Tesettür Elbisede Trendler Nelerdir?

 

Kadınları konu alan tesettür giyim, gün geçtikçe kendini daha fazla göstermekte. Çoğu mağazalarda kolaylıkla tesettür giyimleri bulabiliyor, eleme bile yapabiliyorsunuz. Trendleri de takip ediyorsanız eğer, şık ve kaliteli ürünler sayesinde sizlerin de şanınıza yakışır modelleri tercih ederek kendinizi gösterebilirsiniz. Elbiseler 2’ye ayrılmakta; günlük elbiseler, abiye elbiseler. Siz nerede kullanacağınızı belirledikten sonra seçim kolaylığı sağlanmış oluyor. İstediğiniz her renkte tesettür elbise alabiliyor, kolaylıkla kombinleme işlemini yapabiliyorsunuz. Örneğin; günlük ve şık elbiseler tercih ediyorsanız, krem rengi elbiseleri severek kullanabilirsiniz. Krem rengi asil bir renk olarak anıldığı için, üzerine işlenen detaylar ile farklı bir kombine dönüştürmeniz mümkün. İşlemelerin rengine göre de şal takarak günlük şıklığınızı oluşturmuş bulunursunuz.

 

Tesettür Elbiseleri Kombinlemek

 

Turuncu renk göğüs altından lastikli bir tesettür elbise ile cıvıl cıvıl bir görünüm sağlarsınız. Elbisenin rengi zaten göz alıcı olduğu için, krem rengi ya da kahverengi eşarp veya şallarla kombininizi tamamlayabilirsiniz. Açık pembe kız çocuklarının oldukça gözdesi oluyor. Küçüklüğünüzden bu yana bu renge ayrı bir sempati duyuyorsanız eğer, gençlik hallerinizde de bu rengi istediğiniz tarzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kolları ve etek altı fırfır detaylı, belden lastik geçişli toz pembe tesettür elbise içerisinde kendinizi rahat hissedeceksiniz.

 

Dantelden Vazgeçmeyin!

 

2017’de sıklıkla kullanılan dantel detayları göz dolduruyor. Elbiselerde de çoğunlukla görebileceğiniz dantel detayları bulunan kıyafetleri kullanmaktan bıkmayacaksınız! Günlük kullanımda az dantel detaylı, özel gün kullanımında ise çok dantelli ürünleri kullanabilirsiniz. Nikahınızda, arkadaşınızın düğününde, akrabalarınızın kına gecelerinde, yeğenlerinizin doğum günlerinde vb. birçok özel davette dantel model elbiseler kullanabilir, aynaya baktığınızda kendinizi mükemmel hissedebilirsiniz. Çağla yeşili bir elbiseye ne dersiniz? Hem görüntüsü ile hem de verdiği hava ile bu renk sizi sizden alacak! Bele kadar düz inen, bel kısmında kuşak detaylı, dize kadar düz inen ve dizden aşağıya doğru fırfırlı inen model ile kendinizi çok iyi ve şık hissedeceksiniz. Bej rengi şal ve içerisinde bej rengi bulunan eşarp modellerini, çağla yeşili elbise üzerine takabilirsiniz. Lacivert renginde mini çanta ve çağla yeşili topuklu ayakkabıyla bütünlüğü sağlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir