Tesettür Elbise Modellerinde 2018 Kış Modası Nasıl?

 

Moda dünyası çarpıcı yeniliklerini moda severler ile paylaştı ve 2018 yılının trend unsurlarını kadınların beğenisine sundu. Dikkat çekici tarzların ve moda detaylarının raflarda yerini aldığı bugünlerde, tesettür modası da yenilenerek karşımıza çıkıyor. Tesettür elbise modellerinde dünya modasının izlerini görüyor ve tesettürlü kadınların 2018 kış aylarında şıklıkları ile göz kamaştıracağını bir döneme giriyoruz.

 

2018 kış modasında elbiselerdeki yenilikler:

 

– Kalın kumaşlar:

 

           Tesettür elbise modellerinde bu kış tok ve kalın kumaşlar görüyoruz. Kışın ruhunu yansıtan kalın kumaşlar elbise modelleri ile bir araya gelerek kadınların tarzlarında keskin çizgileri ortaya çıkartmakta ve elbiselerdeki sert geçişlerle kış mevsiminin izlerini yansıtmaktadır. Kalın kumaşların yanı sıra nubuk ve kadife kumaşlarda bu sezonun en popüler iki ismi. Taba tonlarındaki nubuk elbiseler ve ister gece, ister gündüz kullanabileceğiniz kadife elbiseler sezonun kış trendlerine sizi ulaştıracak.

 

– Triko ürünler:

 

Kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan triko ürünler, 2018 kış aylarında elbiseler ile bir araya geliyor. Triko elbiseler ile kış aylarında hem sıcacık hissedebilir, hem de tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. Triko elbiselerde göz önünde bulundurmanız gereken detay ise renkler. Sezonun trend renkleri ile hazırlanmış triko elbiseler görüntünüzü bir tık daha ileriye taşımanıza ve stil sahibi bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacak.

 

-Renkler:

 

Tesettür elbise şıklığını yakalamak ve tarzınızın inceliklerini ortaya çıkartmak için 2018 kışında tercih edilen renklerde dikkatli olunması gerekiyor. Kış aylarında kullanılan koyu renkler bu sezon o kadar popüler değil. Bu yüzden elbise seçimlerinde genel renkler yerine moda renkler arasından tercih yapılmalı. Mor, gri, yeşil ve kırmızı tonlarının hakimiyetini sürdüreceği kış aylarında taba tonları da oldukça yoğun ve popüler bir kullanıma sahip olacak. Elbise üzerindeki detayları ön plana çıkartıcı renkleri bir arada kullanabilirsiniz. Farklı renkteki kuşaklar, cep detayındaki işleme veya parlak detaylar, farklı renklerdeki belirgin fermuarlar gibi bir çok detaya elbiselerde yer verme imkanınız bulunuyor. Karışık ve desenli elbiseler bu sezon popüler değil. Onun yerine dikey çizgili elbise modelleri tercih etmek trend bir görünüm açısından daha doğru bir tercih olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir