Tesettür Elbiseler Nasıl Kullanılmalı?

 

Tesettür sahibi kadınlar için kıyafet bulmak kolay bir yoldur. Çünkü birçok mağazada gün geçtikçe daha çok çeşit oluşturuluyor ve müşterilerine sunmuş oluyorlar. Önemli olan ve size düşen görev ise en iyi şekilde kombinlemesini yapmaktan geçiyor. Çok beğendiğiniz bir parçayı almış olmak, mükemmel bir görünüm vereceğiniz anlamına gelmediği için, renk uyumlarını sağlamak, daha doğrusu bütünlük kazanmak her açıdan önemlidir. Bu nedenle hangi renkler hangi renklerle uyum sağlar öğrenelim. Pek çok kıyafetin yanı sıra kolay kombin yapılabilen ürün tesettür elbise seçenekleridir. Tek renk de olsa, karışık renklere de sahip olsa düşünmeniz gereken uyum sağlayan bir şal-başörtü almaktan geçiyor. Diğer kıyafetlerde alt ve üst uyumları yakalamak bu işi bilmeyen insanlar için oldukça zorlu olabiliyor.

 

Renklerin Uyumunu Elbiselerde Yakalayın

 

Krem rengi vazgeçilmemesi gereken bir renk olarak aklınızda bulunsa yeridir. Dantel ya da püskül detaylarının bolca bulunduğu krem rengi tesettür elbise sizleri memnun kılacak, görenleri elbisenize hayran bırakacak nitelikte. Bu görselliği bozmamak ve farklı bir renkten uzak durmak istiyorsanız, krem rengi tül şallarla kombininizi bütünleştirin. Nasıl bir ortamda kullanacağınıza bağlı olarak, tüy ya da boncuklu taç takarak günü güzelleştirebilirsiniz. Hem sade bir görünüm, hem de oldukça şık bir görüntü vermiş olacaksınız. Bu hususta vücudunuzu tanımak da büyük fayda sağlıyor. Size yakışanı en iyi siz bilirsiniz. Aynalar asla yalan söylemez değil mi?

 

Abiye Elbiseler Ve Seçenekler

 

Mavi ile kırmızı renkleri birbiri ile oldukça uyumludur. Fakat özel günlerde bunları bir arada kullanmak bazı zamanlarda sakıncalı olabilmekte. Bu nedenle daha klasik bir şıklık yaratmak istiyorsanız, lacivert bir abiye tesettür elbise alabilir, üzerine işlenen mit yeşili detayları sayesinde farklı bir kombin edinmiş olursunuz. Mit yeşili tül şal ile de bütünlüğü korumuş olursunuz. Turkuaz rengi ile mavi rengi birbirini andırsa da, aslında farklı kulvarlarda yarışabilir! Bu demek oluyor ki, iki rengi bir araya getirerek iyi bir kombin yapabilirsiniz. Mavi bir elbise ile turkuaz rengi tül şalı birleştirin ve istediğiniz yere bu güzellikle gitmiş olun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir