Nakışlı Kot Tunikleri Gördünüz Mü?

2017 bahar yaz modası sokakları renklendirmeye başladı. Cıvıl cıvıl renkli kombinler, ışıltılı aksesuarlar bu yaz çok revaçta olacağa benziyor. Renklerin ön planda olacağı belli olan bu yaz için sokak kombinleri belirlenmeye başlandı. Neredeyse her yılın değişmeyen modası olan kot tunik ise vitrinlerde yerini aldı ve yine dikkatleri üzerine çekti.

 

Tunikte Kot Modasını Yakaladınız Mı?

 

Yıllardır trendlerden düşmeyen kot, bu yaz da özellikle tesettür modellere damga vuracak. Modada güncelliğini her daim korumasının yanında bu yaz biraz daha şekilleniyor ve daha şık şekillerde karşımıza çıkıyor. Bu sezon özellikle nakış işlemeli kot tunik modelleri tercih ediliyor. İşlemeler ile daha renkli hale gelen tunikler, kullanım açısından da dikkat çekiyor. İşlemeler de kelebek, kuş, gelincik, gül, pelikan figürleri sıkça kullanılmış, bu sayede kot tunikler daha canlı, ilgi çekici hale getirilmiştir. Marchesa, Gucci gibi markaların tül ürünleri hareketlendirmek için başlattıkları bu nakış akımı, kot ürünlere de bir o kadar yakıştı diyebiliriz. Hiçbir zaman modasını kaybetmemiş kot ürünlerinize; kot pantolon, tunik, elbise, çanta gibi ürünlerinizi kendiniz de bir terzi desteği ile nakışlı hale getirebilirsiniz. Örneğin kot tuniğinizin sırtına, kol bölümüne, yakasına, etek uçlarına vb. dilediğiniz modeli nakış olarak işletebilirsiniz. Hatta bu aşamada çok sık kullandığınız, kolay kombinleyebileceğiniz renk ve şekilleri tercih etmeniz kullanımda kolaylık sağlayacaktır.

 

Kot Tunikler İçin Kombin Önerileri Nelerdir?

 

Daha çok gündüz için tercih edilen kot tunikler, nakışlı modeller tercih edildiğinde akşamlar için de şık bir kombin haline geliyor. Birçok renkle tercih edilebileceği için kolaylık sağlayan kot tunik bu yaz için fresh renklerin yanında tercih edilmiş. Örneğin; koyu tonlarda bir kot tunik tercih ettiyseniz yanında; açık mavi, toz pembe, beyaz, bej, pudra, açık sarı tonları ile destekleyici bir pantolon, eşarp, ayakkabı ya da aksesuar tercih edebilirsiniz. Yine açık renk kotlar ile de bu fresh renkleri tercih ederek daha soft kombinler yapabilir, bu şekilde de biraz daha canlı renk aksesuarlarla farklı ve dikkat çekici kombinler oluşturabilirsiniz. Kot tunikler rahat renk uyumu yakalayacağınız, aksesuar ile zenginleşebilen ürünlerdir. Yaz için bir kaç farklı tonda kot tunik satın almanız, sizin için birçok kombin avantajı sağlayacaktır.

Kot Tuniklerle Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Yeni Sezonda Kot Trendi:

 

Sevilen kot tunik modelleri bu yıl tesettürlü bayanlara hitap en şık ve dikkat çeken özel modellerle beğeni topluyor. Tesettür trendlerinin gözdesi haline gelmiş olan kot kumaşlardan oluşan uzun gömlekler ile jean pantolonlarınızı kombinleyerek sezonun şıkları arasına girebilirsiniz. Önden düğmeli, yanları yırtmaçlı, etek kısımlarına doğru oval kesimlerle tarz kazandırılmış tasarım tunikler, yazlık pantolonlarla da bu yıl tesettürlü bayanları yine yılın stil ikonlarına dönüştürecek. Özellikle beyaz kot, keten ve kumaş pantolonların üzerine açık mavi ve taşlanmış uzun kot gömlekler çok yakışmaktadır. Bu kombinin altına babetler ve dolgu topuk ayakkabı yazlık kombinleri en iyi tamamlayan uyumu yakalayacaktır. Pastel tonlardan oluşan stiletto ayakkabılar da yine şık ve zarif etkiyi vurgulayacaktır. Beyaz ve pudra tonlarında bir eşarp ile de yazlık stilin zarif ve narin etkisini kombinlerinize yansıtabilirsiniz.

 

Kot pantolonlarla kombine edilmiş kot tunik modelleriyle şahane bir uyumu yakalayabilir ve özgün stilinizle şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Bazı markalar kot gömlekleri ve kot pantolonları kombin olarak da sunmaktadır. Yeni sezonun kotlardan oluşan uzun tuniklerinde, sırt detaylarında yazılı ve desenli baskıları sıklıkla görmekteyiz. Kol biyeleri, yakalara işlenmiş taşlar ve payet detayları da bu tunikleri sıradanlıktan uzaklaştırıp, farklı bir ambiyans oluşturarak etkili bir şıklık oluşturmaktadır.

 

Kot Gömleklerle Kombin Uyumunu Yakalayın!

 

Kot kumaşların renk olarak çok zengin tonları vardır. Modeller de yine kot tunik tasarımlarında geniş tarzlarda sunulmaktadır. Kot pantolonlarla bu tunikleri kombine edeceğiniz zaman, pantolon ve tunik renginin birbiri ile uyumlu tonu yakalamasına dikkat etmelisiniz. Çünkü kotu kotla kombin yapmak kolay gibi gözükse de aslında renk çıkmazı oluşturabileceğinden bazen zor olabilmektedir. Kot pantolon ve kot gömleği birlikte kombinleyeceğiniz zaman renk geçişlerinin ve tonlarının birbirine yakın olmasına dikkat etmelisiniz. Model olarak kot kumaşlardan oluşan tuniklerde de yine asimetrik kesimlerin bu yıl fazlasıyla uygulandığını görmekteyiz. Hareketli kesimler, tuniklere enerjik bir tarz kattığı için daha şık ve giyildiği zamanda estetik bir görüntü oluşturmaktadır. Yani sıradanlığı yok ederek, stil farkını öne çıkarmaktadır. 2017 yılında kotlar, tesettür modasında trendlerin başında gelmektedir.

Kot Tunik Modellerinin Günlük Giyimde Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Kot Tuniklerin Günlük Giyimde Kullanmanın Önemi

 

Tunik modellerinde yaşanan gelişmelerin özellikle kot tunik alanına yansımaları, rahat bir görüntü çizilmesi açısından önemli bir fark yaratmaktadır. Kot tunik modellerinin kullanımlarının, genel anlamda günlük giyim kombinlerinde görüldüğü gerçeği hiç şüphesiz, bu konuda ortaya çıkan gelişmelerinde bu konuya özellikle dikkat edilerek, yaratılması gerçeğini doğurmaktadır. Bu konuda üreticilerin görüşleri, genel anlamda günlük giyimler için kot tunik üretimlerinin yapılmasının her zaman için fayda sağlayacağı yönünde olmaktadır. Üreticilerde bu görüşü göz önüne alarak, kullanıcılarının günlük giyimlerinde önemli yeri olan kot tuniklerin üretimlerine özellikle dikkat ederek gerçekleştirmektedir. Bu konuda tasarım anlayışlarını da daha çok günlük giyime yönelik olarak geliştiren tasarımcıların, üreticilerin bu konudaki görüşlerini yansıtmak adına ellerinden geleni yapmaya çalışması da bu konuda özellikle farklı bir moda anlayışının yansımalarının görülmesinde etkili olmaktadır.

           Kot tunik, tasarım anlayışındaki bu özellikler ile günlük kullanım açısından da birçok faydayı da beraberinde getirmektedir. Bu konudaki en önemli faydalardan birisi hiç şüphesiz, günlük hayatta kullanışlı bir tunik modelinin kullanımının sağlanması yönünde olmuştur. Özellikle bu konuda tunik modellerinin gelişim süreçleri incelendiğinde, günlük yaşama özel üretildikleri gerçeği ile karşılaşmak doğal görünmektedir.

 

Kot Tuniklerin Günlük Kullanım Açısından Geleceği Nedir?

 

Günümüzde özellikle kapalı bayan modası için günlük kullanımlar açısından önemli bir konumda olan kot tunikler, gelecekte de bu rolünü koruyacağa benzemektedir. Bu konuda üreticilerin görüşlerinin bu yönde olduğu, tasarımcılarının ortaya koymuş oldukları geleceğin tasarım anlayışlarına yansımış durumdadır. Özellikle son zamanlarda kot tunikler için ortaya koyulan gelişmelerin yansımaları, özellikle yaz aylarına özel olarak, kot kumaşın hava alan yapısının hiç şüphesiz kapalı bayanların, aşırı sıcaklarda rahat etmelerine yardımcı olduğu için, bu kadar çok günlük giyim için tercih edildiği gerçeği karşımızda durmaktadır. Kot kumaş teknolojisinde yaşanacak olan gelişmelerin olumlu yönde devam etmesi hiç şüphesiz, kot tuniklerin daha fazla çeşitlenerek üretilmelerine de katkı sağlayacaktır. Üreticilerin bu konuda geliştirme çalışmalarına özellikle dikkat ettiği kot tunik modellerinin gelecekleri de hem tasarım anlayışı hem de malzeme kalitesi yönünden gayet parlak ilerlemelere sahne olacağa benzemektedir.

Kot Tunik Kombinleriyle Tarz Yaratın

Tesettür modasının en önemli kıyafetlerinden biri şüphesiz ki tuniklerdir. Birçok çeşidi bulunan tuniklerin en çok tercih edilen modellerinden biri ise kot tuniklerdir. Kot tunik modelleri, tesettürlü bayanların günlük hayatlarında kendi tarzlarını konuşturmak için tercih ettikleri bir kıyafet türüdür. Birbirinden farklı renk tonlarıyla tunik severlerin beğenisine sunulmuştur.

Açık ya da koyu renkli çeşitleriyle şık kombinler oluşturmak oldukça mümkündür. Seçtiğiniz tunik modelleriyle uyumlu ayakkabı ve eşarp tercihinizle de kot tuniklerinize farklı bir hava oluşturmak tamamen kullanıcıya bırakılmaktadır. Sadeliği sevenler için ise sade renk tonların önerildiği kot tunik modellerinde desenli eşarp tavsiye edilmektedir.

 

Kombin tavsiyeleri

 

Kendine has şıklığı bulunan kot tunik modellerine beyaz pantolon tercihi tamamlayıcı görevi görmektedir. Beyaz pantolonla birlikte hafif topuklu ayakkabı seçilmesi iyi bir kombin örneği olarak karşınıza çıkmaktadır. Ayrıca koyu renk sevenler için ise kot tuniklerin altına siyah pantolon tavsiye edilmektedir.

 

Kot tuniklerin farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Kot tunik, file detaylı, asimetrik kesim, trençkot, bileklere kadar uzun olan ve diz hizasında bulunan modelleriyle dikkat çekmektedir. File detayların hakim olduğu bir tuniğe en iyi kombin desenli eşarp, siyah pantolon ve pudra renginde bir ayakkabı ile şık bir kombin oluşturulabilir. Bu kombini hem davetlere hem de günlük hayatınızda kullanmanız mümkündür. Ayrıca tuniklerin altına stiletto ayakkabı türleri ile oldukça şık bir tarz oluşturmaktadır.

 

Kemer seçimi

 

Kot tunik modellerinde özellikle kullanılan kalın deri kemerlerin eşarp, pantolon ve ayakkabıyla uyum içerisinde olmasına dikkat etmekte ayrıca fayda bulunmaktadır. Kahve tonlarında kemer kullanmak isteyenler için aynı renkte eşarp ve ayakkabı seçimi elzem olacaktır.

 

Jean kombini

 

Kot tunik modellerini Jean pantolonlarla da kombine edebilirsiniz. İyi bir kombin için Jean seçimine özen gösterilmelidir. Tunik altına giyilecek bir Jean’in seçiminde dar paça olmamasına özen gösterilmelidir. Dar paça Jean’lar iyi bir kombinin dışında kalabilmektedir. Bu tür bir kombine ise pudra rengi bir eşarp ve açık tonda bir çanta ile şık bir tarz oluşturmanız mümkündür. Kot tunik kombinleri kadınlar için adeta kurtarıcı özelliği taşımaktadır. Hem kolay kombin hem de her yere kolaylıkla uyum sağlayabilme özelliğine sahiptir.

Kot Tuniklerle Şık Kombinler Nasıl Yapılır?

Kot Tuniklerle Sportif Şıklık Ve Detaylar:

 

Giyim kombinlerinde övgüleri üzerinde toplamayı seven bayanlar stillerini oluştururken tarzları ne olursa olsun uyumda bütünlük oluşturmaya dikkat ederler. Bu arada modayı takip etmekten asla vazgeçmezler fakat trenleri takip ederken sadece kendilerine yakışan parçaları seçmeyi de ihmal etmezler. Eğer sizler de stilinize önem veriyorsanız ve kendi tarzını oluşturmaktan hoşlananlardan iseniz, bu sezonun yeni trendleri arasına hızlı giriş yapan kot tunik trendinden mutlaka haberiniz vardır. 2017 yılında şık spor giyim tarzı çok moda oldu. Sporu şıklıkla birleştiren parçalar arasında yer alan kot kumaşlardan tasarlanmış tunikler, cepleri ve yakaları taş detayları ile spor tarzı şıklığa harmanlayan karşımdan oluşan tasarım tunikler ile dikkat çeken stilleri üzerinizde taşıyarak tarzınızı öne çıkarabilirsiniz. Şallarda da dikkat çeken farklı tarzlar, tesettürlü bayanların kot pantolonlarla ve spor kesim kumaşlarla kombinleyecekleri tuniklerde markalar çok özel modellere yer vererek, tesettür modasında stil patlaması yaşanmasına neden olmaktadır.

 

Kot Tuniklerle Özel Kombinler:

 

Kotların şıklığı baskı ve işleme detayları ile de tasarımlara zengin bir yelpaze getirerek, kot tunik modellere de aynı etki yansıtılmış ve tesettürlü bayanların spor kombinlerine yeni sezonda göz dolduran, spor tarzın şık etkileri yansımaktadır. Kombinlerinizi oluştururken ayakkabı ve çantalarınızda uyumu tamamlayan etken parçalardır. Kotlardan tasarlanmış tunikleri, babet ayakkabılar ve salaş ya da tarz portföylerle tamamladığınızda şık stiller oluşturabilirsiniz. Kot ve keten pantolonlar, kot tasarımlı tuniklerle şık bir kombin uyarlaması oluştururken, renklerin önemini de gözden kaçırmayın.

 

İlham Veren Kombinler Ve Stil Çalışmaları:

 

Renk detayları kot tunik tasarımlarında yeni sezonda siyah, beyaz, pastel tonlar ve mavinin tonları ile zenginlik oluşturmakta ve her renkte şallar pantolona uyum sağlayacak seçeneklerde sunulmaktadır. Özenli ve zevkli kombinler oluşturmak için kombin fikirleri veren moda bloglarından, ünlü markaların alışveriş sitelerinde sunulan görsellerden ilham alabilirsiniz. Moda konusunda sürekli araştırma halinde olmak stilinizi daha geliştirmenize ve farklı kombin ilhamlarının gelmesine yardımcı olmaktadır. Günümüzde tesettür giyimde hayli kombin zenginliği görülmekte ve özel tasarımcılar stil konusunda yoğunlaşarak çok özel parçaları moda trendlerine eklemektedir.

Bu Sezonun En Yeni Kot Tunik Modelleri Hangileri?

Kot kumaşı birçok kıyafette olduğu gibi son yıllarda tuniklerde de kullanılmaya başlandı. Kot kumaşın çok tercih edilmesinin sebebi, rahat bir giyim sağlaması, her ortamda rahatlıkla kullanılabilmesi ve çabuk kirlenmeyen, terletmeyen özelliklere sahip olması… Kot tunikler bu sezon da farklı detaylarla, bayanların ilgi odağı olmaya aday.

 Zımbalı Modellere Dönüş

 

Kot kumaşında oldukça başarılı bir süsleme unsuru olan zımba, bu sezon yeniden kullanılmaya başlandı. Zımba detayı ile süslenen kot tunik modelleri, bu sezon çok farklı özellikler sergiliyor. Bu geniş yelpazeye göre bedene oturan modellerden, göğüs altından aşağıya doğru yavaşça genişleyen veya tamamen bol kesime sahip olan modeller dikkat çekiyor. Bu sezonun ilgi gören modelleri arasında, kapişonlu kot tunik modelleri var. Özellikle bahar ayları için hazırlanan kapişonlu modeller, sabit kapişonlu veya çıkarılabilen kapişonlu olmak üzere iki türde tasarlandılar. Bu kapişon sadece süs olarak kullanılabileceği gibi, yağmurlu havalarda ıslanmaktan korunmak için de kullanılabilir. Kapişonlu modellerin özellikle bahar ayları için tasarlanmasında, bahar yağmurları düşünülmüş…

 Nakışlı Ve İncili Detaylar

 

Bu yılın moda kot tunik modelleri oldukça iddialı tasarımları içeriyor. Nakışlı modeller, hayli çarpıcı işlemelerle süslenmiş olarak sunuluyorlar. Bu nakışlar, dantel süslemeleri veya kot kumaşına uygun renk ipliklerle tasarlanan Anadolu motiflerini içeriyor. İşlemeler genellikle, tuniklerin sırt veya göğüs bölgesine yerleştiriliyor. Bu tarz tunikler, belinde işlemenin renklerine uygun bir kuşak ile tamamlanıyor. Yeni Sezonun kot tuniklerinde kullanılan mavi inci detayı, olumlu bir tepki ile karşılandı. Mavi inci şeklindeki taşlardan yapılan süslemeler, tuniklerin düğme kısmında, düğme yerine kullanılıyor. Aynı tasarım, kol kısımlarında kol düğmeleri için de geçerli. Kot tuniklerdeki inci süslemeler, düğmelerin dışında tuniğin yaka, sırt veya etek kısımlarında da kullanılıyor. Birbirinden dağınık olarak yerleştirilen bu inci süslemeler, bazen de bir motif oluşturuyor. Kot tuniklerde kullanılan bu süslemeler ile artık kot kumaşı, bu yazın gecelerinin de vazgeçilmezi olmaya aday durumda. Bu zarif süslemeler, kot kumaşını özel gün ve geceler için de giyilebilir hale getiriyor. Bu yılın trendlerinde her ortama uygun, şık ve spor kıyafetler hakim.

2017 Moda Rüzgarında Kot Tunik Modelleri

2017 ilkbahar yaz kot tunik modelleri arasında düğmeli, çıtçıtlı, bisiklet yaka ve sivri yaka kot tunikler oldukça dikkat çekiyor. Yakaları nakışlı, zımba detaylı bu kot tuniklerden herkes elbise dolabında bir iki tane bulundurmak isteyecektir. Kullanana rahat ve enerjik bir görüntü vadeden bu tunikler günlük hayatta şık ve spor görünmek isteyen tüm kadınların en çok tercih ettiği ürünlerdendir. İster dar paça bir pantolonla kullanılsın ister açık renk bir taytla tercih edilsin giyim zevkine sahip her kadının keyifle kullandığı kombin parçalarının başında kot tunikler gelir.

 

Beyaz, koyu mavi, lacivert, siyah ve buz mavisi renklerinde görücüye çıkan kot tunik modelleri fermuar, düğme ya da baskı detaylarıyla oldukça hoş görünüyor. Ayrıca daha basic bir rahatlık sunan çıtçıtlı kot tunikleri de unutmamak gerek. Natural Kot rengiyle yapılan tunik modelleri de daha özgür görünmek isteyen kadınlara hitap ediyor. Her mevsim kot şıklığını hissetmek isteyen herkes, bu tuniklerden tercih edebilir. Bu yıl çok moda olan çiçek nakış deseni kot tuniklerde de kendini gösteriyor. Yakalarda ya da kollarda bahar mevsimini hatırlatan hareketli çiçek desenleri kot tuniklere romantik bir hava veriyor.

 

Her Yaşta Kot Tunikle Genç Görünmek

 

Kapüşonlu kot tunik ve düğmesiz kot tunikler de genç bayanların gözdesi. Dar paça pantolonlarla kullanıcılarına oldukça dinamik bir hava katıyor. Özellikle genç kızların tercih ettiği kot tunik, denim pantolon, spor ayakkabısı ve penye pileli şal kullanan herkesi olduğundan genç ve enerjik gösteriyor. Sezonun dikkat çeken desenlerinden biri olan pötikareli desenlerin kot tuniklerde uygulanışı da oldukça beğeni toplayacağa benziyor. Kot rahatlığını yaşamak isteyen her yaş grubuna hitap eden Kayra Collection’da pötikareli desenler bulmak mümkün.

 

Ayrıca yakası desenli kot tunik ve boncuklu buz mavisi kot tunik modelleri ile Kayra markası oldukça ilgi görecek gibi görünüyor. Geçen sezondan kalma püskül modası kotlarda da kendini gösteriyor. Kot tuniklerin eteği volanlı olanlarda püskül hala çok tercih ediliyor. Yine Jean kullanırken bile kokoşluğundan taviz vermek istemeyenler için inci detaylı ya da taş baskılı kot tunik modelleri de sezonda ilgi görecek gibi duruyor.

Kot Tunikler Hafta İçi,hafta Sonu Programlar İçin Nasıl Kombinlenmeli?

Kombinlenmsi zor olan parçalardan biri de kot tunik modelleridir. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi haline gelen kot tuniklerle hemen hemen hepimiz tarzımızı yansıtan kombinlere imza atarak, şıklığı ele alırız. Ruh halimize göre bazen tek renk, bazen enerjik kombin, bazen de kendimizi çocuksu hissettirecek kombinler yaparız. Tüm duygularımızı ifade eden kombinlerimizde bazen başarılı olsak da çoğu zaman demode olduğumuzda kesin. Şimdi ruh halinize göre kot tunikler nasıl kombinlenmeli, biraz da onlardan bahsedelim.

 

Günlük Koşuşturmalar İçin

 

Çoğumuz gün içinde zamanı kılı kılına yetişebileceğimiz öyle programlar yaparız ki, kombin yapmak ta bir mesele haline gelir. İşte kot tuniklerde böyle durumlar için en çok rahat edilen kıyafetlerin başında yer alır. Spor ayakkabı ya da babetleriniz ile kombinleyeceğinizi kot tunik, tüm gününüzün rahat geçmesini sağlayacaktır. Kaymayan eşarp ya da yüz renginize uyumlu renkte şalda bu kombinize eşlik etsin. Kombininizi canlandırmak istiyorsanız kolye, kalın bilezik ya da sıra dışı yüzükler kullanmalısınız. Böyle kombin ile günlük programlarınıza rahat ve şık bir şekilde katılarak, aktivitenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hafta Sonu Koşuşturmaları

 

Günlük koşuşturmalardan dolayı belki de hafta sonunu hepimiz dört gözle bekleriz. Çünkü hafta sonu dendiğinde hepimizin içini tatlı bir huzur dolar ve sakinlik kaplar. O iki günde koskaca bir haftanın yorgunluğu üzerimizden atılır. Kısa seyahatler, piknikler, partiler ve her türlü eğlenceler iki güne sığdırılır. Bu günler içinde akılınıza gelecek ilk kıyafet kot tunikler olmalıdır. Rahat ve salaş tarzlardaki tunikler ile spor ayakkabı da, hafta sonu gezileriniz için aklınıza gelecekler arasında olmalı.

 

Kot Tunik Kombininizde Bunlara Dikkat Edin

           Kotlara her rengin ve her parçanın yakıştığını hemen hemen hepimiz biliyoruz. Şık bir yerde yemek için özel parçalarla kombinlenirken, spor bir stil ise, ilk kullanılan kıyafetlerin başındadır. Kotlarınızı floral desenleri kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz. Bu sezonda İkonik çantalar ile püsküllü çantalarda kot tuniklerinizin tamamlayıcısı oluyor. Tek renk boğacağından dolayı kotlarınızda tek renk hakimiyetini asla kullanmayın. Yaz enerjisini genelde üç farklı renk yansıttığından dolayı, üç renkli kombinler yapmaya çalışın. kot tunik modellerinizi bu tarz bir seçimle kombinleyerek, şık ve zarifliği ele alarak, çevrenizdekileri güzelliğinizle etkileyebilirsiniz.

Kot Tunik Seçimlerinizi Etkileyecek Modeller Hangileri?

kot tunikŞık ve görsel olarak sizin tarzınıza hitap eden tunikler alırken pek çok alternatifi arasında karar verebilirsiniz. Bunun için sizleri bekleyen seçkin markaların en yeni kreasyonlarından yararlanabilirsiniz. Onlarca mağaza gezmek yerine artık saniyeler içerisinde internet üzerinde satış hizmeti veren sitelere bakarak fikir edinmenin hiç de zor olmadığını görmeniz de mümkündür. Özellikle son yıllara damga vurmuş ve bu sene içinde fazlası ile ilgi görmesi beklenen kot tunik çeşitlerine dolaplarınızda yer verebilirsiniz. Markaların özel tasarımcıları ile imal edilmiş, mavi, lacivert ve siyah renk ağırlıklı olmak üzere, üzerinde desenli motiflerin olduğu kot içerikli tunikler ile her daim zarif ve rahat görünmeyi başarabilirsiniz.

En Çok Satılan Kot Tunik Modelleri

Pantolonlarınızın üzerine tercih edilen bu dış giyim ürününün diz kapakları boyutunda olanları daha çok satın alınmaktadır. Ön tarafı tamamen ya da kısmen düğmeli, belden bağlamalı veya fermuarlı kot tunik modellerini tespit edebilirsiniz. Taşlanmış desenleri ile çok daha tarz görünmenizi sağlayacak opsiyonları da daima aklınızın bir köşesinde bulundurabilirsiniz. Enfes bir kombine imza atmak ve aynaya baktığınızda kendinizi güze hissetmeniz böylece imkânsız olmayacaktır. Bu sene için açık renk tasarımların da vitrinlerde hakim olduğunu belirtmeliyiz. Özelikle pembe tonları, kırmızı ve yeşil renklerinin kot tunikler için artık gözdeniz olabileceğini de göreceksiniz. İş hayatınız ya da gündelik yaşamınızda her zaman memnun kalacağınız bir ürün kullanmanın ne demek olduğunu da ifade edebiliriz.

Kot Tunik Yeni Sezon Fiyatları

Her bütçeye göre ekonomik açıdan kendinizi zor durumda bırakmadan bu ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Son derece kaliteli ve fark yaratan benzersiz tasarımlar için ortalama 70 TL’ den başlayıp markalara göre 500 TL’ ye kadar bir tunik bulmanız mümkündür. Uzun seneler boyunca güvenilir ve kaliteli malzemesi ile yıllar boyunca giyeceğiniz kot tunik içeriği ile her zaman tatmin olacağınız bir işe imza atabilirsiniz. Üstelik online vereceğiniz siparişlerinizin ödemelerini sanal para kartlar, kredi kartlarına taksit ya da kapıda ödeme ile gerçekleştirebileceğiniz müjdesini de verebiliriz. Kendinizi daima iyi hissetmek adına sizlerde hemen yaz sezonu araştırmanızı yapmaya başlayabilirsiniz.

En Şık Tesettür Kot Tunik Modelleri

kot tunikYeni sezon model seçenekleri içerisinde dantelli işlemeler oldukça fazla tercih ediliyor. Bu alanda en şık tesettür kot tunik modelleri arasında dantelli modeller öne çıkıyor. Açık renk model seçenekleri içerisinde belden büzgülü yaka kısmında beyaz dantelleri olan tasarımlar oldukça fazla beğeniliyor. Kot modeller genellikle günlük kombinlerde tercih edilmektedir. Ancak daha şık kombinler elde edebilmek için ön kısımlarda kullanılan cep detayları üzerinde gümüş payet işlemeler çok hoş olacaktır. Renk geçişleri şeklinde sunulan bazı kot tasarımlar bulunuyor. Bunlardan bazıları kot görünümlü kumaşlardan oluşmakta ve pudra tonlarında şal kombinleri ile çok hoş bir şekilde kombine edilebilmektedir.

Bel kısımlarında kullanılan zincir detayları da oldukça hoş olmakta ve farklı tarz kemer kullanımları ile bu modellerin şık bir abiye olarak tercih edilmesi de mümkün olmaktadır. İnci detayları yumuşak şekilde olan kot kumaşlarda çok şık kullanımlar oluşturmaktadır. Bu alanda tesettür kot tunik modelleri içerisinde şıklık elde edebileceğiniz model seçenekleri arasında belde kullanılan incecik deri kemerlerde yer alıyor. Bu modeller arasında belinde kalın kahve tonlarında kemer kullanımları ile sunulan modellerde bulunuyor. Desenli eşarp tasarımları kot modellerle çok hoş kombinler oluşturmaktadır. Özellikle kapüşon detaylar günlük kullanımlarına ne vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kapüşon detaylarının son dönemlerde pardösüler, feraceler hatta kabanlarda da tercih edilen modern ve spor bir detay olarak çok beğenildiği de görülmektedir.

Dantel detayları bazı modellerde tek yaka kısımlarında kullanılabiliyor. Bazı modellerde ise kollarda da kullanılarak tesettür kot tunik modelleri içerisinde kombinler yapılabiliyor. Özellikle cep detayları kot modellere çok yakışıyor. Bu tarz modellerin en acil durumlarda kurtarıcı olarak kullanılabilmesi de mümkün olmaktadır. Etek uçlarında ve kol kısımlarında kullanılan farklı desenlerde kot modellerle uyum sağladığında şık kullanımlar oluşturmaktadır. Bu alanda en şık uyumlar için hoş seçenekler tercih edebilirsiniz. Ancak beden ölçülerine dikkat etmek gereklidir. Hafif göbekli bir yapınız var ise daha salaş tasarımlar ve bol kesimler tercih etmeniz önerilir. Özellikle düğmeli modeller yerine fermuarlı modeller kullanarak ta kıyafet kombinlerinde çok daha başarılı kullanımlar elde edebilirsiniz.

1 2