Tesettür Elbise Modelleri İle Hangi Aksesuarlar Tercih Edilir?

 

Elbette burada tüm hanımların kendi kişisel tercihlerine bağlı kalarak elde edebilecekleri birbirinden değişik aksesuar modelleri ön plana çıkabilmektedir. Ancak yine de ortak bir şekilde tüm tesettür elbise modelleri kapsamında mutlaka kullanılması gereken aksesuar seçenekler de bulunmaktadır. Bunlar içerisinde hiç şüphesiz en önemli iki aksesuar ayakkabı ve çantalardır. Özellikle abiye ya da elbise giydiği zaman ayakkabı adına mutlaka topuklu ve biraz daha koyu renkli ayakkabılar seçmek çok daha şık bir izlenim elde etme şansını verebilmektedir. Moda uzmanlarının da tercih ettiği şekilde farklı yüksekliklerdeki topuklu ayakkabılar siyah başta olmak üzere kahverenginin farklı tonları ile birlikte koyu lacivert veya yine kırmızının koyu tonları giyilebilir.

 

Tesettür elbiseler için birbirinden farklı çanta model aksesuarı

 

Kişisel taşlar altında her ne kadar tüm hanımlar kendi beğenileri kapsamında güzel bir çanta modelini tesettür elbise eşliğinde kullansa da, yine de tüm farklı elbise ile abiye modelleri altında mutlaka daha zarif ve askısız olan çanta seçenekleri ön plana çıkmaktadır. Burada çanta modelleri özellikle yeni sezon kapsamında en güzel çeşitler ve renkler altında piyasaya çıkmış olan elbiseler ile birlikte mutlaka daha açık ve parlak renkler kullanılması önerilir. Örneğin güzel bir kırmızı rengi ya da pudra rengi ile birlikte yine parlak bir sarı renkler harika bir görsel sunabilir. Daha çok bir cüzdanı andıran ve dikdörtgen şeklinde tasarım haline getirilmiş çantalar farklı elbise modelleri altında güzel bir uyum verebilmektedir.

 

Tesettür elbiseler adına diğer birçok farklı aksesuar çeşitleri

 

Bu bağlamda özellikle başta ayakkabı ve çantalar olmak üzere yine olmazsa olmaz aksesuar modelleri olarak farklı takı çeşitleri de ön plana çıkmaktadır. Burada hanımlar mutlaka zarif ve ince bir kolye seçimi yapabilir veya yine aynı zariflikle bileklik de tercih edebilir. Elbette bu noktada unutulmaması gereken en önemli takı ürünleri küpelerdir. Burada anlamlar kendi kişisel özelliklerine bağlı kalarak bir küpe seçimi yaparken moda uzmanlarını da dikkate alabilirler. Bunların yanı sıra hoş bir saat modeli veya güzel bir doğal taş bileklik de farklı tesettür elbise modelleri altında harika bir görsel sunabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir