Tesettür Dış Giyimde Sezonun Trend Kap Modelleri Nasıl Oluşmuştur?

Tesettür Kap Modellerinin En Çok İlgi Çeken Tasarımları Nelerdir?

 

Tesettür modası bayanların yakın takibi sayesinde, dış giyime yönelik birçok seçenek ortaya koymaktadır. Dış giyime dair mont ve kaban modellerine ek olarak tasarlanan kap modelleri hem gömleklerin hem de kazakların üstüne kullanılabilmesi açısından oldukça konforludur. Tesettür kap modelleri şık ve zarif kesimler kullanılarak meydana getirilmektedir. Sezonun trend kap tasarımlarında, şal yaka modeller yer almaktadır. Şal yaka modeller özellikle içerisine dar trikoların giyilmesi ile kullanılabilmektedir. Şal yaka kap modelleri dökümlü ve belden kuşaklı modeller olarak tasarlanmaktadır. Şal yaka modellerin öne çıkan trend renk kullanımı ise gülkurusu rengidir. Kap modellerinde spor tasarımlar da yer almaktadır ve salaş, düğmeli spor kaplar, günlük kullanımda şıklığı yakalamaya yardımcı olmaktadır.

 

Tesettür Trend Kap Modellerinde Renk Ve Desen Ayrıntıları Nelerdir?

 

           Tesettür kap modellerin de siyah ve beyazın bir arada kullanıldığı kazayağı deseni ve pötikare baskı dikkat çekmektedir. Bu modellerin iç astarları renkli olarak tasarlanmaktadır. Kap modellerinde iç astarın renkli, saten kumaştan kullanımı, en yeni ayrıntılardan biridir. Şık ve klasik görünümü seven bayanlar için, sezonun en uygun olan trend modeli uzun kap modelleridir. Spor kapüşonlu ve cepli kap modelleri ise kot pantolon kullanımını sıklık ile tercih eden bayanlar için uygundur. Gri, yeşil, mavi gibi renk seçenekleri ile oluşturulmuşlardır. Bu sezon markaların kap modellerinde yarattığı çeşitlilik sayesinde her bedene uygun ve geniş renk yelpazesinde ürün seçeneklerini bulabilmek mümkündür.

 

           Tesettür kap modellerinde, kazaklarda ve elbiselerde olduğu gibi nakış kullanımı görülmektedir. Sezonun trend nakışlı kap modellerinde, yaka kısmında nakış kullanımı görülmektedir. Yakada kullanılan nakış ise modelin hem zarif hem de şık görünmesine yardımcı olmaktadır. Şal yaka kullanımı ise sezonun en çok tercih edilecek olan ve en trend tasarımları arasında bulunmaktadır. Kahverengi, bebek mavisi, bordo, pembe, gri gibi renkler ile tasarlanan modeller hem gömlekler hem de kazaklar ile önü açık şekilde kombin yapıldığında, yaratıcı bir tarz oluşturmaktadır. Pastel renkler özellikle beyaz pantolonlar ile kullanılarak kombin yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir