Hem Şık Hem De İşlevsel Giyim İçin Tesettür Giyim Tunik

tesettür giyim tunik

Bayanlara şık olmayı sağlayan ve aynı zamanda işlevsel giyinme şansı sunan tesettür giyim tunik modelleri özel tasarımı ile bayanlara özgür giyme imkânı sağlıyor. Çok sayıda tasarım seçeneği ile bayanlara seçim şansı sunan tesettür giyim tunik modelleri özel tarafları ve özel ortamlara göre modeller oluşturuyor.

İŞ HAYATINDA TUNİK TERCİHİ

 

İş hayatında olan kadınlar için çok sayıda tesettür tunik giyim tercihi sunulurken zengin modeller sayesinde bayanlar tarzlarına göre giyinme şansına kavuşuyor. Resmi ortamlara uygun bir model olan etek ucu gipür detaylı tesettür giyim tunik modeli koyu renkte tasarımlarıyla bayanlar için ideal giyim tercihi oluşturuyor. Bu modelin yanında resmi ortamları için özel bir konsepte sahip olan kravat detaylı tunik modeli koyu ve açık renkleri ile bayanlara ofis ortamına uygun giyinme şansı sağlıyor. Kravat detayı ile ofis ortamına uyum sağlayan bayanlar bir diğer özel model olan hırkası lazer kesim modeli ile de ofis ortamında şık olma imkânına kavuşuyor.

 

GÜNLÜK HAYATTA DA ŞIK OLMAK İSTEYENLERE

 

Günlük hayata göre tasarlanmış özel modellerle de bayanlara günlük hayatta şık olmayı sağlayan tesettür giyim tunik modelleri etek ucu fırfırlı tunik modeli ile rahat ve şık giyinme imkânı sağlıyor. Bayanlara günlük hayatta daha sık gösteren ve özel tasarımı ile son dönemin trendi olan etek ucu dantel düğmeli tesettür tunik modeli özel tasarımı ile bayanların tercihi oluyor. Etek ucu dantel düğmeli tunik modeli günlük hayat için olduğu kadar aynı zamanda ofis ortamı için ideal giyim tercihi oluyor. Buna benzer tasarıma sahip olan krep lazer kesim kolyeli tunik modeli de hem günlük hayat hem de iş hayatı için kullanılabilecek işlevsel bir giyim tercih olarak dikkat çekiyor.

 

TESETTÜR ŞIKLIĞINI YANSITIN

 

Tesettür giyimin sıklığını yansıtmak ve tarzınızı göstermek istiyorsanız tesettür giyimin özel modellerini tercih edebilirsiniz. Özel tasarımı ile hassas bir tasarıma sahip olan Berçem bebe yaka tunik modeli birçok rengi ile tercih olurken kolye, eşarp, ayakkabı ve çanta aksesuarları ile özel bir kombin oluşturma şansı sunuyor. Klasik bir tercih olan gipür detaylı tunik modelleri klasik giyinmeyi seven bayanlar için özel bir tercih buluşturuyor. Cep detaylı ve düğme detaylı ile işlevsel bir tasarıma sahip olan bu model kemer detayı ile daha da kullanışlı hale geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir