Tesettür Eşofman Modelleri Neler?

 

Genellikle işten sonra ya da Toplantıdan sonra eve gelindiğinde, günün yorgunluğunu atmak üzere tercih edilebilecek olan birçok tesettür eşofman modeli bulunmaktadır. Rahatlığı ön planda tutan tesettürlü kadınlar için biçilmiş kaftan olan tesettür eşofman modelleri, kadınlara hem görsellik açısından hem de rahatlık açısından oldukça fayda sağlamaktadır. Akşamları stres atmak adına spor yapmak, koşu yapmak ya da yürüyüş yapabilmek için çok rahat bir şekilde tercih edilebilecek olan tesettür eşofman modelleri, bu kadar rahatlığın yanında aynı zamanda muhafazakar bir duruş da sağlamaktadır. Öte yandan soğuk hava, yağmur, kar gibi dış etkenlere karşı korumada sağlamaktadır.

 

Yeni Trend Modeller

 

Tesettürlü kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen çift renk tesettür eşofman modelleri oldukça revaçta. İki renkli tarzda uyumlu bir kombin sağlanması farklı bir izlenim uyandırmaktadır. Bunun yanı sıra ön plana çıkan tesettür eşofman modelleri arasında, kadife kumaştan üretilmiş olanlar, oldukça ilgi çekmektedir. Kadınlara ayrı bir ışıltı katan bu kadife eşofman modelleri ilkbaharın serinliğinde kadınları serin havanın çarpmasından da koruyacaktır. Bu sezon en çok tercih edilen eşofman modelleri arasında bulunan kuşgözü eşofman olarak da tanınan eşofmanlar, boyun ve bel bölgesinde bulunan ip tasarımları kendisinden olan aksesuar gibi görünmesi ile birlikte muhteşem bir hava oluşturmaktadır.

 

Farklı Alternatifler

 

Büyük ilgi çeken çift renkli tesettür eşofmanlar, tesettürlü kadınlara oldukça rahat bir hava vermektedir. Rahatlığı ve zariflik bir arada tutmak isteyen kadınların, çift renk tesettür eşofman modellerini tercih ederek isteklerine ulaşabilirler. Öte yandan gün içerisinde, mutfak, yemek ve temizlik işlerini yaparken çok rahat bir şekilde tercih edilebilir. Tesettürlü kadınlara ev İşlerini yaparken rahat hareket etme imkanı sağlayabilmektedir.

 

Eşofman Ve Aksesuar

 

Tesettür eşofman da önemli olan bir başka konu ise aksesuar seçimidir. Tesettürlü kadınlar tarafından spor elbiselerin altına en çok tercih edilen sneaker tarz ayakkabılar ve converse’ler spor bir hava katmaktadır. Bu anlamda tesettür eşofmanın altında mutlaka spor ayakkabı tercih edilmelidir. Yine spor tarz anlamında uyumu tamamlama adına eşarp yerine şal tercihi daha spor bir duruş sağlayacaktır.

 

 

​​​

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir