Tesettür Elbise İle 4 Farklı Kombin Nasıl Yapılır ?

Şık olmak her kadının arzusudur ve şık olan kadınlar kendinden daha emin bir şekilde duruş sergilemektedir. şık olmak adına her ne kadar çok fazla hata yapılıyor olsa da ünlü tasarımcıların kombin örnekleri sayesinde bu hataları indirgemek mümkün olmaktadır. Özellikle çalışan kadınların şık olma telaşı daha çok olmaktadır. Toplantılar, iş yemekleri derken her ortamda farklı bir şıklık yansıtmaları gerekmektedir. İşte farklı alanlarda farklı şıklıklar yapmak isteyen tesettürlü kadınlar için çok fazla seçenek bulunmaktadır. En çok tercih edilen modeller arasında ise tesettür elbise modelleri bulunmaktadır. 2017 yaz sezonunda seçeceğiniz en uygun tesettür elbise modelleri ile kendinize 4 farklı kombin yapabilirsiniz. Egzotik desenlerin, etnik desenlerin, patchwork desenlerin ayrıca floral desenlerin hakim olduğu tesettür elbise modelleri ile her ortamda şıklığınızı yansıtabilirsiniz. Doğru kombin yapabilmeniz için mutlaka kendini tarzınızı belirlemelisiniz.

 

– OFİS ŞIKLIĞI İLE GÜÇLÜ KADINLAR

 

Toplantılar, iş görüşmeleri ya da iş yemekleri için tercih edeceğiniz tesettür elbisenin üzerine giyeceğiniz deri bir ceket sizin çok daha başarılı bir stil sahibi yapacaktır. Temponuza ayak uyduran kombinler yapmanız sizin için çok daha motive edici olacaktır. Minimal çizgide kalabilmek ofis şıklığı için çok önemlidir. Bu nedenle uzun elbiseleriniz için minimal aksesuarlar tercih edebilirsiniz.

 

– HAFTA SONU STİLİ

 

Yoğun çalışma temposunun ardından hafta sonu iple çekilmektedir. Güneşli bir hafta sonu etkinliği için arkadaşlarınız ile buluşmak istediğinizde yeşilin her tonunda bir elbise tercih edebilirsiniz. Daha rahat olmak adına topuksuz ayakkabılar kullanmalısınız. Ayrıca sırt çantası kullanmakta çok iyi bir ayrıntı olacaktır. Keten elbise tercih ettiğinizde spor ayakkabınızı giyebilir ve sırt çantanızı takabilirsiniz.

 

– AKŞAM DAVETİ STİLİ

 

Akşam davetleri her zaman için çok özel olmaktadır. Bu nedenle tercih edilecek kıyafetin elbiseden yana olması sizi karşılayacak olan kişiye verdiğiniz önemin ne kadar büyük olduğunun göstergesi olacaktır. Gold aksesuarlar tercih edebilirsiniz.

 

– SEYAHAT STİLİ İLE FARKLI KOMBİN

 

Tatil planı yapıyorsanız eğer bavulunuza eklemeniz gereken şahane kombin önerileri bulunmaktadır. Yaz mevsiminde yapacağınız tatil için beyaz uzun bir elbise, yazlık beyaz ayakkabılar ve istediğiniz renkte bir şal tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir