5 Maddede Tesettür Kap Modasındaki Çarpıcı Yenilikler

5 Maddede Tesettür Kap Modasındaki Çarpıcı Yenilikler

Tesettür modasını takip eden hanımların en çok tercih ettikleri üst giyim modelleri arasında yer alan kaplar, tüketici tercihlerinin yanı sıra günlük moda trendlerinde de esinlenerek şekillenir. Şıklığından asla ödün vermeyenlerin büyük bir uyum içinde kullandıkları tesettür kap modelleri; farklı renk desen, kumaş, doku ve stille beğeniye sunulur.

 

Moda dünyasını kendine özgün bir tarzla yeniden şekillendirmeyi başaran tesettür giyim tercihi, ihtişamlı modellerin yanı sıra sade, gündelik ve rahat kalıplarla da fark yaratırken, gerçek tarzını bulunduğu her yerde gözler önüne sermek isteyen kadınlar için de yeni bir alternatif olmayı da sürdürmektedir.

 

 1-Zarafet, Şıklık ve Gösteriş Tek Modelde Harmanlanıyor…

 

Bütün olarak bakıldığı zaman özgüvenin ve günlük enerjinin bir yansıması olarak dikkat çeken kombinler, üst giyim alternatifi olarak kaplarla şekillenerek günlük hayatın değişmez bir parçası olmayı başarıyor. Sadece abiye kıyafetleri tercih edenlerin değil farklı tarzları seçenlerin de stilini belirleyen moda aksesuarlarla zenginleşen üst giyimler mevsime özel ihtiyaçların karşılanması için de kullanılıyor.

 

 2- Koyu Renklerden Uzak Ferah Tonlar Üst Giyimin Son Tercihleri…

 

Klasik bir üst giyim olmaktan çıkarak doğadaki pozitif enerjinin günlük hayata dahil olmasını sağlayan renklerle dikkat çeken kaplar; yakadan kola, etek ucundan kapüşona kadar minik detaylarla şekillenirken, güncel moda renklerinden esinlenerek hazırlanan koleksiyonlarda gündüz doğallık ve geceleri de ışıltı olarak karşımıza çıkıyor.

 

 3- Etnik Havayla Uyumlu Kombinler

 

Mistik ve etnik bir havanın bir arada kullanılmasını sağlayan kap modelleri ve şallar, modern ve şehirli hanımların her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde şekilleniyor. Düz renk sütlerle kullanılan eşarplar sahip oldukları desenlerle dikkat çekerken renkli ve desenli üst giyimler düz renk şallarla uyum içinde kullanılıyor.

 

 4- Elbise Dolaplarını Zenginleştirecek Detaylar

 

En şık benim diyenler için hazırlanan geniş bir koleksiyon seçeneğine sahip olan kaplar, spor ya da klasik pantolon, etek ya da elbiselerle kombin yapılırken seçilen ayakkabı ve çantalar da belirlenen temanın desteklenmesini sağlıyor.

 

 5- Her Bedene Uygun Model Tercihi

 

Farklı yaş, beden, zevk ve ihtiyaca özel olarak hazırlanan kap koleksiyonları çeşitli aksesuarlarla birlikte kullanılarak tesettür giyim tarzını destekleyen kadınların moda üzerindeki belirleyici etkisi güçlendirilebilir.

 

Sezona damga vuran yepyeni tesettür kap modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresinden inceleyebilirsiniz.

Tesettür Kap Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 4 Detay

Tesettür Kap Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 4 Detay

Seçtiğiniz bir giyim ürünün size en yüksek kaliteyi ve işlevi sağlaması için bazı detaylara dikkat etmek gerekiyor. Bu durum özellikle tesettür kap gibi dış giyim ürünlerinde daha çok öne çıkıyor. Alışveriş yaparken, seçtiğiniz bir ürünü bazı kriterleri gözeterek satın alırsanız, onu daha uzun bir süre giyme şansınız var.

1.Kaliteli Kumaşları Tercih Edin

 

Üzerinizde şık bir görünüm sağlamak için, seçtiğiniz kıyafetin kumaş kalitesi çok önemli. Çabuk kırışan, yıkandığı zaman bozulan, renk değiştiren kumaşların, bu şıklığı uzun süre sağlaması mümkün değil. Dolayısıyla nitelikli kumaşlardan elde edilen ürünler, size her zaman daha büyük avantaj sağlayacaktır. Bunun için sağlığa zararlı boyaların kullanıldığı kumaşlardan, naylon içerik taşıyan ürünlerden her zaman uzak durmanız tavsiye edilmektedir.

 

 2.Vücut Tipinizi Dikkate Alın

 

Seçeceğiniz bir tesettür kap, vücut tipinize uygun olmalıdır. Örneğin fazla kilolardan şikayet ediyorsanız, beden ölçüsünden daha büyük bir ürün satın almak, fazla kilolarınızı saklamak yerine sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir. Veya zayıf ve uzun boyluysanız, boyuna çizgileri içeren bir kumaş sizi daha zayıf gösterecektir. Bu gibi detaylar, kıyafet seçiminde önemlidir.

 

 3.Genel Giyim Tarzınıza Uygun Modeller Seçin

 

Bayanlar alışverişe çıktığında, eğer bir kıyafeti çok beğeniyorsa, onu mutlaka satın almak ister. Fakat o anda gözünüze hoş gelen bir giysi, daha sonradan giydiğiniz diğer kıyafetlerle uyum sağlamadığı için gardırobun bir köşesinde kalmaya mahkumdur. Bunun yaşanmaması için ilk gördüğünüz kıyafeti hemen satın almayıp, bunun sizin tarzınızı ne kadar yansıttığını düşünebilirsiniz. Bu sayede alacağınız bir ürünü, diğer giysilerinizle kolayca kombin edebilir ve daha uzun soluklu giyebilirsiniz.

4.Satın Almadan Önce İyice İnceleyin

 

Gördüğünüz bir tesettür kap eğer sizin tarzınıza uygunsa ve onu satın almaya karar verdiyseniz, bu ürünü yine de detaylıca incelemeniz tavsiye edilir. Özellikle kıyafetin iç kısmında kalan dikişlerin kalitesi, sağlamlığı, düğmeleri varsa bunların eksik olup olmadığı, fermuarlı bir model ise, fermuarının ne kadar sağlam olduğu gibi incelemeler, hayli önem taşır. Böylelikle aldığınız bir ürünü sorun yaşamadan giyebilir ve alır almaz onu terziye götürerek hatalarını gidermek zorunda kalmazsınız.

En güzel tesettür kap seçenekleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-kap

Kısa Ve Uzun Boylular İçin Kap Modelleri Nasıl Kullanılmalıdır?

Kısa Ve Uzun Boylular İçin Kap Modelleri Nasıl Kullanılmalıdır?

Farklı Boylarda Rahat Kullanım İmkanı Sağlar

 

Elbette ki bir kıyafetin seçiminde dikkat edilecek nokta vücut proporsiyonuna göre giyinmektir. Bu durum şık ve zarif görünmenin altın kuralıdır. Tesettür modasında kısa boylu kadınların da şık ve zarif görünmelerine yardımcı olan pek çok seçenek bulunmaktadır. Uzun pardösü kullanamayanlar için kap modelleri ideal seçenek olmaktadır.

 

 Uygun Kap Modelleri ile Olduğunuzdan Daha Uzun Görünün

 

Kap boyları genelde dize kadardır. Ancak uzun görünmek isteyenler, vücut ölçüleriyle orantılı kap parçalarını tercih etmeliler. Tam boy olan kaplar kısa boylu kadınlarda kısa görünüme neden olabilir. Bu yüzden beden orantısına dikkat edilmelidir.

 

Tek renk olan modeller yerine siyah, beyaz gibi birbirine zıt renklerin birlikte kullanıldığı modeller artık kullanılmaya başlandı. Daha canlı ve fit görünmeye yardımcı olur. Desenler ve detaylar kısa boyluları daha da aşağı çeker.

 

 Kap Modelleri ile Fit Olun

 

Yüksek belli dar bir pantolon ile kombini tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde fit bir görünüme sahip olursunuz. Altına giyilen stiletto bir ayakkabı ile küçük bir çanta kombini tamamlamak için yeterli olacaktır.

 

 Farklı Kombinlerle Tarzınızı Yaratın

 

Kısa boylu kadınlar kesinlikle bol ve salaş kesimlere sahip olan kaplardan uzak durmalılar. İnce bir kemik yapısına sahip olanların bol giyinmelerine zaten gerek yoktur. Beli vurgulayan ince ipli ya da kemer detaylı kaplar boylarını olduklarından daha uzun gösterir. Vücudu vurgularken tesettür kurallarını ve esaslarını unutmamak gerekiyor.

 

 Alta Doğru Genişleyen Kesimlerle Boyunuzu Uzatın

 

Mevlana kesimi tesettür kap çeşitleri kilolu ve kısa boylu kadınlar için en iyi alternatiflerden bir tanesidir. Bel kısmını zarif bir biçimde vurgulamaktadır. Basen bölgesinde bulunan fazlalıkları yok etmekte ve kapatmaktadır. Tek renk bir başörtüsü, babet ya da hafif topuklu bir ayakkabı, küçük bir omuz çantasıyla son derece şık olabilirsiniz.

 

 Şal ve Eşarplarla Kapları Bütünleştirin

 

Her tesettür kıyafette olduğu gibi dış giyim ürünlerinde de eşarp uyumunu sağlamayı unutmayın. Eşarplar tesettür giyimin en önemli parçasıdır ve önem verilmesi gerekir. Düz renklerde sıklıkla kullanılmakla birlikte, geometrik desenli ve çizgili modeller kıyafetin gelişine göre tercih edilebilir.

Her yaşa, bedene ve boya göre tesettür kap modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-kap

Tesettürün Güz Hali Tesettür Kaplar

Tesettürün Güz Hali Tesettür KaplarGelişen moda ve değişen giyim tarzlarıyla tesettürlü hanımlar farklı tarzlara bürünerek kendilerini daha iyi ifade etmeye başladı. Sonbahar aylarında hem şık hem uygun fiyata giyinmek isteyenlere hitap eden kaplar bulunuyor.

 

 Hem Günlük Hem Şık

 

Öğrencilerden iş kadınlarına herkesin tercih edebileceği kaplar geniş renk skalalarıyla dikkat çekiyor. Giyimi rahat, her kıyafetle kullanılabilen kapları genellikle pantolon üzerine giymeyi tercih eden hanımlar, kapların önünü açık bırakarak etek üzerine kombinlemeyi de tercih edebiliyorlar. Günlük hayatta kullanılan kaplar hem şık bir görüntü oluştururken hem de rahatlıklarıyla günün temposuna uyum sağlamaya yardımcı oluyorlar.

 

 Diz Altı ya da Diz Üstü

 

Tesettürlü hanımların çoğu zaman tercih ettiği kaplar kıyafetlerin üzerine ya da daha hafif bir kıyafetin üzerine giyilebilir. Bazı kaplar uzun tuniklerin üzerine tercih edildiğinden daha uzunken bazıları daha kısa gömleklerin üzerine giyilebilecek bir şekilde tasarlanmış. Diz altında ya da diz üstünde olan kaplar tesettürlü hanımların farklı tercihleri için tasarlanmış.

 

 Fermuar ve Büzgü

 

           Tesettür kap tesettürlü hanımlar için farklı model ve tarzlarda tasarlanmış, bu yılın en çok tercih edilen modeli salaş modeller. Büzgüler ve fermuarla tamlanan salaş modeller tek bir kemerle bağlanarak da kullanılabiliyor. Daha uzun tercih edenler topuk üstünde kaplar da tercih edebiliyor. Kaplar rahat pantolonlar ya da şık eteklerle birlikte kullanılabilir, farklı bir tarz oluşturmak isteyen tesettürlü hanımlar bunları diledikleri gibi kombinleyebilirler.

 

 Renkler ve Sonbahar

 

En çok tercih edilen kap modelleri salaş modeller olurken renk olarak soft renkler tercih ediliyor. Baskılar ve yazılar farklı bir tarz oluşturmak isteyen hanımların tercihi olurken daha sade kaplar da tercih ediliyor. Kaplarda tek renk daha çok sevilirken siyah ve beyaz, beyaz ve kırmızı da birlikte kullanılan renkler arasında. Düz renklere en çok eşlik eden renk ise asilliği ile siyah.

 

 Daha Kısa Kaplar

 

Bol pantolonlar üzerine giyilebilen kısa kaplar da bu sene tercih edilen kaplardan. Diğerleri kadar olmasa da kısa kaplar özellikle rahat ve çık olmak isteyen hanımların ilk tercihlerinden biri. Yeşil, kırmızı ve siyah renkler en çok tercih edilen modeller arasında.

 

Tesettürlü bayanlar için sonbahar ve kışın vazgeçilmezi olan tesettür kap modellerinin en şık ve rahat modellerine www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresinden göz atabilirsiniz.

2018 Yılı Tesettür Kap Modası

2018 Yılı Tesettür Kap Modası2018 Yılı Tesettür Kap Modası

 

Kap, mevsim değişikliklerinde tesettürlü bayanların en fazla tercih ettiği dış kıyafetler arasında yer almaktadır. Özellikle yaz bitip sonbahara girerken; sonbahar mevsimi boyunca hatta kışın çok serin olmayan havalarda bile tercih edilmektedir. Yine kış bitimine doğru havalar ısınmaya başlarken bayanlar dış kıyafette tercihini kaptan yana kullanmaktadır. Peki, tesettürlü bayanlar için yeri bu kadar önemli olan 2018 tesettür kap modellerinde bayanları neler beklemektedir?

 

 Fermuarlı Kap Modelleri

 

Bilindiği üzere kap boyları genellikle dizde, dizin bir karış altında ya da dizin bir karış yukarısında olmaktadır. Bu senenin fermuarlı kap modellerin boyu diz hizasındadır. Bu model de ayrıca kapüşon kullanılarak kapa daha hareketli ve spor bir hava katılmıştır. Bu senenin fermuarlı kap modellerinde öne çıkan bir diğer detay ise ceptir. Sade şık bir cep ile bayanlar daha hoş gözükmektedir.

 

 Düğmeli Kap Modelleri

 

Bu senenin düğmeli kap modellerinden bazılarına farklı bir hava katmak istenmiştir. Bu sebeple önü arkasına göre biraz daha kısa olan kap modelleri vitrinleri süsleyecektir. Yine fermuarlı kap modellerinde olduğu gibi cep detayı ile bu kap modelleri de daha şık hale gelmektedir. Cep kısmına eklenen ön kısımdaki düğmeler ile aynı model ve renkteki düğme de kapa ayrı bir hava kazandırmıştır. Bu kap modelinde dikkat çeken bir diğer özellikte düğmelerin büyük olmasıdır. Kapüşonu düğmeli kap modellerinde de görmek mümkündür.

 

 Önden Kuşaklı Kap Modelleri

 

Daha pratik ve kimilerine göre daha şık olduğu için fermuarlı ve düğmeli kap modellerinin yerine kapüşonlu kap modelleri tercih edilmektedir. Bu kap modelinin önünde ne fermuar ne de düğme yoktur. Sadece belinde bir kuşak vardır. Kuşağı kullanarak kapın ön kısmını kapatacağınız gibi önü açıkta kullanabilirsiniz. Kuşaklı kap modellerinde genellikle kapüşon bulunmaz iken bunun yerine her iki yaka kısmındaki kat dikkat çekmektedir. Kuşaklı kap modellerinin bazılarında cep detayı kullanılır iken; bazılarında cep detayı kullanılmamıştır.

 

Son olarak bu senenin kap modellerinde öne çıkan renkler; haki, siyah, mavi, kırmızı, saks mavisi, pudra ve taba şeklindedir.

 

2018 yılı kap modasının en seçkin parçalarını www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresinde bulabilirsiniz.

Tesettür Kap Modellerinde Muhteşem Tasarımlar

Tesettür Kap Modellerinde Muhteşem Tasarımlar Tesettür Kaplarda Yılın En Stil Modelleri

 

Bu yıl yine en özgün hali ile tasarlanıp tarz sahibi bayanlar için moda dünyasına sunulan tesettür kap modelleri, güzel ve şık görünmenin en önemli anahtarlarından biridir. Tesettürlü bayanların giyim yapısına en güzel şekilde ayak uyduran ve günümüzün modasını açıkça yansıtan tesettür kap modelleri, pardesülerin aksine daha modern ve ilgi uyandıran bir görünüme sahiptir.

 

Özellikle ara mevsimlerde çok önemli bir yere sahip olan tesettür kap modelleri, birçok çeşit parça ile kombine edilip kullanılabiliyor. Bayanlara çok daha farklı ve havalı bir görünüm kazandıran tesettür kap modelleri, düğme ve fermuar detaylı tasarımları ile bu sezon çokça tercih edilmektedir.

 

 Dış Giyimde Tesettür Kapların Önemi

 

Dış giyimin vazgeçilmezleri arasında yer alan tesettür kap modelleri her ne kadar pardesüler ile kıyaslansa da aslında oldukça keskin farklara sahiptir. Pardesülerin aksine boyu diz altında olan ve günümüzün modasına daha çok hitap eden tesettür kap modelleri, farklı mevsimlere kullanılabilecek kumaş seçenekleri ile birlikte tasarlanıp satışa sunuluyor.

 

Dışarıya çıkarken hemen üzerinize geçirebileceğiniz tesettür kap modelleri, oldukça pratik ve konforlu bir kullanım imkanı tanımaktadır. İster spor parçalarla ister şık kombinlerde olsun her tarza sokulabilen tesettür kap modelleri, yine yenilenmiş şekli ile modadaki yerini almış ve tüm bakışları üzerine toplamıştır.

 

 Tesettür Kap Modelleri İle Gelen Şıklık

 

Her zaman kendini farkını hissettirmek isteyen bayanlar için tesettür kap modelleri, serin havalar için olmazsa olmaz seçenekler arasında yer almaktadır. En çok sonbahar aylarında görmüş olduğumuz tesettür kap modelleri, özel bir davete giderken de sizlere şık ve iddialı görünme fırsatı sunuyor.

 

Günlük hayatınızda tesettür kap modellerini pantolonlar ile kombine edip hem şık görünebilir hem de konforunuzdan ödün vermeden günü tamamlayabilirsiniz. Özellikle kuşak ayrıntılı ve cepli modelleri ile çok daha spor bir görüntü sergileyen kap modelleri, en moda çizgilere sahip tarzı ile adeta büyülüyor.

 

Bu yılın muhakkak ki en dikkat çeken dış giyim parçası olan tesettür kaplar, her zaman görüntünüz ile fark yaratmanıza imkan tanıyor.

Sonbahar-kış sezonunda içinizi ısıtacak kap ürünleri www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresinde.

Yılın Modasına Uygun Tesettür Kap Kombinleri

Tesettür Kap Dünyasının En Konforlu Parçaları

Tesettür Kap Giymek İçin Beş Neden

Tesettür giyim modasının en ideal ve şık dış giyim parçalarından biri olan tesettür kap modelleri, bu sene de kendini yenileyerek tüm bakışların odak noktası haline gelebilmeyi başarmıştır. Rahatlıktan vazgeçmeyen bayanların spor kombinlerinde rahatlıkla tercih edebileceği tesettür kap modelleri, belden bağlamalı ya da fermuar detaylı modelleri ile birlikte vitrinlere renk katıyor.

 

Tesettürlü bayanların tarzına ve giyim kurallarına en uygun özelliklere sahip olan kap modelleri, cepli tasarımları ile de spor kombinlerinde çokça ilgi görmektedir. Sonbahar aylarında toprak tonları ile bizlere merhaba diyen tesettür kap modelleri, uygun fiyat ve avantajları ile birlikte sizleri bekliyor.

 

 Özel Günleriniz İçin Tesettür Kap Modelleri

 

Tesettür kap modellerinin şıklığını ve rahatlığını, özel günlerinizde de devam ettirebilme şansınız mevcuttur. Daha dikkat çeken ve iddialı bir görüntü elde etmek için işlemeler ve payetler ile süslenen tesettür kap modelleri, bütün bakışları bir ansa kendi üzerine toplamayı başarıyor.

 

Şık ayakkabılar ve uygun renkte eşarplar ile kombine edilerek bir bütün halini alan tesettür kap modelleri, kaliteli kumaşıyla da sizlere kendinizi tüm gün boyunca rahat hissetme imkanı tanımaktadır.

 

Boyu diz altına kadar uzanan ve şıklığından asla vazgeçmek istemeyenlere en özel tasarımları ile sunulan tesettür kap modelleri, her kesime yönelik bir kreasyon ile birlikte sezona damga vuruyor.

 

 Tesettür Kap Modelleri İçin Kombin Önerileri

 

Bu yılın en popüler ve en kullanışlı modelleri ile siz de birbirinden muhteşem kombinler hazırlayarak şık görüntünüz ile herkesi büyülemeyi başarabilirsiniz. Her zevke uyum sağlayacak zengin bir model seçeneği ile birlikte karşımıza çıkmış olan tesettür kap modellerini spor ya da klasik kombinlerinizde tercih edebilirsiniz.

 

Spor tesettür kap kombini için cep ya da kuşak detaylı modeller daha uygun olacaktır. Daha özgür ve bir o kadar da şık görünmenizi sağlayacak olan bu kap modelleri, pratik kullanımı ile sizlere büyük bir kolaylık sağlıyor.

 

Daha klasik çizgilere sahip olan ve zarif duruşu ile ilgi gören tesettür kap modellerini ise klasik kombinler yaparken tercih edebilir ve iddialı görüntünüz ile büyüleyebilirsiniz.

En tarz tesettür kap modelleri www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresinde sizleri bekliyor.

Kap Modelleri İle Eşarp Uyumu Nasıl Olmalıdır?

Kap Modelleri İle Eşarp Uyumu Nasıl Olmalıdır?Bu Senenin Kap Modellerinde Öne Çıkan Detaylar

 

Kap, özellikle sonbahar ve ilkbahar gibi havaların ne çok soğuk ne de çok sıcak olmadığı zamanlarda bayanlar tarafından tercih edilen kıyafetler arasında yer almaktadır. Hem rahat olan hem de şık duran kapı birçok bayan severek giymektedir. Peki, bayanlar tarafından sevilerek giyilen bu senenin kap modellerinde öne çıkan detaylar nasıl olacak? Modayı yakından takip eden bayanların merak ettiği bu sorunun yanıtını araştırdık ve bu senenin tesettür kap modellerinde öne çıkan detayları derledik. Yeni bir kap almayı düşünen bayanlar kap alırken aşağıdaki detaylara dikkat etmelidirler.

 

 Kap Modellerinde Sevilen Detay: Kapüşon

 

Bu senenin hemen hemen her kap modelinde kapüşon görmek mümkündür. Kapüşon detayı kaplara spor bir hava katarken aynı zamanda çok hoş durmaktadır. Genellikle kullanılmayan aksesuar olarak kaplara eklenen kapüşonu bu sene kap modellerinde oldukça sık görmek mümkündür.

 

 Hem Şık Hem de Kullanılan Detay: Cep

 

Bu sene kap modellerinde öne çıkan bir diğer detay da ceptir. Cep de kapüşon gibi kaplarda çok hoş durmaktadır. Bu sene hem spor hem de klasik kap modellerinde cep detayına rastlamak mümkündür. Hem kullanışlı olan hem de kap modellerini daha şık hale getiren cepleri bu sene kap modellerinde oldukça sık görmek mümkündür.

 

 Tercihe Bırakılan Detay: Fermuar, Düğme ya da Kuşak

 

Bu sene kap modellerinde bu üç detaya da yer verilmiştir. Seçim, kişinin zevkine bırakılmıştır. Bu sene kapların ön kısmını kapatmak için bazı kaplarda fermuar, bazı kaplarda kuşak kullanılmıştır. Fermuar ve düğme kullanılan kap modelleri daha çok spor dururken; kuşak kullanılan kap modelleri daha çok klasik durmaktadır. Modacılar bu sene vitrinlerde bu üç modele de aynı ölçüde yer verirken; seçim bayanların giyim tarzına ve tercihine bırakılmıştır.

 

 Kaplar da Öne Çıkan Renkler

 

Kaplarda bu senenin de vazgeçilmez renklerinden biri her sene olduğu gibi siyah olacaktır. Siyahı, kırmızı, mavi ve haki takip ederken; daha çok açık renk giymekten hoşlanan bayanlar için pudra ve bej renkleri de tercih edilebilir.

Birbirinden şık kap modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresinden bulabilirsiniz.

Bu Senenin Kap Modellerinde Öne Çıkan Detaylar

Bu Senenin Kap Modellerinde Öne Çıkan DetaylarBu Senenin Kap Modellerinde Öne Çıkan Detaylar

Kap, özellikle sonbahar ve ilkbahar gibi havaların ne çok soğuk ne de çok sıcak olmadığı zamanlarda bayanlar tarafından tercih edilen kıyafetler arasında yer almaktadır. Hem rahat olan hem de şık duran kapı birçok bayan severek giymektedir. Peki, bayanlar tarafından sevilerek giyilen bu senenin kap modellerinde öne çıkan detaylar nasıl olacak? Modayı yakından takip eden bayanların merak ettiği bu sorunun yanıtını araştırdık ve bu senenin tesettür kap modellerinde öne çıkan detayları derledik. Yeni bir kap almayı düşünen bayanlar kap alırken aşağıdaki detaylara dikkat etmelidirler.

 

 Kap Modellerinde Sevilen Detay: Kapüşon

 

Bu senenin hemen hemen her kap modelinde kapüşon görmek mümkündür. Kapüşon detayı kaplara spor bir hava katarken aynı zamanda çok hoş durmaktadır. Genellikle kullanılmayan aksesuar olarak kaplara eklenen kapüşonu bu sene kap modellerinde oldukça sık görmek mümkündür.

 

 Hem Şık Hem de Kullanılan Detay: Cep

 

Bu sene kap modellerinde öne çıkan bir diğer detay da ceptir. Cep de kapüşon gibi kaplarda çok hoş durmaktadır. Bu sene hem spor hem de klasik kap modellerinde cep detayına rastlamak mümkündür. Hem kullanışlı olan hem de kap modellerini daha şık hale getiren cepleri bu sene kap modellerinde oldukça sık görmek mümkündür.

 

 Tercihe Bırakılan Detay: Fermuar, Düğme ya da Kuşak

 

Bu sene kap modellerinde bu üç detaya da yer verilmiştir. Seçim, kişinin zevkine bırakılmıştır. Bu sene kapların ön kısmını kapatmak için bazı kaplarda fermuar, bazı kaplarda kuşak kullanılmıştır. Fermuar ve düğme kullanılan kap modelleri daha çok spor dururken; kuşak kullanılan kap modelleri daha çok klasik durmaktadır. Modacılar bu sene vitrinlerde bu üç modele de aynı ölçüde yer verirken; seçim bayanların giyim tarzına ve tercihine bırakılmıştır.

 

 Kaplar da Öne Çıkan Renkler

 

Kaplarda bu senenin de vazgeçilmez renklerinden biri her sene olduğu gibi siyah olacaktır. Siyahı, kırmızı, mavi ve haki takip ederken; daha çok açık renk giymekten hoşlanan bayanlar için pudra ve bej renkleri de tercih edilebilir.

Bu sene öne çıkan kap modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresinden inceleyebilirsiniz.

Tesettür Kap Modellerinde 3 Yeni Tasarım!

Tesettür Kap Modellerinde 3 Yeni Tasarım!Tesettür Giyimde Şıklığınızı Vurgulayacak 6 Renk Önerisi:

 

Tesettür şıklığınızı dış giyimde en iyi stil tarzında tamamlayan kaplar yeni sezonun yeni model trendleriyle zevkinize göre seçimleri sizlere sunmaya devam ediyor. Tarzınızı dışa vuran kombinlerle iyi bir ikili oluşturan tesettür kap modelleri arasında sezonun en çok beğeni alanları renk ve enerjik özel tasarım modelleri tesettür giyim modasında ılıman rüzgarlar estiriyor. Renklerde kullanılan görsel tonlar ise; artık canlı renkleriyle enerjiyi yükseltiyor. Ruhunuzu dinlendiren pastel tonlar, enerjinizi arttıran kırmızı, pembe, turkuaz, turuncu, sarı renklerin çoşkusu giyim tarzınıza öz güveni fazlasıyla yansıtacaktır.

 

 Tesettür Modasına Giren 3 Yenilik:

 

Tazelenen sezon modasında kap tasarımları bu yıl hareketli kesimin ve detay inceliklerinin işlenmiş olduğu tasarımlarla tesettür giyimde star ışığını yakalayacağınız zengin modeller kombinlerinizi dış giyiminizle taçlandıracaktır. Kareli modeller de bu yıl tesettürde spor tarza katılan, fark yaratan stiller arasına girmiş bulunmaktadır. Spor şıklığa yakışan modellerde yeni sezonda zenginleşen tarzlar marjinal stiller oluşturarak kombinlere farklılık katıyor. Günümüz yenilikçi tasarımcıları ile tesettürlü bayanlar artık modern giyim tarzlarıyla şıklıklarını göz dolduran kombinleriyle yarıştırıyorlar. Trend modellerde bu yıl dış giyim tasarımları atağa geçti, Özel tasarımlarda öne çıkanlarda yine ünlü markaların tasarlamış olduğu detayları baskın olan dantel ve güpürlerle bezenmiş, payetlerle işlenmiş şık modeller günün her anına uygunlukta giyilebilir tarzlarla beğeni toplamaya ve yoğun talep görmeye devam ediyor. Ayrıca kumaş çeşitlerinde ki zengin yapısal dokular da mevsimsel seçimlerde artık büyük kolaylık ve seçenek çokluğu sağlıyor.

 

 Tesettürde Spor Giyim İçin 4 İpucu:

 

Eğer spor tarzdan vazgeçemeyenlerden iseniz; rengarenk spor kaplar tesettür giyim modasına bomba gibi giriş yaptı. Bütünüyle spor tasarım hakimiyetini yansıtan kapşonlu, fermuarlı ve yazılı kaplar spor giyiminizle mükemmel kombini işte bu diyebileceğiniz sportiflikle oluşturmanızı sağlayacak. Renklerde olan zengin seçeneklerde kot pantolon, eşofman ve spor ayakkabılarınızla kombini uyumlu hale getirerek, istediğiniz parçaları tamamlamanızda pratiklik sağlayacaktır. Spor kaplarla kullanacağınız şallarınızı yine spor tarzlarda seçerseniz stilinizi en iyi spor şıklığı ile yansıtabilirsiniz. Çizgili, arma ve baskılı kaplarda spor modelleri de tercih ederek, spor kombinlerinize yenilik katabilirsiniz.

Tesettür kap modellerinde yepyeni tasarımları www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresinden takip edebilirsiniz.

1 2 3 16