Gömlek De Kot Esintisi

Bayan Gömlek Trenleri

 

Bayanlar için giyinmek oldukça önemlidir. Bu yüzden alacakları kıyafetler için fazlaca düşünürler ve sonunda alırlar. Son zamanlarda bayan giyiminde gömlek modelleri arasında kot gömlek bayan modelleri görmek mümkün. Erkeklerden sonra kot gömlek trendi bayanlarda da kendini göstermeye başladı ve bayanlar tarafından da oldukça beğenilen gömlek modelleri hemen her yerde karşımıza çıkmaya başladı. Bayanlar genel olarak günlük hayatlarında kullanmayı sevdikleri kot gömlek bayan modellerini renklerine ve modellerine göre tercih eder oldular. Kot gömlek bayan modelleri genel olarak düğmeli modeller olup son zamanlarda farklılık olarak fermuarlı modeller baş gösterirken yeni trend olarak da kapşonlu modeller göz dolduruyor. Kot gömleklerde yırtık modellerin yanı sıra cepli ya da cepsiz, desenli kot üzerine çiçek desenli modeller tüm bayanlar tarafından sevilerek tercih ediliyor.

 

Günlük Kombinde Kıyafet Tercihi

 

Bayanlar özellikle günlük hayatlarında oldukça rahat ve güzel olmak isterler. Bunun sebebi günlük yaşamın koşturmacasına ayak uydurma isteğidir. Günlük kombin yaparken dikkat etmeleri gereken hususların başında giymek istedikleri parçaları belirlemek gelmektedir. Bu parçalar gömlek, tshirt, sweet, mevsime göre kazak, pantolon, etek, şort gibi parçalardır. Bu parçalar arasından birbirine en uygun renk ve modelleri bir arada kullanarak kombin yapan bayanlar bu şekilde günlük yaşamlarında rahatça giyinebilirler. Ayrıca özel gün ve gecelerde de kullanılmak üzere üretilen gömlek modelleri olduğu gibi bu modeller diğer modellere göre daha şık ve abiyeye yakın tasarlanmıştır. Bu modeller pantolon üzerine şık bir gömlek giymek isteyen bayanlar için biçilmiş kaftandır. Gömlek modeller, ofis ortamında çalışan bayanlar içinde oldukça rahat hissettiren modeller olup hemen her pantolon modeli ile kombinlenmesinden dolayı rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ofis içerisinde genel olarak daha soft renkler tercih edildiği gibi canlı renkleri de üretilmektedir. Bu da cıvıl cıvıl renkler tercih eden bayanlar için tercih sebebidir. Gömlek ile kombin yapıldığından bu kombinler doğum günü, kına, nişan gibi özel gün ve gecelerde de kolaylıkla kullanılabilir. Bu kıyafetler bu gibi ortamlarda sırıtmaz ve göze hoş gelir. Hemen hemen tüm bayanlar gömlek kullanarak kombin yapmaktadır.

Bayan Kot Gömlekler Nasıl Kombin Yapılır?

 

Her bayanın dolabında mutlaka olması gereken kot gömlekler günlük hayatta çok rahat kombin edilmektedir. Rahat ve kullanışlı olmasıyla kot gömlekler her yaştan bayanın kullanabileceği ürünlerdir. Öğrencili stilinin vazgeçilmezi olarak farklı renk ve modellerde kombin yapılmaktadır. Kot gömlek bayan için her mevsimde kullanılabilen çeşitliliğe sahiptir. Hem yaz hem de kışın kot gömlekler kullanılabilir. Denim trendleri yine bu senenin ilkbahar yaz konseptinde yer almaktadır. Sadece spor tarzda kıyafetlerle değil klasik kıyafetlerle birlikte kullanılmaktadır. Üst olarak tek başına kullanılabileceği gibi rengarenk tişörtlerin içinde rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Kot gömleklerin altına bu sene kot pantolon ve kot etekler kullanılmaktadır. Ayrıca bunun dışında farklı kumaşlarla yapılmış pantolonlarla kombin yapmak mümkündür. Renk kombini için geniş seçenekler vardır. Özellikle beyazla çok hoş bir kombin sağlanmaktadır. Bu sene sıra dışı kombinler de geniş uzun eteklerin üzerine kullanılmaktadır. Kısa dar elbiselerin üzerinde kullanıldığında ceket görevi görmektedir.

 

Yaz Modasında Bu Gömleklerin Modelleri Nasıldır?

 

Bu gömleklerin modellerinde herkesin zevk ve beğenisine uygun modeller üretilmiştir. Salaş geniş modellerden hoşlananlar için kot gömlek bayan ürünleri vardır. Bol, dökümlü, önden düğmeli modeller aynı zamanda bele bağlanarak giyimin tamamlayıcısı olarak kullanılmaktadır. Renk seçenekleri geniştir. Koyu mavi ve lacivert olanlar açık renkli pantolonlarla kombin edilmektedir. Bu sene önden cepli modellerin yanında cepsiz kot gömleklerin modelleri görülmektedir. Önden çıtçıtlı ve gizli düğmeli olan çeşitlere sahiptir. Bele oturan kot gömleklerde zarif bayanların tercihi olmaktadır. Spor kıyafetlerde şıklık sağlayan kot gömlek modelleri vardır. Şortların üzerine kolları dirseğe kadar kıvrılmış şekilde şık görünüm sağlamaktadır. Günümüzde eteklerle çok sık kombin edilmektedir. Sadece düz etek değil ekoseli, desenli, motifli ve dantelli eteklerle kot gömlekler giyilmektedir.

 

Bu Gömlekler Hangi Aksesuarla Kullanılır?

 

Bu gömlekler boyundan bağlamalı şallarla şık görünüme kavuşmaktadır. Hatta kışın kalın rengarenk atkılarla kullanılabilir. Takı olarak her zevke açıktır. Mavinin birçok tonunda kot gömlek bayan bulunmaktadır. Her takıya uyum sağlar. İster klasik ister spor tarzda aksesuarlara uygundur. Gömlek yakası açıldığında büyük taşlı kolyeler kullanılabilir. Deri küpe ve kolyelerle güzel görünmektedir.