Tesettür Elbise Modelleri İle Stilinizde Fark Yaratmanın Yolları Nelerdir ?

Hayal gücü geniş olanların kıyafetleri ile kombinler yapabilmesi her zaman için çok daha başarılı olmaktadır. Hayal gücüne bağlı olarak yapılan farklı kombinasyonlar sayesinde stil oluşturmak mümkündür. Aksesuarlar, ayakkabılar ve çantalar ile de hazırlanan bu kombinler her zaman için ilgi çekici olmaktadır. Basit görünmek istemeyen stil sahibi kadınların ilk tercihi olan tesettür elbise modelleri  bu sezonunda trendleri arasında yer almaktadır. Birkaç küçük değişiklikler ile var olan aksesuarların da değerlendirilmesi ve daha çok şıklık elde edilmesi mümkün olmaktadır. Dolabınızı bahar mevsimi ile birlikte canlandırmak için tesettür elbise modelleri tercih edebilirsiniz. Her mevsim ve her sezon kullanılabilen tesettür elbise modelleri ile istediğiniz ortamda şık görünebilirsiniz.

 

– AKSESUARLAR İLE KOMBİN

 

Çanta aksesuarları ile yapılan kombinler oldukça dikkat çekici olmaktadır. Ünlü bir markanın çıkartmış olduğu bu ve bu sezonda da devam eden çanta aksesuarları elbise modelleriniz için çok iyi bir kombin seçeneği olmaktadır. Sizde bu aksesuarlardan ilham alarak kendiniz için kombinler oluşturabilirsiniz. Uygun olması adına evde kendiniz bu ponponlardan yapabilirsiniz.

 

– DESENLERİN HÂKİMİYETİ

 

Her sezon moda olan desen çılgınlığı bu sezonda da kendini göstermektedir. Asla modası geçmeyen desenlerden tercih edeceğiniz uzun elbiseniz ile sıra dışı bir şıklık oluşturabilirsiniz. Hayvan desenleri ve baharın en çok tercih edilen çiçek desenleri bu sezon çok revaçta gözüküyor. Desenlerden faydalanarak güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Krokodil deseni kullanarak bu sezonun öne çıkan deseninden faydalanmış olabilirsiniz. Bu sayede modayı yakından takip ediyor olduğunuzu gösterebilirsiniz. Renkli desenlere şans vermeyi deneyerek farklı bir stil de oluşturabilirsiniz. Desenleri sadece eşarplarda değil elbiselerde de tercih etmelisiniz.

 

– ARMA ŞIKLIĞI

 

Çantalardan paltolara kadar her yerde kullanılan armalar modanın en gözde trendleri arasında yer almaktadır. Özellikle casual kombinler için arma kullanımını tercih etmek çok hoş bir şıklık yakalamanın alternatifi olmaktadır. Düz renk elbiseleriniz için armalar kullanabilirsiniz.

 

– PATCHWORK DESENLER

 

Bu sezonun olmazsa olmazlarından olan patchwork desenleri mutlaka denemelisiniz. Hem kolay hem de zarif bir şıklık olan bu desenleri kendiniz bile uygulayabilirsiniz. Kot pantolonlarda çok fazla görülen bir trend olmasına rağmen artık elbiselerde de görmek mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir