kuşamın ötesinde moda ve modanın şık esintisini yaşamınıza davete sunuyoruz. Kendinizi mutlu edeceğiniz bir abiye modelini bulmak konusunda çok şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz. Birbirinden şık ve uygun olan tesettür elbise modelleri ve fiyatları işinizi kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda en güzel abiye modelini seçerken de birazcık yorulacaksınız. Çeşitli modelleri ile sizi kararsız bırakacak olan tüm tesettür elbise modelleri ile tanışmaya ne derdiniz! Kesinlikle herkesin zevkine göre bir elbise bulacağı bu abiye modellerini ve çeşitlerini incelenmeli ve de değerlendirmelisiniz.

Bu Abiye Modellerini Herkes Çok Sevecek

 

Şık ve bir o kadar da çok çeşitliliği olan bu tesettür elbise ve abiye modellerini herkes çok sevecek. Siz de bu modelleri kesinlikle görmeli ve denemelisiniz. Böylece yaşamınıza renk ve güzellik katmış olacaksınız. Harika desenleri ile size muhteşem bir güzellik sunarken, aynı zamanda da rahat bir kullanım imkânı sunan bu abiye modellerini kesinlikle gözden geçirmelisiniz. Tesettür elbise modelleri ve fiyatları ile çok geniş bir çeşitlilik ile sizlere sunuluyor. Siz de bu fiyatları ve bu modelleri ile tüm abiye seçenekleri arasından en uygununu seçmelisiniz. Hem renk, hem doku, hem zariflik hem de uygun fiyatı ile tüm abiye modelleri özel anlarınıza güzellik katacaktır.

Tesettür Elbise Modelleri Bu Sezonda Nasıl?

Tesettür dünyası

 

Tesettür dünyasının hızla gelişmesi ve modayı takip etmesi ile birlikte ortaya çıkan harika modeller bu sezonda da tesettürlü bayanları etkiliyor. Beğeniye sunulan tesettür elbise modelleri zarifliği şıklığı ve asaleti yansıtıyor. Farklı dokunuşlarla farklı dünyalara götüren modeller aynı zamanda dokusuyla da dikkatleri çekiyor. Kumaşların son derece muazzam ve kaliteli oluşu elbiselerin daha fazla ilgi görmesine sebep oluyor.

 

Sezon elbiseleri nasıl?

 

           Tesettür elbise modelleri bu sezonda yaza uygun renkleri üzerinde taşıyor. Yaz renklerinin hakim olduğu modeller hafif dokunuşlarla daha şık ve zarif bir hale getiriliyor. Payet baskılar, ince kumaşlar ve hafif pırıltıları ile tesettür elbise modelleri ön plana çıkıyor. En şık en gösterişli ve en kaliteli elbiselerin öne çıktığı modeller özellikle tercih ediliyor.

 

Uzun boylu zarif ve ışıltılı elbiseler bu sezonda da hayli dikkat çekiyor. Baskılı, payetli ve modern elbiseler ön plana çıkmaya devam ediyor. Işıltılı, çiçek baskılı, kemerli, kemersiz, düz ve daha dalgalı modeller bu sezonda da moda olmaya ve tercih edilmeye devam ediyor. Kol detaylarında ince çizgiler taşıyan modeller, çiçek desenli ve motifli modeller, kemerle desteklenmiş yüksek bel elbiseler ve daha şık elbiseler bu sezonda da cıvıl cıvıl ve modern renkleri ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Modellerin yanı sıra modern renklerin de öne çıktığı elbiseler özellikle tesettür giyime damgasını vuruyor.

 

Bu sene hangi renk elbiseler öne çıkıyor

 

Tesettür önemli markaları sezona uyan elbise tasarımlarını sunmaya devam ediyor. Elbise modelleri modaya uygun zarif ve şık tasarımları ile dikkat çekerken renk seçimleri ile de tesettürlü bayanların zevklerine ve isteklerine cevap veriyor. Renk sınırlaması koymayarak renk renk tasarımlar ortaya koyan markalar birinden özel ve güzel renkleri tesettür ile buluşturuyor. Vizon renklerin hakim olduğu modeller, sıra dışı siyahlar, genç kesim için açık pudra ve pembeler, daha ağır tasarımlarla mürdüm tonları en fazla tercih edilen renkler arasında yer alıyor.

 

En fazla tercih edilen vizon tonları tesettür elbise modellerinde detaylara ve ışıltılara uyum sağlıyor. Tasarımları ve ışıltıları ile dikkat çeken modeller bu sezonda harika tasarım ve renkleri tesettürlü bayanlar ile buluşturuyor.

Tesettür Elbise Modelleri Ve Fiyatları Hangi Sitelerde Daha Uygun Olmaktadır?

Tesettür elbise modelleri ve fiyatları hangi sitelerde hangi tasarımlarda uygun olmaktadır?

 

Tesettürlü bayanların internet üzerinden yaygınlaşan alışveriş alışkanlıkları ile birçok alanda e- ticaret sitesi var olmaktadır. Kapıda ödeme kolaylığı sağlayan siteler, özel olarak kullanım tercihlerine göre ürünler sergilemektedir. Sezonun en trend elbiseleri, tunikleri, takım elbise modelleri, kombinleri ve daha birçok alanda tesettür giyime hitap eden her şeyi tek bir siteden alışveriş gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Kadınların ince eleyip sık dokudukları renk tonları, kumaş detayları her konuda ince düşünerek satış gerçekleştiren pek çok güncel sektör devi site var olmaktadır. Alışveriş merkezlerini hiç bir şekilde aratmayan siteler, maksimum 5 iş günü içerisinde kapıya kadar teslim edebilme kolaylığı da sağlamaktadır.

 

 

Özel olarak sitelerde tesettür elbise modelleri ve fiyatları nelerdir?

 

Ağır ve abiye içerikli tesettür elbiseler özel kullanım zamanları için tercih edilecek modelleri, genel olarak 100 TL den başlayan fiyatlarla özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Günlük kullanım elbise modelleri ise penye tesettür elbiseler 29.90 dan başlayan fiyatlar ile üzerine kargo ödemesi de eklenerek kullanıcılara sunulmaktadır. Alışveriş merkezlerinde pek çok yerde olmayan kullanım özelliği bulunan elbiseler, internet satış sitelerinde mevcut olmaktadır. Güvenli alışveriş kolaylığı sağlayan sektör devi siteler, tesettür nişan elbisesi, abiyeler ve birçok modeli dışarıda mağazalarda olan fiyatlardan çok daha uygun rakamlarda sunmaktadır.

 

Tesettür elbise modelleri ve fiyatları uygun olan tercih edilen markaların isimleri nelerdir?

 

İnternet üzerinden uygun fiyatlı tesettür elbise almak isteyen bayanların özellikle sektör devi siteleri tercih etmeli önerilmektedir. Güvenli alışveriş ve muhatap bulabilmek adına önemli bir unsur olmaktadır. Büyük ve isim yapmış tesettür elbise satışı gerçekleştiren sitelerin bazı özellikleri,

 

– Özel olarak tesettür giyimin üzerinde yoğunlaşan sitelerde sektörün en trend ürünleri yer almaktadır. Güncel tasarımların en yeni halini tüketicilerine sunmaktadır.

– Farklı satış sitelerinde, en yeni ürünleri uygun fiyatlar arasında kullanıcılarına sunmaktadırlar. Güvenilir ve isim yapmış trendi takip eden sitelerden alışveriş tercih edilebilmektedir.

– Sektörün açıklarını bilen ve tesettür elbise kategorisinde sürekli yenilik gerçekleştiren siteler sürekli olarak en yeni modelleri ile satış gerçekleştirmektedirler. Güvenli ve hızlı teslimatı ile tercih edilebilir bir hizmet veren pek çok site bulunmaktadır.

Tesettür Elbise Modelleri Nelerdir ?

Tesettürde elbise modası

 

           Tesettür elbise modelleri ve fiyatları nelerdir? Elbise modelleri tesettür modasına uygun olan, kapalı ve uzun tercih edilen modellerden oluşmaktadır. Uzun kollu tercih edilen ve uzun boyda seçilen elbise modelleri, fiyatları ile de tesettürlü hanımların yüzünü güldürmektedir. Kumaşları ile kaliteden ödün vermeyen modeller, uzun kol ve bel detayları ile oldukça modern modellerde tercih edilmektedir. Modern modellerle öne çıkan elbiselerle özellikle krepe kumaşlar ve dantel detaylar ön plana çıkmaktadır. Dantel yaka ve eteklik ile modern bir çizgiye ulaşan elbise modelleri simetrik kesimlerle modayı takip etmektedir. Kol detayları ile kol genişliği ve uzunluğu ile birbirinden çeşitli modellerde yer alan elbiseler bebek yaka modelleri ile ön plana çıkmaktadır.

 

Tesettürde moda arayışı

 

           Tesettür elbise modelleri ve fiyatları ile birbirinden üstün ve gösterişli modeller ortaya çıkmaktadır. Fiyat ve model açısından da tesettürlü hanımların dikkatini çekmektedir. Tesettür ve tarz sahibi olan bayanların ilgisini çeken ve modaya uyum sağlayan modeller fiyatlarıyla da büyümektedir. Krepe kumaşların ve vizon renklerin hakim olduğu modeller ön plana çıkarken, kabarık etek modelleri ve dar kesim modelleri dikkatleri üzerine çekmektedir. Elbise modellerindeki vizon ve haki tonlar göz önünde durmaktadır. Bel kemeri ve dantel işlemeli elbiseler, balık etekli elbiseler, göğüs kısmı işlemeli modeller ve ayak bileğine kadar uzanan kumaşları ile büyüleyen modeller modaya uyum sağlamakta ve tercih edilmektedir. Tercih edilen bu modeller fiyatları ile de ilgi çekerken uygun fiyatlı tabloları ile büyüleyici bir hava yaratmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir. Tesettür elbise modelleri ve fiyatları oldukça güzel olunca birbirinden güzel ve kaliteli modeller tesettür alanında yerini almaya devam etmektedir. Tarz elbise modelleri, fiyonklu, düz, kemerli, kemersiz, dantelli ve dantelsiz modelleri ile birbirinden farklı renkteki modeller dikkat çekmeye devam etmektedir. Tesettür elbise modellerinde en fazla dikkat çeken ayrıntıları ile göze çarpan ve dikkat çeken kuyruklu ve kabarık modeller özel gün davetlerin vazgeçilmez elbise modelleri arasında yer almaktadır. Sade düz ve klasik tarzdaki modellerle de dikkat çeken elbiseler özellikle tercih edilmektedir.

Tesettür Elbise Modelleri İle Stilinizde Fark Yaratmanın Yolları Nelerdir ?

Hayal gücü geniş olanların kıyafetleri ile kombinler yapabilmesi her zaman için çok daha başarılı olmaktadır. Hayal gücüne bağlı olarak yapılan farklı kombinasyonlar sayesinde stil oluşturmak mümkündür. Aksesuarlar, ayakkabılar ve çantalar ile de hazırlanan bu kombinler her zaman için ilgi çekici olmaktadır. Basit görünmek istemeyen stil sahibi kadınların ilk tercihi olan tesettür elbise modelleri  bu sezonunda trendleri arasında yer almaktadır. Birkaç küçük değişiklikler ile var olan aksesuarların da değerlendirilmesi ve daha çok şıklık elde edilmesi mümkün olmaktadır. Dolabınızı bahar mevsimi ile birlikte canlandırmak için tesettür elbise modelleri tercih edebilirsiniz. Her mevsim ve her sezon kullanılabilen tesettür elbise modelleri ile istediğiniz ortamda şık görünebilirsiniz.

 

– AKSESUARLAR İLE KOMBİN

 

Çanta aksesuarları ile yapılan kombinler oldukça dikkat çekici olmaktadır. Ünlü bir markanın çıkartmış olduğu bu ve bu sezonda da devam eden çanta aksesuarları elbise modelleriniz için çok iyi bir kombin seçeneği olmaktadır. Sizde bu aksesuarlardan ilham alarak kendiniz için kombinler oluşturabilirsiniz. Uygun olması adına evde kendiniz bu ponponlardan yapabilirsiniz.

 

– DESENLERİN HÂKİMİYETİ

 

Her sezon moda olan desen çılgınlığı bu sezonda da kendini göstermektedir. Asla modası geçmeyen desenlerden tercih edeceğiniz uzun elbiseniz ile sıra dışı bir şıklık oluşturabilirsiniz. Hayvan desenleri ve baharın en çok tercih edilen çiçek desenleri bu sezon çok revaçta gözüküyor. Desenlerden faydalanarak güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Krokodil deseni kullanarak bu sezonun öne çıkan deseninden faydalanmış olabilirsiniz. Bu sayede modayı yakından takip ediyor olduğunuzu gösterebilirsiniz. Renkli desenlere şans vermeyi deneyerek farklı bir stil de oluşturabilirsiniz. Desenleri sadece eşarplarda değil elbiselerde de tercih etmelisiniz.

 

– ARMA ŞIKLIĞI

 

Çantalardan paltolara kadar her yerde kullanılan armalar modanın en gözde trendleri arasında yer almaktadır. Özellikle casual kombinler için arma kullanımını tercih etmek çok hoş bir şıklık yakalamanın alternatifi olmaktadır. Düz renk elbiseleriniz için armalar kullanabilirsiniz.

 

– PATCHWORK DESENLER

 

Bu sezonun olmazsa olmazlarından olan patchwork desenleri mutlaka denemelisiniz. Hem kolay hem de zarif bir şıklık olan bu desenleri kendiniz bile uygulayabilirsiniz. Kot pantolonlarda çok fazla görülen bir trend olmasına rağmen artık elbiselerde de görmek mümkün.

1 2 3