Tesettür Giyim Tüllü Tunik Modelleri

tesettür giyim tunikTesettürlü hanımlar abiye seçimlerinde farklı detaylar ve özel aksesuarlarla hoş uyumlar yakalamaya çalışırlar. Bu alanda farklı renkler, özel tasarımlar ve özgün aksesuarlar kullanılabiliyor. Özellikle tesettür giyim tunik modellerinde tüllü tasarımlar çok beğenilmektedir. Abiye olarak ta farklı tasarımlarda çok fazla kullanılmaktadır. Pudra tonlarındaki modeller tesettürlü hanımlara her zaman zarafet katmaktadır. Özellikle asimetrik kesimlerin etek uçlarında kullanılan tül detayları şık uyumlar oluşturuyor. Aynı renk tonlarında tül tasarımlarını beyaz pantolonlar ve şal kullanımları ile kombine edebilirsiniz. Düz tunik modelleri üzerinde yelek tarzında tül detaylar eklenebiliyor ve özellikle pantolon etek kullanımları ile bu modeller hem daha pratik kullanımlar oluşturmakta, hem de çok şık uyumlar meydana getirmektedir.

Haki yeşil sezonun öne çıkan renk tonları arasında yer alıyor. Üzerinde kullanılabilecek tüllü bir yelek modelinin siyah renk tonlarında olması ile eşarp ve pantolon uyumlarında siyah kombinlere yer verilebilir. Özel tasarım tesettür giyim tunik modellerinde bu şekilde tül detaylara çok fazla yer veriliyor. Dizlerin altına kadar uzanan siyah bir modelin üzerinde pelerin şeklinde kullanılan siyah renkli tüllerde hoş bir uyum oluşturacaktır. Bu modelleri tamamlayabilmek için rengarenk bir eşarp kullanabilir, hata üzerinde kullanacağınız uzun bir kolye ile de şık bir tarz elde edebilirsiniz.

Özellikle kırmızı gibi parlak renkli tesettür giyim tunik modellerinin üzerinde tercih edilen siyah tunikler abiye olarak çok hoş olmaktadır. Kendi renk tonunda üzerinde tül detayların bulunduğu modellerde abiye olarak zarif tasarımlar olacaktır. Üzerinde işlemeli motiflerin yer aldığı tasarımlarda şık uyumlar olmakta ve tarzınızı daha göz alıcı olarak fark edilir yapmaktadır. Saks mavisi sezonun en beğenilen model tasarımları arasında yer alıyor. Üzerinde kullanılan siyah tüllerde tuniklerin boylarını aşan tasarımları ile şıklık ortaya çıkarıyor. Beyaz tuniklerin üzerinde rengarenk tasarımlarla tüller yelek formatında kullanılabilir. Bu şekilde tüller tuniklerin üzerini kaplayabildiği gibi fermuar yaka ve kol kısımlarında biye olarak ta kullanılabilmektedir. Bazı özel tasarım modellerde tül detaylar pelerin tarzında arka kısımları tamamen kaplayabilecektir. Tarzınıza özel seçimler yaparak şıklığınızı bu modellerle tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir