Tesettür Giyim Ürünlerinde Bayanlar Tarafından En Çok Tercih Edilecek Tasarımlar Neler Olacaktır?

 

Tesettür Giyimde Yeni Kış Tasarımları Nasıl Belirlenmiştir?

 

           Tesettür giyim ürünleri bu sezon kış mevsimine uygun kumaşlarda oluşturulmaktadır. Sıcacık tutan kumaşlar ve geniş renk seçenekleri ile sezon ürünleri oluşturulmuştur. Hırkalar, yelekler, kazaklar ve kışlık elbiseler ön planda yer almaktadır. Her bayan kış sezonunun trend ürünlerini bilmek ve zarif bir görünüm elde etmek istemektedir. Bu ayrıntıyı gözlemleyen markalar, tasarımları yaparken geniş bir ürün yelpazesi oluşturmuştur. Spor seçenekler, sofistike modeller, etnik elbiseler, sade ve klasik ürünler gibi birçok seçeneği bulabilmek mümkün hale getirilmiştir. Sezonun moda ürünlerinde öne çıkan ayrıntılar da bulunmaktadır. Renk ve kumaş seçeneklerinde oluşan trend ayrıntılar modelleri belirlemektedir. Örneğin, kazak modellerin kullanılan pastel renk seçenekleri şık ve zarif bir hava yakalanmasını sağlamaktadır. Bol kesimde tasarlanan, basic kazaklar yardımı ile yelek kullanımına kolaylık sağlanmaktadır. Kazaklarda uzun ve salaş modeller, etnik bir hava yaratılmasına olanak sağlamaktadır.

 

Tesettür Giyim Ürünlerinde Favori Elbiseler Ve Tunik Modelleri Nelerdir?

 

           Tesettür giyim ürünlerinde sezonun trend ürün seçenekleri arasında tunik modelleri yer almaktadır. Trend tunik modellerinde, diz üstüne kadar uzun olarak tasarlanan, sade modeller öne çıkmaktadır. Siyah, lacivert ve mürdüm renkleri kullanılan tunik modelleri ile klasik bir tarz yakalanmaktadır. Doğal kumaş kullanımı ile meydana getirilen tunik modellerinde ise pastel renkler bir arada kullanılarak tasarımlar oluşturulmuştur. Geometrik şekillere yer verilen baskıların içerisinde kullanılan gri, pembe ve bebek mavisi gibi renkler dikkat çekmektedir. Triko kullanımları ile meydana getirilen hırkalar ve yelekler de oldukça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Yeleklerde özellikle düz kesim tercih edilerek, siyah renk ile klasik bir hava yakalanmıştır. Renkli modelleri ise siyah ve lacivert üzerine kullanılan gül desenleri ile oluşturulmaktadır.

 

           Tesettür giyim ürünleri arasında yer alan kışlık elbiseler, bayanlar tarafından bu sezon ilgi görecek tasarımlardır. En trend ürünler arasında yer alan elbiseler, kadife kumaş kullanımı ile oluşturulmuştur. Kışın hem sıcak tutan hem de şık ve zarif gösteren tasarımlar kadife elbiseler olarak belirlenmiştir. Kadife elbiseler düz kesim ile kullanıldığında zümrüt rengi, mürdüm, bordo, tozpembe, gri, siyah, kırmızı gibi seçenekler ile meydana getirilmiştir. Belden oturan ve etek kısmında dökümlü modeller ise çiçek nakışları ile oluşturulmuştur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir