Tesettür Abiyelerde Sezonun Modası Nelerdir?

 

 

Tesettür Abiyelerde Yılın Güpür Modası

 

Bu yıl tesettür abiye modelleri kendi tarzlarında iyice yerine güpür görselliğinide bırakmış durumda olarak gözlemlenebilmektedir. 2018 yılı abiye modellerinde tasarımcıların genel olarak inci işlemlerine ve güpür tarzlarına ağırlık verdiğinden söz etmek mümkündür. Bu tarz modeller kadınlar tarafından sevilerek tercih edildiği gibi abiye dünyasında da kendine sağlam bir yer edinmiştir. Güpür tarzda tesettür abiye modelleri birçok abiye seçeneğinde kadınların karşısına çıkmaktadır. Abiye giymek için seçim yapacak olan kadınların daha çok fiziksel özelliklerini ve kişisel zevklerine göre bu tasarımlar içinden kendilerine uygun bir seçim yapmaları gerekmektedir.

 

Güpür modelli tesettür abiye elbiseler bele kadar inen güpür detayları ile oldukça hoş görünürken, başörtü kısmında bulunan güpürlerle de baştan aşağı tam anlamıyla güpür modasına ayak uydurulmasına elverişlidir. Bu modelli tesettür abiyeler oldukça havalı bir görünüme sahipken bunun yanında ağır duruşuyla da oldukça çok tercih edilen yılın en trend abiye modellerinden biri olma özelliği göstermektedir.

 

 Tesettür Abiyelerde Yılın Moda Renkleri

 

           Tesettür abiye tarzı elbiselerin sahip olduğu renkler ile yılın moda renkleri genellikle farklılık gösterir. Bu durum tesettür abiyelerin klasik renklere sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak bu durumu çok umursamayan kişiler için tesettür abiye modellerinde yılın renklerinin yeşil ve fuşya tonlarının olduğundan söz etmek yerinde olacaktır. Bu tonların haricinde açık kahve tonları da bu yıl tesettür abiye modellerinde oldukça sık görülen bir renk olacaktır. Özellikle güpür detaylı tesettür abiye modellerinde açık kahve tonlarının ve yeşil tonlarının genellikle kullanılıyor olması hem tesettür abiye modelinin moda olmasına, hem de tesettür abiye modellerinin sahip olduğu rengin moda olmasına imkân sağlamaktadır.

 

Yine yılın moda tesettür abiye modellerinden olan inci detaylı abiyeler de ise bu yıl oldukça açık renkler hakimiyet sürmektedir. Kadınların yılın moda elbiselerini alırken yılın moda renklerine dikkat etmeleri bu noktada oldukça değer kazanmaktadır. Tercihlerini yılın başka bir moda elbisesi olan tül detaylı abiyelerden yanına kullanacak olan kadınlar için ise pembe bir renk tercih etmek oldukça yerinde ve şık bir kullanıma imkân sağlayacaktır.

 

Tesettür Abiyede Yeni Sezon Modası Nedir ?

 

 

Tesettür giyim genellikle şal ve eşarp ile kombinlenen, bayanların detaylarını kapatacak kıyafet türüdür. Tesettür abiye ise özel günlerde, davetlerde ve toplantılarda giyilebilecek elbise veya takım halinde bulunan genellikle günlük kıyafete göre daha süslü ve abartılı detaylara sahip kıyafet türüdür. Abiyeler de yeni sezon detayları olarak sıkça karşılaşacağımız güpür ve şifon kumaşlar sade giyimden yana olan bayanlar için oldukça ideal seçimler olurken payet ve parıltılar ışıltısı ile dikkat çekmeyi seven bayanların en gözde tercihleri arasında olacak gibi görünüyor.

 

Abiye Seçerken Sade Şıklık Nasıl Elde Edilir?

 

Hem sade hem şık olmak isteyen bayanlar için taşları yoğun kullanılmayan ve balık kesime sahip incili taşlı modeller oldukça uygundur. Bel ve kol kesimlerinde kullanılan inciler abiyede ufak dokunuşlar ile şık bir görüntü yakalarken detayın bir kaç yerde kullanılması ise elbisenin abiye veya davet kıyafeti olduğunu göstermektedir. Davetlerde ve özel günlerde daha fazla detay ve farklılığı ile göz doldurmak isteyen bayanlar için ise önerimiz kesinlikle pelerinli modeller olacaktır. Özellikle yaz günleri için ideal tesettür abiye tercihi olan şifon kumaştan pelerine sahip abiyeler bayanları her adımında takip eden pelerin sayesinde kendilerini çok özel hissettirecektir. Kendine güvenmeyi seven bayanların tercihi olan uçuş uçuş model havuz başı ve kır bahçesi tarzı davetler için biçilmiş kaftanlardır.

 

Doğru Abiye Kombini Nasıl Yapılır?

 

           Tesettür abiye kombini yaparken dikkat edilmesi gereken ilk unsur şal ve abiyenin renk uyumudur. Kombin yapmakta sorun çeken ya da uğraşmak istemeyen bayanlar için şallı abiyeler de mevcut bulunmaktadır. Bu tarz şallı modellerde hem renk abiye elbise ile birebir aynı olurken hem de elbisede bulunan örneğin inci gibi detaylar şal üzerinde de mevcut bulunmaktadır. Doğru kombine kolay ulaşmak isteyen bayanlar için büyük kolaylık sağlayan bu tarz şallı abiyeler de model seçenekleri de oldukça fazladır. Eğer farklı parçalar ile kombin yapılacak ise düz renk şalların yanı sıra abiye elbise üzerinde bulunan detayların renginde örneğin gold ya da gümüş detayı bulunan abiyeler için bu renk tonlarında şallar ile doğru kombin elde edilebilir.

 

 

Tesettür Abiye Modellerinde Neler Moda?

 

 

Düğün, nişan, mezuniyet, özel davet ve organizasyonlarda bayanlar her zaman en şık ve zarif olmak isterler. Bayanlar her davette farklı bir tasarım abiye kıyafet almak isterler. Bunun içinde moda sektöründe en geniş yelpazeye sahip alan abiye kıyafetlerdir diyebiliriz. 2018 sezonunda moda olan, özgün ve modern tasarımlı tesettür abiye kıyafetleri www.tesetturpazari.com sitesinden inceleyebilirsiniz….

 

Tesettür Abiye Kıyafetlerde Kullanılan Kumaş Çeşitleri Nelerdir?

 

Tesettür giyinmeyi tercih eden bayanların beğenisini kazanacak farklı tesettür abiye tasarımlar markaların kreasyonlarında dikkat çekmektedir. Abiye elbiseleri gösteren de her zaman kullanılan kumaş ve detaylar olmaktadır. www.tesetturpazari.com sitesinde yer alan tesettür elbiseleri şöyle sıralayabiliriz…

 

Güpür ve Tül Detaylı Abiye Elbiseler: Krep şifondan üretilen bu model şık bir tasarıma sahiptir. İki kat olan elbisenin altı şifon, üstü güpür detaylı olarak tasarlanmıştır. Güpürün kattığı hava tesettür abiye de göz alıcı bir hale gelmektedir. Renk seçenekleri olarak; Mürdüm, lacivert, ekru ve pudra renkleri bulabilmeniz mümkündür.

 

Şifon Abiye Elbiseler: Şifon kumaş abiye elbiselerde her zaman tercih edilen bir kumaş türü olmaktadır. Elbiseye ayrı hava katan şifon kumaşlı abiye elbiselerde birçok tasarımı bir arada bulabilmeniz mümkündür.

 

Tesettür Elbiselerde Pelerinli Modeller Nelerdir?

 

Tesettür abiye elbiselerde pelerin modası 2018 sezonuna damga vurdu ve devam edecek gibi de gözüküyor diyebiliriz. Seyyar ve sabit pelerinlerle tasarlanan tesettür abiye modelleri bayanların ilgi gösterdiği modellerin başında gelmektedir. www.tesetturpazari.com sitesinde yer alan elbiseyle aynı renkte nakış detayların yer aldığı pelerinli tesettür abiye elbise modeli dikkat çeken tasarım arasındadır. Eşarbı da elbiseyle aynı renkte olan model, özel davet, nişan ve düğünleriniz için şık bir seçim olacaktır. Renk seçenekleri arasında; siyah, mürdüm, pudra, gri, bordo, somon renklerini bulabilirsiniz.

 

Tesettür Abiye Modasına Hangi Renkler Hakim?

 

Tesettür abiye elbiselerde bu sene her rengi görebilmek mümkündür. Pastel tonlardan tutun da en canlı renkleri özel davet ve organizasyonlarda görebilirsiniz. Siyah, beyaz, gri renklerin yanı sıra bordo, mürdüm, sarı, turuncu, kiremit, mor, yeşil ve mavinin her tonu moda sektöründe abiye elbiselere yansımış durumda. Bayanlar bu sene stillerine uygun istedikleri her rengi giymekte özgürler diyebiliriz.

 

Tesettür Abiye Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

 

Tesettür Abiye Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 

Tesettürlü kadınların abiye alırken çok sıklıkla yapmış oldukları birtakım hatalar mevcuttur. Tesettür abiye seçiminde yapılan bu hatalar sebebiyle önemli ve özel günlerde şık görünmek isteyen kadınlar kötü bir görüntü sergilenmesine neden olur. Bu durumlarda tedbirli bir bilgili davranmak ve abiye almadan önce dikkat edilmesi gereken konulara hakim olmak gerekmektedir.

 

Tesettür abiye alırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta kumaşının kalitesidir. Bunun ardından basite kaçılmış ve potlukları olan abiyeler kesinlikle alınmaması gereken abiyelerdir. Ayrıca vücut tipine uygun olmayan kesimlere sahip tesettürlü abiyelerin de kesinlikle tercih edilmemesi gerekmektedir. Bu konudan daha çok verim alınabilmesi için kişilerin kendi vücut yapılarını çok iyi derecede tanıyor olmaları gerekmektedir.

 

           Tesettür abiye modellerinin seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta baştan aşağıya parlak ve taşlı olan modellerin kullanılmaması gerektiğidir. Genellikle kadınların bu elbiselerin ışıltısına kapılıp satın alması, ortaya kötü bir görüntü çıkmasına neden olur. Tüm bu detayların dikkatli bir şekilde değerlendirilmesi ve uygulanması durumunda tesettür abiye seçiminde yapılan yanlışlardan çok büyük ölçüde kurtulunacak ve hoş bir görüntü yakalanmasının ilk adımı atılmış olacaktır.

 

 Hazır Abiye Modelleri İçinden Tercih Yapmak

 

Çoğu kadının tesettür abiyelerin kendilerine özel olmasını arzu etmesinden dolayı özel dikim abiyeleri tercih ettiğinden bahsedilebilir. Fakat bu durum çok riskli ve yanlış bir durumdur. Özel dikim abiyelerin dikim işlemi bittikten sonra nasıl görüneceği hakkında herhangi bir fikir sahibi olunamaz ya da yürütülemez. Özel dikim ile hazırlanmış olan tesettür abiye modeli hazırlandıktan sonra beğenilmediği durumlarda iade edilme gibi bir şansı da olmadığı için tamamen zaman ve para kaybıdır.

 

Daha farklı olarak dikim siparişi verilen elbiselerin hazırlanması uzun sürdüğü için aradaki geçen zamanda kilo alımı veya kilo verimi olduğu takdirde bu durum işlerin ters gitmesine ve kıyafetin kadınların üstünde kötü bir görüntü oluşturmasına neden olabilmektedir. Ayrıca dikimi siparişi edilen tesettür abiye modeli bitirilmediği takdirde beklenilen süre tamamen zaman kaybı olacak ve yeni bir dikim işlemi için geçen sürede bu zaman kaybına eklenecektir. Bu sebeple geçen süre ayları bulabileceği için kadınların abiye tercihlerinde kesinlikle hazır olan abiye modellerinden tercih yapmaları en doğru seçim olarak değerlendirilebilir.

 

Tesettür Abiye Ve Online Alışveriş

 

 

Güzel Günlere Şık Kıyafetler

 

Tesettürlü kıyafetlerin kendine özgü dokusunu koruyarak, ortaya oldukça hoş tasarımlar çıkaran giyim firmaları kapalı hanımlar için oldukça farklı modelleri piyasaya sürdüğü modeller, hanımların beğenisi toplamaktadır. Elbise modellerinin yanı sıra, üretimde kullanılan birbirinden kullanışlı kumaş türleri sayesinde uzun süre yıpranmadan kullanılabilme özelliğine sahip birbirinden güzel tesettür abiye modeli vardır. Tüm modelleri görmek ve hoşunuza giden tesettür abiye modelini bütün ayrıntıları incelemek için online giyim sitelerinden faydalanarak, en güzel modelleri, en uygun fiyatlarla keşfedebilirsiniz.

 

Sezonun Modası Abiye Modelleri

 

Abiye modeli denildiğinde aklımızda canlı renkler belirmektedir. Üzerinde hiçbir süsleme detayı kullanılmasa bile, rengin verdiği güzellik bu modelleri ön plana çıkarmaktadır. Açık renk modeller üzerinde kullanılan taş, dantel, tül tarzı süsleme türleri sayesinde farklı bir yorum kazanan modeller; bel, kol, yaka ve sırt bölgelerinde kullanılan süslemeler; etek kısımlarındaki detaylar, ikili takımlardaki kaftan ve ya iç elbise süslemeleri, beden ölçüleri ve renk seçenekleri tüm ayrıntıları sanal mağazanız aracılığı ile kolayca inceleyebilirsiniz. Sitelerde sadece kıyafete özgü özellikler değil, ayakkabı ve aksesuar, tasarımcı bilgileri ve iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz. Müşteri temsilciniz ile seçtiğiniz ve ya aklınızda bulunan kıyafetle alakalı site üzerinden görüşebileceğiniz mesaj ve ya yardım seçenekleri sayesinde farklı fikirler alabilirsiniz.

 

Hangi abiye modeli, hangi eşarpla kombine edilir, abiye astarlı mı, yoksa tek tip bir kumaş mı tüm bu sorularınızın cevabını da ürün açıklamasında bulabilirsiniz. Sizler için tasarlanan hazır kombin tesettür abiye modeli örneklerinde ise site mankenimiz üzerinde başörtüsü, abiye, ayakkabı, aksesuar ve çanta modelini hazır olarak görebilirsiniz.

 

Sezon İndirimlerini Kaçırmayın

 

Yaz sezonun en güzel tesettür abiye modellerinin indirime girdiği şu günlerde neredeyse %70 lere varan oranlardan yararlanarak çifte mutluluk yaşayabilirsiniz. En kaliteli ve beğenilen modelleri takım halinde ve ya tek başına indirim ve kampanyalardan yararlanarak satın alabilirsiniz. Sitelere yeni üye olduğunuzda hoş geldin hediyeleri alabilirsiniz. Sürekli üye olduğunuz sitelerde biriken puanlarınızı da alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bol çeşit, zamandan ve fiyattan tasarruf etmek için oldukça ideal sanal sitelerdeki olanaklar sizlerin de işlerini kolaylaştıracak.

 

 

Renkler Tesettür Abiyede Nasıl Kullanılır?

 

 

Renk ve model seçiminde zorlanan için hangi renklerin tesettür abiye kıyafetlerde kullanılabileceği önemlidir. Daha çok özel gün ve gecelerde tercih edilen abiyeler, parlak kumaş ve dantel, güpür işlemeleri ile göze çarpmaktadır. Bununla birlikte tüm tesettür abiye kıyafetleri bir arada görerek hangi renklerin hangi desenlerle birlikte kullanıldığını tesetturpazari.com adresinde inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı abiye modellerinin yer aldığı sitede, güpürlü, incili ve pelerinli modellerin renk ve stilleri iyi birer fikir oluşturacaktır. Bununla birlikte beğendiğiniz abiye modelini hızlı kargo ve indirimli fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.

 

Kırmızı Tesettür Abiye Nasıl Seçilmelidir?

 

Abiyelerin tasarımlarında görülen artış son yıllarda renk seçeneklerinde de görülmektedir. Ancak özellikle kına gecesi, nişan için abiye elbise arayanlardansanız kırmızı abiye seçeneğini bir düşünmelisiniz. Altın sarısı işlemeler ile bezenmiş pelerin detaylı bir elbiseyle, zarif ve şık bir görüntüye sahip kırmızı abiye elbise size kusursuz bir duruş kazandıracaktır.

 

Siyah Tesettür Abiye Nasıl Detaylandırılır?

 

Abiyede siyahtan vazgeçemeyenler arasında iseniz, siyah olmazsa olmaz diyenlerdenseniz küçük detaylar ile zenginleştirilmiş tesettür abiyeyi aksesuarlar ile hareketlendirebilirsiniz. Siyah tesettür abiye modelleri kadife, şifon, krep, güpürlü veya dantelli kumaşlardan olabilmektedir. Yine kimi abiyelere pul işlemesi ile ışıltı kazandırılabilmektedir. Bu tarz parçalar ile davetlerin favorisi olabilirsiniz.

 

Tesettür Abiyede Beyaz Renk Kullanılır Mı?

 

Beyaz abiye tasarımları dönemin trend ürünleri arasındadır. Sade ama bir o kadar da şık görünmek isteyenlerin ilgisini çeken bu modeller nikahta da gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Zarif tasarımları ve sade olarak masumiyeti belirten renk ile göz dolduran bir kombine sahip olabilirsiniz.

 

Yaz Mevsiminde Tesettür Abiye Nasıl Seçilir?

 

Yazlık abiye modelleri seçmek isteyenler yazın sıcaklığını dengeleyebilecek olan ince tasarımları tercih etmelidirler. Bu şekilde sıcak havanın bunaltıcı etkisinden korunabilirsiniz. Bir yandan da zarif bir kombin ile bulunulan ortama damga vurabilirsiniz. Değişik kesim alternatifleri ile zengin ve farklı seçenekler içinde istediğinizi, ihtiyacınız olanı ve aradığınızı bulabilirsiniz.

 

Kış Mevsiminde Tesettür Abiye Nasıl Seçilir?

 

Kışlık abiye tercihi yapılırken soğuk hava dikkate alınmalıdır. Olumsuz hava şartlarına uygun olan kalın kumaşlar tercih edilmelidir. Kış davetlerinin vazgeçilmez abiyeleri arasında genelde koyu renk kadife tasarımlar yer almaktadır. Bu tasarımlar ile gösterişli bir tarz yakalamak mümkündür. Kadife tasarımlar içinde pelerinli modeller olduğu gibi balık ve çan kesim abiyeler de mevcuttur. Bu ürünler kış davetlerinde ön plandadır.

 

Güvenli Online Tesettür Abiye Nasıl Satın Alınır?

 

 

Sizlere firma olarak günlük yaşamda veya iş hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz muazzam ve şık tasarımları tesetturpazari.com online satış sitesi sunmaktadır. Tunikten pardesüye, etekten cekete, hırkadan feraceye ve kapa kadar değişik yüzlerce tasarım, zahmetsiz ve beklentinizi fazlası ile karşılamaktadır. Kombinlerinizi başınıza aldığınız bir eşarp ve şal modeli ile tamamlayabilirsiniz. Konforun şıklıkla buluşmasından doğan bu muhteşem giyim modelleri tesettür abiye arayışında olan bayanların imdadına yetişmektedir.

 

Tesettür Abiye ve Elbiselerde Ücretsiz İade İmkanı Var Mıdır?

 

Site, tüm tesettür abiye modellerinde ücretsiz iade ve değişim imkanı ile ücretsiz kargo fırsatı gibi pek çok değişik ayrıcalıklar sunmaktadır. Bu şekilde gardırobunuzu birbirinden değişik ve şık tasarımlarla donatabilirsiniz. Gerek özel gecelerde gerekse günlük hayatınızda asil, zarif ve şık kıyafet arayışını son erdirmektedir. Sizlere ayrıcalıklı bir alışveriş imkanı sunan tesetturpazari.com yüzlerce model ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 

En Yeni Tesettür Abiye Modelleri Nerede Bulunur?

 

Muhafazakar giyimin en şık parçaları olan tesettür abiye elbiseler günümüzde modaya yön vermektedir. Hanımların özel gecelerde, özel davetlerde zarif ve bir o kadar da etkileyici görünüm sergilemek adına seçkin ve isim yapmış markaların modellerinin bulunduğu kategoriler tesettür abiye ihtiyacını fazlasıyla karşılamaktadır. Bu en kaliteli ve şık tasarımları cazip fiyatlarla satışa sunmaktadır.

 

Ülke genelinde popülerlik kazanan en yeni tesettür abiye koleksiyonlarını bir arada bulunduran sitede, hoşlandığınız markaların değişik ve yeni koleksiyonları incelenebilir. Site üzerinde kendi stilinizi yansıtan modeller bulabilirsiniz. Yeni stilleri denemek adına sizlere cesaret veren tesettür elbise tasarımlarına yönelebilirsiniz. Her kadının hayali olan şıklık ve zarafet bir tıklama kadar yakındır.

 

Modaya Yön Veren Tesettür Abiye Modellerine Nasıl Ulaşılır?

 

Günümüzde moda rüzgarları bambaşka ve değişik trendleri beraberinde getirmektedir. Tesettürlü hanımların modern kadın imajını koruması adına tesettür abiye modellerini itina ile seçmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü seçeceğiniz ürün ve model hangisi olursa olsun, modaya ve sezonun trendlerine uygun olduğundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Sizlere iş yerinde giymek için klasik, spor tarzınızı yansıtmak için spor, otantik ya da bohem gibi tarzlarda hemen hemen her türlü giyim tarzlarına uygun modelleri bir arada sunmaktayız.

 

Güzelliğinizi ve zarafet içinde duruşunuzu ön plana çıkaran tasarımlar sizlere bir tık kadar yakındır. Tesettür abiye elbise modelleri tek bir kategori altında toplanmıştır. Bu şekilde zengin model ve renk seçenekleri arasından tercih yapmanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

 

 

2018 Tesettür Abiye Modelleri Nelerdir?

 

 

2018 Tesettür Abiye Modelleri Nelerdir?

 

İnsanlar belirli dönemlerde alışveriş yapmaktan çok keyif almaktadırlar. En fazla özel günler yaklaştığı zaman kimsede bulunmayan tesettür abiye kıyafetleri yönünde araştırma içerisine girmektedirler. Tesettür abiye elbiselerini her zaman istenilen şekilde bulmak mümkün değildir. Özellikle kapalı giyim mağazalarında çoğu zaman aynı tarzda modelleri görürsünüz. Tesettür abiye giyimi tamamen farklı renklerden üretilmiş ve kapalı bayanların gözdesi haline gelmiştir. Özel davetler ve organizasyonlar için kapalı bayanların çok yoğun bir şekilde tercih ettiği giyim tarzlarından bir tanesi olmuştur.

 

Kıyafet kombinini tamamlamak için bayanlar sürekli yenilikçi araştırmalar yapmaktadırlar. Bazı bayanlar tesettür abiye elbiselerine çeşitli aksesuar ve süslemeler ekleyerek adeta çok güçlü bir imaj yaratabiliyor. Gösterişli bir giyinim tarzına sahip olmak ve çok şık renklerde gittiğiniz her ortamda dikkat çeken bir bayan olmak istediğiniz zaman tercih edebileceğiniz çok harika bir giyim seçeneğidir. Son günlerde kapalı bayanlar tesettür abiye modelleri ile ilgili özel isteklerde bulunabilmektedir. 2018 yılında Osmanlı tarzına ait işlemeli modeller çok yoğun ilgi görmektedir.

 

Göz alıcı ve gösterişli içeriğiyle adeta bayanların vazgeçilmezi olmuştur. Doğru giyinmek ve şık bir görünüm elde etmek her bayanın istediği çok önemli bir konudur. Bayanlar giyim tarzına önem verdikleri gibi her bayanın zevki bu konuda farklılık gösterebilmektedir. Modeller bu doğrultuda bayanların zevklerine göre tasarlanmış en önemli ayrıntıdır.

 

Tesettür Abiyelerin Kombinlenmesi

 

Genel olarak tesettür abiye giyiminde kombini tamamlamak bayanlar için oldukça zor gözüküyor. Aslında bu durum tamamen yanlış ve günlük kullanıma uygun bir şekilde çok kolay kombini tamamlayabilirsiniz. İsterseniz özel günleriniz içinde kombini tamamlamanız çok kolay olacaktır. Bu doğrultuda yeni sezon ürünleri bayanlara gerekli tüm kolaylığı sağlamaktadır. Kombin tamamlanacağı zaman mutlaka ayakkabı ve aksesuarlara önem göstermelisiniz. Tercih ettiğiniz abiye modeline ve renklerine göre aksesuar kullanmanız tavsiye edilmektedir.

 

Her geçen gün yeni bir modelin eklendiği bu önemli giyim tarzında bayanlar istedikleri görünüme kavuşabilirler. Gönül rahatlığıyla giyinebilecek ve çok güçlü bir imaja sahip olduğunuzu tüm sevdiklerinize gösterebileceksiniz. Yeni sezon modelleriyle arkadaşlarınız adeta görünümünüze çok dikkatli bir şekilde odaklanacak ve beğeneceklerdir.

 

Özel Günler Ve Abiyeler

 

 

Bugünkü adı abiye olan özel zamanlar için tasarlanmış şık kıyafetlerin tarihi çok öncelere dayanır. Unutulmaz gün ve gecelerde en güzel kıyafetlerle kendinizi daha özel hissedersiniz. Mezuniyet, düğün, nişan ve ya diğer özel günlerinizde kullanacağınız abiyelerin renkleri, modelleri ve birbirinden harika süslemeleri ile göz dolduran örneklerine bayılacaksınız.

 

Tesettürlü Hanımlar İçin En Güzel Abiyeler

 

Şıklığın ve zarafetin hem görünüm açısından hem de psikolojik etkiler bakımından insanoğlunun hayatında çok özel bir yeri vardır. Kapalı hanımlar için tasarlanan tesettür abiye modellerinin en güzel örneklerini görmek için online giyim sitelerini araştırabilir ve daha önce rastlamadığınız birbirinden şık çeşitleri izleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

Kıyafetlerin tasarımında kullanılan kumaşların her biri ayrı ve güzel özelliklerde olduğu için desenler ve kesimler farklı bir ayrıntı kazanıyor. Özel günlerde gündüz vakti kullanılacak kıyafetlerde; şifon, tül, dantel, pırıltılı kumaşlar; geceler için tasarlanan modellerde kullanılan bordo, lacivert, siyah ve yakut yeşili kadife ve likralı kumaşların sade halleri bile oldukça güzel bir görünüm arz etmektedir.

 

2017 ve 2018 Yılı Abiye Modelleri

 

Bu yıl da her yıl olduğu gibi bordo rengin hakim olduğu tesettür abiye modelleri vitrinlerdeki yerini almaktadır. Asaletin rengi olan siyah ve parlement modellerin ise sade ve ya detaylı modelleri oldukça ilgi çekmektedir. Özellikle gelin hanım ve yakın akrabaları tarafından kullanılan ikili takımlar halinde tasarlanan modellerini görmeden abiyenize karar vermeyin.

 

Mezuniyet törenlerinde kullanılacak tesettür abiye modellerinde ise anın heyecanını ve gençliğin enerjisini yansıtabilmeniz için pudra tonlar ve canlı renkler kullanılmış. Kına geceleri ve nişan merasimleri için tasarlanan abiye modellerinde ise tarlatanlı modellerin yanı sıra, sade modeller de ihmal edilmemiş. Taş, sim, fiyonk, inci ve serpme tül işlemeli modeller ise öne çıkan süsleme örneklerinden.

 

Sizler de 2017 ve 2018 yıllarına damgasını vuran abiye modellerinin en iyi örneklerini görmek ve güzel bir seçim yapmak istiyorsanız online alışveriş dünyasının kapılarını aralayın. Eşarp, şal, çanta ve ayakkabılarla tamamlanmış hazır kombinasyonlar, beğendiğiniz modellerin tüm renkleri, desenleri ve beden seçenekleri, piyasa fiyatlarından daha uygun fiyat aralıkları ve kolay ödeme koşulları online siteler aracılığı ile hizmetinize sunulmaktadır.

 Tesettür Abiye Seçiminde Öne Çıkan Tasarımlar Nelerdir?

 

 

Bayanların özel giyim seçenekleri arasında ön planda tercih edilen tesettür abiye kıyafetler özel davetlerde giyilebildiği gibi düğün merasimlerinde de giyilebilmektedir. Bununla beraber nişan törenleri, kına geceleri, söz ve özel davetler için de özel bir giyim tercihidir. Şık ve hoş tasarımlarıyla tesettürlü bayanların özel giyim amacı olarak tercih edilmektedir.

 

Tesettür Abiyelerin Karakteristik Özellikleri Nelerdir?

 

Abiye kıyafet seçerken öncelikle son dönemin trendi olan modeller seçilmelidir. Bununla beraber kişisel beğeni ölçüleri göz önünde bulundurulmalıdır. Günümüzde moda olan kıyafetler giyilerek ortamda uyumlu ve zarafet içinde bir görüntü sergileyebilirsiniz. Aynı zamanda kendi tarzınızı ortaya koyan ve size has özellikleri bulunan kombin detaylarıyla karakteristik özelliklerinizi giydiğiniz kıyafetinizle yansıtabilirsiniz.

 

Son dönemde dantel ceket görünümlü balık abiye modeli en trend abiye kıyafet tercihidir. Bu abiye türü bayanları dikkat çekici bir görüntüye kavuşturmaktadır. Özellikle lacivert, gold renk tasarımlı tesettür abiye modeli bayanların özel tercihi olmaktadır. Bu model düğün ve nişan merasimlerinde, yemek davetlerinde giyilebileceği gibi özel günler için de idealdir. Çok işlevsel bir abiye modelidir. Öne çıkan renkler olarak lacivert ve gold tasarımı tercihi ile ipek şal ya da eşarp tercihi uyumlu bir tarz oluşturmaktadır. Küçük bir el çantası ve lacivert kadife kemer ile beraber bir saray kadını havasına bürünebilirsiniz. Bayanlar bel bölgesi dar gelen balık etek ile de ince bir yapıya kavuşabilirler. Daha fazla tesettür abiye modelini görmek ve incelemek için tesetturpazari.com adresini ziyaret ederek abiyelerden daha fazlasını görebilirsiniz.

 

Tesettür Abiyeler Tarzınızı Nasıl Yansıtabilir?

 

Abiye kıyafetlerle genelde klasik giyim tercihi oluşturulurken kullanılan aksesuarlar ile bayanlar kendi tarzlarını yansıtabilmektedirler. Örneğin tül ve dantel detaylı tesettür abiye elbise ele alındığında tesettürlü bayanlar tercihlerine göre eşarp, çanta, ayakkabı tercih ederek bu kıyafeti kendi tarzlarına uydurabilmektedirler. Toz pembe renk olan bir kıyafetin üzerine beyaz dantelli işlemelerle şık bir görünüm oluşan bu modelle bayanlar özgür bir biçimde seçecekleri çanta ve kemer ile bu modeli özelleştirebilmektedirler. Yine şal ve eşarp tercihleri de bu doğrultuda özgür seçim olmalıdır. Her tarza uygun olarak tasarlanmış özel abiyeler ve özel aksesuarlarla kombinleyerek kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

 

 

 

1 2 3 9