Küçük Dokunuşlarla Tesettür Elbiseyi Tamamlayın


            Elbiseler kadınlar için yaşamın vazgeçilmez birer parçasıdır. Hayatın her döneminde her konsepte uygun olarak farklı seçenekler tercih imkanı sunuyor. Ancak elbiseyi bazı küçük dokunuşlarla daha özel hale getirmek mümkün. Bu genelde iki farklı seçenek ile gerçekleştirilebilmektedir. Biri küçük detaylı aksesuar çeşitleridir. Diğeri ise gardıropta duran farklı giyim modelleridir. Her ikisi de küçük dokunuşlar sergilenerek tesettür elbise modellerinin çok daha özel bir hale gelmesine olanak tanıyabilir. Zaten günümüz moda dünyası trend tasarımlarla modern çağın en şık elbise seçeneklerini kadınların huzuruna sunuyor. Ancak değişik giyim modelleri ve aksesuar çeşitleri elbiseyi daha özel bir hale getirmek mümkün.

 Küçük Aksesuarlarla Harika Bütünlük Yaratma İmkanı

            Küçük aksesuar çeşitlerini kullanarak tesettür elbise modellerini bambaşka bir hale getirmeniz mümkün. Bunlar içerisinde örneğin bir analog saat kullanarak daha zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Elbiseye uyum sağlayan bir saat daha olgun, göz alıcı ve zarafet sunan bir etki sağlayabilir. Aynı etkiyi güzel bir eşarp veya şal çeşitleri elde etmeniz mümkün. Boyun ve kol kısmına çanta ile beraber sarılabilecek bu aksesuar seçenekleri güzel bir görünüm sağlayabilir. Tabii kemeri unutmamak gerek. Kalın veya ince, üzeri değişik aksesuar ve desenlerle bezenmiş farklı renkteki harika kemerleri kullanabilirsiniz. Böylece elbiseyi çok daha dikkat çekici ve hoş bir görüntüye ulaştırmanız mümkün.

 Farklı Giyim Parçalarıyla Tesettür Elbiseleri Bütünleştirmek

            Genelde tesettür elbise modelleri zaten başlı başına harika bir bütünlük sağlar. Zaten bu yüzden kadınların ortak beğenisini kazanan en özel giysi parçaları arasındadır. Ancak daha özel bir bütünlük sağlamak ve konsepte uygun kombin yaratmak için farklı giysiler de kullanılabilmektedir. Örneğin elbise modelleri üzerinde kullanılacak olan farklı dış giyim çeşitleri, her mevsim ön plana çıkmaktadır. Özellikle günlük kullanılacak olan rahat ve özgün tasarımlar, şık ceket çeşitleri ile bütünlenebilir. Özel davet ve organizasyonlar içinse dantel detaylı giyim parçaları elbiselerle özel bir uyum sağlayabilir.

 Her Zevke Hitap Eden Elbiselerle Kombin Yaratma

            Tasarıma uygun olarak tercih edilebilecek birçok elbise modeliyle beraber, arzu edilen tüm küçük detaylı aksesuar çeşitleri değerlendirilebilir. Fakat mutlaka abartılı aksesuar detaylarından uzak kalmanız büyük önem taşır.

Birbirinden şık ve zarif tesettür elbise modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresinden inceleyebilirsiniz.

Tesettür Elbiselerin Tercih Edileceği Yerler


            Birçok farklı yerde isteğe göre tesettür elbise modelleri rahatlıkla tercih edilmektedir. Zaten elbiselerin kadınlar tarafından ortak beğeni ile değerlendirilmesindeki en önemli etmen budur. Örneğin gün içerisinde rahat, bol tasarımlı dizaynı ile ev içerisinde giyilebilmektedir. Böylece misafirler geldiğinde dahi hem günlük bir giysi kullanılmış olur hem de şık görüntü kaybedilmez. Tabii dışarı çıkıp alışveriş yapmak ya da şöyle bir dolaşmak içinde elbise modelleri vazgeçilmez bir parçasıdır. Rahatlığın ve şıklığın buluştuğu giysi olarak ön plana çıkan elbiseler, gün içerisinde dışarıda rahatça dolaşma şansı tanır.

 Özel Davet ve Organizasyonlar İçin Şık Elbiseler

            Günlük olarak ya da evde tercih edilecek tesettür elbise modellerin yanı sıra, davet ve organizasyonları için de en önemli alternatiftir. Daha çok abiye modellerinin kullanıldığı davetler için, farklılık istediği zaman da geniş yelpazede sahip elbiseler ön plana çıkar. Özellikle her sene daha zengin moda tasarımı ile hayat bulan elbise çeşitleri, kadınların kendi zevklerine hitap eden seçenekler sunuyor. Böylece gidilecek davetin konseptine uygun tercih yapılabilir ve şık bir görünümle katılma şansı elde edilir.

 Özel Misafirlikler İçin Elbiseler

            Özellikle kız isteme gibi önemli günlerde tesettür elbise modelleri son dönemlerde oldukça beğeni topluyor. Buna uygun tasarımlı hazırlanmış elbise çeşitleri, kız isteme gününün konseptine uyum sağlayacak şık bir görüntü sunuyor. Hem gelin adayı için hem de kız ve erkek tarafından kadınlar adına harika elbise modelleri günümüzde buna uygun şekilde tasarımdan geçmiş durumda. Karşı tarafın beğenisini toplayacak harika kesimi ile özel dökümlü elbiseler, göz alıcı bir etki sunuyor.

 Farklı Tasarımlarla Yeni Sezon Şık Elbiseler

            Her sene piyasaya sunulan elbise modelleri, bütün bu yıl boyunca birçok farklı yerde keyifle tercih edilebiliyor. Tasarımıyla ve doğasıyla ön plana çıkan elbiseler, özellikle ne giyileceğine karar verilemediği zamanlarda kolayca hazır hale gelme şansı tanımaktadır. Moda uzmanlarının yetenekli ellerinde piyasaya sunulmuş birinden şık tasarımlar, her zevke hitap eden seçeneklerle keyifli bir tercih imkanı sunuyor. Sade ve klasik modellerin yanı sıra, üzeri değişik desenle aksesuarlar eşliğinde hazırlanmış tasarımlar bu sene daha geniş seçenek vaat ediyor.

Tesettürlü bayanların yaz mevsiminde rahatlıkla tercih edebileceği birbirinden şık tesettür elbise modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresinde bulabilirsiniz.

Rahatlığı Ön Plana Çıkaran Elbise Modelleri


            Her kadın kendi giyim tarzına sahiptir. Farklı aksesuar ve desenlerle hazırlanmış süslü modeller tercih edilebilirken, daha özgün ve özgürlükçü tasarımlar isteyen kadınlar da bulunmaktadır. Özgür giyim seçeneklerini beğenenler için ise rahatlık ön plana çıkar. Bu yüzden belli başlı bazı giyim parçaları daha fazla tercih edilmektedir. Bu konuda ilk olarak tesettür elbise modelleri gelir. Bol tasarımı, esnek yapısı ve rahat dolaşma imkanı sayesinde fazlaca beğeni toplar. Buna göre ise moda uzmanları rahatlığına düşkün kullanıcılar için, birbirinden şık tasarımlarla hazırlanmış elbiseleri piyasaya sunuyor.

 Rahatlık Sunan ve Şıklık Getiren Özel Elbiseler

            Şüphesiz kadınlar için tesettür elbise modelleri rahatlık için tercih edilirken, şık görünümden de vazgeçilmez. Modern çağa ayak uyduran, asimetrik tasarımı ve estetik çizgileriyle güzel bir görünüm sağlayan elbiseler daima ön plandadır. Bu yüzden rahatlığı ilk tercih olarak alan kadınlar için, yeni sezon bütün bu kriterleri bir arada toplayan harika elbiseler seçim imkanı sunuyor.

 – Özellikle eteği çiçekli desenli elbise modelleri rahatlayan timsali gibi bir etki yaratıyor.

 – Fırfırlı puantiyeli elbise modelleri de bol tasarımı ve özel dökümlü görüntüsüyle dikkatleri üzerine topluyor.

 – Kot püskül detaylı modeller yine hem şık bir görünüm sağlıyor hem de özgürlük ve rahatlık vaat ediyor.

            Bu gibi daha birçok değişik tasarım üzerinden her kadın kendi zevkine hitap eden seçeneği tercih edebilir.

 Harika Model ve Renklerle Rahat Elbise Çeşitleri

            Her zevke hitap eden farklı elbise modelleri, yeni sezonla beraber daima piyasaya sunulur. Nitekim elbise çeşitleri bütün bir yıl boyunca farklı amaçlar doğrultusunda en çok tercih edilen parçalardır. Bu yüzden her kadının gardırobunda mutlaka farklı çeşitlerde tesettür elbise modelleri yer alır. Özellikle günlük giyim söz konusu olduğunda bolluk ve rahatlık büyük öneme sahiptir. Esnek bir yapı altında aynı zamanda şıklığından ödün vermeyen tasarımlar ön plana çıkarılır.

 Uygun Fiyatlarla Her Yerde Giyilebilecek Rahat Elbiseler

            Hem günlük olarak hem de özel davet ve organizasyonlar için rahatlıkla tercih edebilecek elbise modelleri piyasaya sunulmuş durumda. Farklı renk ve model tasarımları altında uyum sağlayan çok uygun fiyatlı seçenekler sahiplerini bekliyor.

Elbise tercihinde rahatlığı ön planda tutan tesettürlü bayanlar için en uygun tesettür elbiseler www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresinde.

2019 Tesettür Elbise Modellerinde Önemli Noktalar Nelerdir?

Mevsimine Göre Tercih Edilen Tesettür Elbise Modelleri

 Tesettürlü kadınlar, yaz mevsiminde giymiş oldukları elbiselerin serin ve terletmeyecek kumaştan üretilmesine dikkat ederken, kış mevsimindeyse daha sıcak tutan ve kalın olan elbiseleri kullanmaktadır. Fiziksel özellerine göre şekil alan tesettür elbise modelleri, tesettürlü kadınların boy, kilo ve beden ölçüleri ile doğru orantılıdır. Tesettürlü kadınların tercih etmiş oldukları elbise modelleri vücut hatlarını göstermemekte ve şık bir görünüm oluşturmaktadır. Mevsimine göre elbise tercihlerinde bulunan tesettürlü kadınlar, o mevsim içerisinde oldukça rahat hareket etmektedir.

 Elbise modellerinin detaylarını belirleyen kriterlerden bir tanesi de, hava durumudur. Havalar sıcakken daha sade ve tek renkten oluşan elbiseler tercih edilirken, soğuk havalardaysa daha koyu ve uzun elbiseler tercih edilmektedir. Yaz sıcaklarında açık renkteki tesettür elbise modellerini giyen tesettürlü kadınlar, soğuk havalarda ve kış mevsiminde koyu renkteki elbiseleri giymektedir. Ses getiren elbise modelleri, birçok seçenek avantajı ile tesettürlü kadınları mutlu etmektedir. Daha kapsamlı ve detaylara önem verilerek tasarlanmış elbise modelleri, tesettürlü kadınlar tarafından daha fazla sevilmektedir.

 İdeal Şıklığı Yakalamak İçin Tercih Edilen Tesettür Elbise Modelleri

 Popüler desenlerden oluşan elbiseler, ideal şıklığın ortaya çıkmasında yardımcı olmaktadır. Müşteri kitlesine iyi bir şekilde hitap eden tesettür elbise modelleri, zarafetin ve şıklığın en iyi adresidir. Her tercihe ve zevke hitap eden elbise modelleri, fazlasıyla rağbet görmektedir. İyi bir şekilde tasarlanmış olan elbise modelleri, genç tesettürlü kadından yaşlı tesettürlü kadına kadar geniş yelpazede herkese hitap etmektedir. 2019 elbise modelleri genel olarak şık ve modern olacak şekilde tasarlanmaktadır.

 Kullanım olarak bakıldığında son derece rahat olan elbise modelleri, konseptine göre şekil almaktadır. Tesettürlü kadınların gardroplarında zengin seçeneklerden olan elbiseler, havalı ve karizmatik görünümü ile bütün ilgiyi üzerinde toplamaktadır. Kolay bir şekilde kombin edilen elbise modelleri, tesettürlü kadınlar için doğru giyim şeklidir. Tek parçadan oluşan elbiseler, çok rahat kombin edilmekte ve hafif aksesuarlar ile daha da güzelleştirilmektedir. Çok fazla çeşidi olan elbise modelleri, şık ve modern durmaktadır. Moda anlayışına göre şekil alan elbise modelleri, özgünlüğün bir parçasıdır.

2019 tesettür elbise modasının en seçkin modelleri için www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tesettür Elbiselerde Farklılık Sunan Tasarımlar

            Moda uzmanlarının hayal gücüyle tasarımı gerçekleştirilmiş şık tesettür elbise modelleri beğeni toplamaya devam ediyor. Özellikle giysinin değişik noktalarına yerleştirilen desen ve aksesuarlar dikkat çekmeyi sürdürüyor. Zira günümüz moda dünyasında bir giysiyi daha farklı hale getiren değişik aksesuar ve desen çeşitleridir.

            Ortaya çıkan farklılık gidilecek yerin konseptine uygun bir bütünlük sağlamaktadır. Göz alıcı, modern dünyaya uyum sağlamış, harika parıltılarıyla elbiseler yeni sezonda yine vazgeçilmez giyim parçalarının başında geliyor. Böylece hem günlük olarak hem de özel davet ve organizasyon söz konusu olduğunda, kadınlar şıklığından ödün vermeden harika bir görsel yakalayabilir.

 Detaylarıyla Farklılık Yaratan Elbiseler

            Yeni sezon piyasaya sunulan farklı tesettür elbise modelleri, üzerine yerleştirilen detaylarıyla farklılık yaratıyor. Böylece her kadın kendi zevkine hitap edecek zengin seçenekler arasından seçim imkanı elde edebilmek gibi.

 – Geometrik desenli ve fularlı elbise modelleri bu sene tam istenilen tarzı sunuyor.

 – Fırfırlı puantiyeli elbiseler günlük olarak istenilen o rahatlığı ve şıklığı bir araya getirmiş durumda.

 – Püskül detaylı kot modeller bu sene yaz aylarının vazgeçilmezleri arasına girecek.

 – İncili ve cep detaylı modeller ise bu sene günlük kullanımda ilgi odağı bir görünüm sunuyor.

            Bu gibi daha birçok zengin tasarım elbise modelleri yeni sezonda farklılık yaratmak için ön plana çıkmaktadır.

 Her Konsepte Uyum Sağlayan Elbiseleri Tercih Edebilirsiniz

            Elbise modelleri kadınlar için asla vazgeçemeyecek en önemli parçalardır. Ancak bu parçalar arasında tercih yaparken mutlaka farklılık yaratması gerekir. Konsepte uyum sağlayan giyim çeşitlerle organizasyona gidildiği zaman, şıklığıyla göz alıcı bir etki sunmalıdır. O yüzden yeni sezonla harikalar yaratan farklı tasarımlar özel aksesuar ve desenlerle bunu en iyi şekilde sağlıyor. Rahatlığı, özgünlüğü ve şıklığı bir arada toplayan yeni sezon tesettür elbise modelleri arasından keyifli bir tercih gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni sezonun fark yaratan elbise modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresinde bulabilirsiniz.

 Farkınızı Ortaya Koyun

            Güzel bir elbise modeli seçmek onunla bir bağ kurmak anlamına gelir. Özellikle de konu elbise çeşitleri olduğu zaman her kadın kendi ruhuna hitap edecek, zevkini ortaya çıkaracak tasarımlara yönelmelidir. Bazı kadınlar klasik dönemi tercih ederken, harika aksesuar ve desenlerle göz alıcı parlaklık yaratan modeller de ön plana çıkabilmektedir.

Gardıropları Yenilemek İçin Harika Tesettür Elbiseler

            Yeni sezon ile beraber artık gardıropları yenilemenin zamanı geldi. Özellikle konu tesettür elbise modelleri olduğu zaman mutlaka moda dünyasının trend tasarımları eski elbiselerin yerini almalıdır. Zira alacaktır da. Çünkü moda uzmanlarının tasarımlarıyla beğeniye sunulmuş yeni sezon harika elbise çeşitleri, göz alıcı aksesuar ve desenleri ile hoş bir bütünlük sağlıyor.

            Her zevke hitap eden farklı modeller, kişisel özelliklere uygun şekilde seçim imkan tanımaktadır. Gidilecek yerin konseptine uygun olarak farklı yerler adına keyifli bir tercih gerçekleştirilebilir. Sonuçta elbiseler bütün bir yıl boyunca ortak şekilde her yerde rahatlıkla kullanılabilen en önemli giyim parçalarıdır.

 Harika tasarımlarla göz dolduran yeni sezon elbiseler

            Özellikle yaz ayları geldiği zaman gardıroplardaki giysi değişimi çok daha hızlı gerçekleşir. Nitekim modanın hızına yetişmek ve cıvıl cıvıl capcanlı renklerle harika modeller altında hazırlanmış elbiseler giymek büyük önem taşır. O yüzden üretici firmalar ve moda uzmanları farklı tasarımlar ile geniş bir yelpaze sunar.

            Minimalize edilmiş sade tasarımlarla harika aksesuar ve desenlerin bir araya getirildiği yeni sezon tesettür elbise modelleri, şimdiden gardıroptaki yerlerini almaya başladı. Daha geniş renk yelpazesi ve model tasarımlarıyla uyum sağlamış elbiseler, özellikle sıcak yaz aylarında dışarı çıkıldığı zaman büyük bir rahatlık tanıyacak.

 Özel kesimli ile yeni sezon şık elbiseler

            Görsel açıdan şık bir tasarım ortaya çıkaran tesettür elbise modellerinin diğer bir özelliği rahatlık sağlamasıdır. Her kadın bol, özel kesimi olan ve rahatlık sunan elbise tasarımlarını tercih eder. Yani giydiği zaman hem harika bir görsel sunacak hem de özgün ve büyük bir rahatlık sağlayacak elbiseler olmalıdır. Can alıcı kreasyonlarla moda uzmanlarının yetenekli ellerinde harmanlanmış yepyeni modeller tüm olanakları bir araya getiriyor.

 Gardıroptaki elbiseleri değiştirme zamanı geldi

            Günlük olarak, misafirliğe giderken ya da davet organizasyonlar için elbiseler büyük öneme sahiptir. Çok daha kolay hazır hale gelme şansı tanıyan elbiseler, ayrıca göz alıcı, zarif ve etkileyici bir etki yaratmaktadır. Bu yüzden yaz ayları başta olmak üzere bütün mevsimler boyunca elbise çeşitleri, farklı zamanlar için gardıroplarda güven verir.

Gardprolarını yenilemek isteyen tesettürlü bayanlar için yepyeni tesettür elbise modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresinden bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarıyla Tesettür Elbise Çeşitleri

            Çok uygun fiyatlar üzerinden yeni sezonla piyasaya sunulmuş birbirinden şık tesettür elbise modelleri, tasarımlarıyla göz dolduruyor. Farklı zevklere hitap eden ve konsepte uygun tercih edilebilecek elbiseler, yaz ve kış her beğeniye uyum sağlayan dizaynlar vaat etmektedir. Sade kesim modeline sahip seçenekler daha olgun, klasik bir görüntü sunuyor. Asimetrik ve özel kesim üzerinden hazırlanmış şık tasarım merkezi modern çağı yansıtan estetik çizgiler taşımaktadır. Özellikle yaz aylarının coşkusuna ve heyecanına ayak uyduran yeni sezon elbiseler, bu yıl sokakları daha çok dolduracak gibi görünüyor.

 Uygun Fiyatlarıyla Farklı Elbise Tasarımları

            Arz-talep ile birlikte her sene daha çok artış gösteren tesettür elbise modelleri, böylece keyifli bir tercih imkanı da sunuyor. Paralel olarak fiyatlardaki düşüş de daha uygun bütçelerle elbise tercih etme imkanı vermektedir. Retro ve vintage dönemlerini elden bırakmadan modern çağın izlerini yakalayan birbirinden şık elbiseler, harika modelleriyle her konsepte uyum sunuyor. Gidilecek olan mekanda göz alıcı bir etki yaratmak için renk ve model ile uyum sağlamış seçenekler, gözü yormayan ama gözlerin beğenisini kazanan şıklık sağlıyor.

 Gittiğiniz Her Yerde Fark Yaratın

            Bir tesettür elbise modelinin en önemli farkı şüphesiz özgün bir tasarıma sahip olmasıdır. Böylece gidilecek olan yerde fark yaratmak ve kıskanan gözlere hedef olmak çok daha kolaydır. Yeni sezon elbiseler bu iddiayı en iyi şekilde sağlamak için yepyeni tasarımlarla piyasaya sunulmuş durumda. Günümüz moda dünyasının trend tasarımlarından ödün vermeden hazırlanmış yepyeni modeller, göz alıcı bir etki sağlamaktadır.

Harika tasarımlarıyla birbirinden şık tesettür elbise modelleri için www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresini ziyaret edebilirsiniz.

 Harika Tasarımlarla Yeni Sezon Elbiseler

            Yeni sezona bomba gibi girmek isteyen kadınlar için birbirinden şık elbise modelleri görücüye çıktı. Üstelik çok uygun fiyatlar üzerinden sağlanan tasarımlar, farklı zevklere hitap eden zengin modeller sunmuş durumda. Etkileyici görselleri ve kaliteli kumaş yapısıyla moda uzmanlarının ellerinden çıkmış en özel tasarımlarla gardıropları dolduracak. Zira bütçeye uygun seçenekler, farklı aksesuar ve desenlerle geniş bir yelpaze sunuyor. Ayrıca yaz ayları için can alıcı ve heyecan verici renkler elbise modellerini daha dikkat çekici hale getirdi. İster klasik ister özgün istenirse de aksesuar dolu elbiseler arasından tercih yapmak mümkün.

Tesettür Elbiselerde Yeni Moda Tasarımlar


Bütün bir yıl boyunca elbiseler farklı mevsimlerde tercih edilen en önemli parçalarıdır. Rahatlık sağlayan, görsel açıdan sunduğu şıklık ile birlikte kolaylıkla gidilmek istenen yere hazırlanmak mümkün. Bu yüzden kadınlar için elbise çeşitleri büyük öneme sahiptir. Hem günlük olarak hem de özel davet ve organizasyonlar söz konusu olduğunda tercih imkanı sağlamaktadır. Her kadın tarzını yatabileceği, güzel bir görünüm elde edebileceği tesettür elbise çeşitlerine ulaşabilir. Yeni sezonla beraber moda dünyasının trend tasarımları moda uzmanlarının yetenekli ellerinde harmanlanmış durumda.

 Yeni Sezon Moda Dünyasına Şık Elbise Çeşitleri

 Elbise modelleri kadınların vazgeçilmez parçalarının başında gelir. Bu yüzden farklı desen ve aksesuarlar ile bezenmiş, her zevke hitap eden tasarımlar yeni sezonla birlikte büyük talep görür. Özellikle bu sene bu nakışlı tesettür elbise çeşitleri dökümlü ve bol tasarımıyla farklı bir görünüm sunuyor. Tarzınızı yazabileceğiniz şık tasarımı, farklı renklerle her zevke hitap eden seçenekler sunuyor. Ayrıca çizgili gömlek yaka modeller de sadeliğin yanı sıra hoş desenleriyle ilgi çekiyor. Bunlar gibi daha birçok farklı seçenek, yetenekli moda uzmanlarının trend tasarımlarıyla hayat bulmuş durumda.

 Farklı Yerlerde Kullanılabilecek Şık Elbise Çeşitleri

 Elbiseler gidilmek istenen her yerin konseptine kolayca uyum sağlayan özel giyim parçalarıdır. Bu yüzden kadınların vazgeçilmez seçeneklerinin başında gelir. Örneğin günlük olarak acil dışarı çıkılmak istendiğinde, hemen bir tesettür elbise modeli tercih edilebilir. Bu şekilde hem güzel bir görünüm elde edilebilir hem de kolaylıkla hazır hale gelinebilir. Aynı zamanda gidilmesi gereken bir davet ve organizasyon söz konusu olduğunda, abiye çeşitleri kadar özel bir görünüm sağlayabilmektedir.

Tesettür elbise modasında en yeni modelleri www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresinde takip edebilirsiniz.

 Çok Uygun Fiyatlarla Birbirinden Şık Elbise Tasarımları

 Her kadının kendi bütçesine uygun olarak seçebileceği yeni sezon zengin tasarımlar piyasaya sunulmuş durumda. Kişisel renkler baz alınmak suretiyle farklı beden ve boylara uyumlu tasarımlar çok uygun fiyatlarla sipariş verilebilir. Bu yıl özellikle geniş bir renk yelpazesi, harika desen ve aksesuarlarla bütünlük oluşturuyor. Günlük olarak, misafirliğe giderken, işyerleri için ya da davet ve organizasyonlar adına her konsepte uyumlu şık tasarımlar sipariş verilmeyi bekliyor.

Mezuniyete Uygun Tesettür Elbise Seçimi

Tesettür Elbise         Lise ve üniversite mezuniyetleri için seçilecek kıyafetlerin kodunu, yine sizin kendi giyim tarzınız belirler. Eğer fazla özgür seçiminiz yoksa, rahat olmadığı sürece dolabınızdaki kıyafetlerle bir eşleştirme yapmanıza gerek yoktur. Mezuniyet için online tesettür elbise mağazalarına bir göz atmakta yarar var. Mezuniyet kutlaması gündüz yapılıyor ise volan kesimli, güpürlü tunikler düşünülebilir. Günümüzde tunikleri eski standart kesimlerinin dışına çıkarak daha göz alıcı renk ve modellerde bulmak mümkün. Gece mezuniyetleri için tesettür abiye modelleri de incelenebilir. Eğer kıyafette belirli bir stiliniz bulunuyorsa, abiyeleri de farklı parçalarla düzenleyebilirsiniz.

 

 Gençler İçin Mezuniyet Kıyafetleri

 

Gençler balo ve mezuniyet gecelerinde, kutlamalarında gömlek pantolon, tunik pantolon ikililerini daha çok tercih etmektedir. Eğer okulunuz mezuniyet için belirli bir kuralı yoksa, yani daha resmi kuralları bulunmuyorsa, etek ve bluz giyebilirsiniz. Bluz üzerinde kullanacağınız ceketinizle nispeten bir davete uyumlu hale gelirsiniz. Abiyelerle gün boyu şık görünmekle beraber, yanınızda yedek elbise bulundurmak mantıklı olacaktır. Çoğu mezuniyetten sonra öğrenciler yeni bir mekana giderek kutlamaya devam etmek isterler. Bu durumda gidilecek yerde abiye ağır kaçacağı için ek kıyafet bulundurmak akıllıca olacaktır.

 

 Eğitmenler ve Davetli Kıyafetlerdi

 

Eğitmenler öğrencilere nazaran daha resmi kıyafetleri tercih ederler. Tören için davet edilen davetlilerin de tercihleri resmi kıyafetlerden yana olmakla beraber, daha serbest ve özgür giyinmek isteyenlerin sayısı da az değildir. Tesettür kıyafetlerde resmi görünümü en iyi dengeleyen parçalar ikili takımlardır. Koy renkleri ve özel kesimleri ile her türlü davet ve törende rahatlıkla giyilebilir giysilerdir. İkili takımlar yüksek topuklu stiletto veya dolgu topuklu ayakkabılarla tamamlanabilir. Şık bir ayakkabı her zaman kıyafeti düzenli gösterir.

 

Kendiniz ve mezun olan çocuklarınız için her zaman gün içinde de rahatlıkla giyebileceğiniz kıyafetler düşünün. Bu tür çeşitli parçaları gençler her zaman giysi dolaplarında bulundururlar. Mezuniyet mekanları genelde kapalı alanlar olmakla birlikte, yaz mevsiminde yapıldığı için bahçeler ve havuz başları da sıklıkla tercih edilen alanlardır. Bu yüzden gece üzerinize alabileceğiniz bir kazak veya hırkayı yanınızda bulundurun. Gerektiğinde kullanmak üzere yedek bir eşarp veya pantolon da davete giderken hazırlık çantanızda bulunabilir.

 

Mezuniyet gününüze özel harika bir elbise tercihi için www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise sitemizi tercih edebilirsiniz.

Tesettür Giyimde Gömlek Ve Pantolonlar Nasıl Kombinlenmelidir?

 Gömlek Kolları ve Boyunları

 

Uzun kollu gömlekler tunikler gibi rahat kıyafetlerdir. Giyinmesi ve hazırlanması kolay olan gömleklerde özellikle kol boyları ve boyun çizgisi önemlidir. Bir gömlekte kol boyunun avuç içine kadar inmemesine dikkat edilmelidir. Fazla uzun gömlek kolu, kıyafeti olduğundan büyük gösterecek ve bedeninizle uymayacaktır. Tesettür kıyafetlerde bayanlar giysilerinin kısa olmamasını isterler, ancak uzunluk her zaman boy ile orantılı ebatlarda olmalıdır. Uzun boylu olanlar göğüs bölgesinin belirgin olmaması için akışkan kıyafetler yerine daha düz inen gömleklere yönelmelidir. Yüksek boyun manşetleri de gömleğin aşağıya düz inmesini sağlayacaktır. Pamuklu ve keten kumaştan bir gömlek bu ihtiyacı fazlasıyla karşılayacaktır.

 

 Pantolon Seçimi İçin İpuçları

 

Pantolonlar diğer kıyafetlerde olduğu gibi tesettür elbise modellerinin de tamamlayıcı, hatta vazgeçilmesi haline gelmiştir. Birçok tesettür takım, tunik ve gömlekler pantolonlarla kombinlenmektedir. Gençlerin sıklıkla tercih ettiği kumaş ve kot pantolonlar, hem spor bir giyim, hem de iş kıyafeti olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir. Pantolonlarda da diğer kıyafetler olduğu gibi boy ve beden seçimine dikkat edilmelidir. Yüksek kemerli bir pantolon daha geniş kalça görünümüne neden olabilecektir. Aynı şekilde ayakkabı boyundan daha aşağıda uzun bir pantolon paçası da boy ve vücut bütünlüğünü bozacaktır. Basenlerin belli olmaması için konik kesimli pantolonlardan kaçınmak gerekecektir. Dar kesimlerde fazla bir sorun yaşanmamakla birlikte, tunik ve gömleklerle dar pantolonlar harika bir şekilde bütünleşebilmektedir.

 

 Pantolonlarla Ayakkabı Kullanımı

 

Ayakkabılar tesettür kıyafetlerde önemli bir yere sahiptir. Diğer kıyafetlerde olduğu gibi bütünleyici ve tamamlayıcı özelliğe sahiptir. Uzun pantolonlar veya dar kot pantolonlar daha uzun boylu ve zayıf görünmek için tercih edilse de, ayakkabı seçiminin ve topuk boyunun iyi ayarlanması gerekir. Bir pantolonun paça boyu yerlere değmemeli, ayakkabıyı tamamen kapatmamalıdır. Genel olarak topuklu ayakkabı giyenler için paça boyu topuktan 1-2 cm’den fazla aşağı inmemelidir. Pantolon yerine etek tercih edenlerde ise etek boyu bileklerde bitmeli, daha fazla aşağıya inmemelidir. Bu ölçü biraz da kişinin vücut ölçüleri ve boyuyla ilgilidir. Beğendiğiniz pantolon beden olarak size tam olarak uymuş, ancak boy olarak uzun ise terzi marifetiyle uzunluğu ayarlayabilir ve sevdiğiniz pantolonunuzu rahatlıkla giyebilirsiniz. Kumaş veya kot pantolonlarınızın yere ve ayakkabılarınızın altına girmediğinden emin olun.

Birbirinden renkli elbise modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise

1 2 3 14