Tesettür Büzgülü Kot Tunik Modelleri

kot tunikHer sezon giyim markaları için yeni bir başlangıçtır. İyi bir şekilde değerlendirilebilen bu dönemler sayesinde yeni sezona damga vuracak tasarımlar ön plana çıkabilir. Özellikle kot tunik modelleri en çok kullanılan tesettür tunikler olarak her dönem yenilenerek sunulmaktadır. Bu sezonda öne çıkan tasarımlar arasında büzgülü modeller bulunmaktadır. Cep detayları kot modellerin adeta vazgeçilmezi, spor duruşun bir ayrılmaz bir uyumu olmaktadır. Cepler işlevleri ile de tercih edilebiliyor. Yaka kısımların yanında etek kısımlarında kullanılan ceplerde tarzınızı daha spor bir hale getirebiliyor. Açık mavi büzgülü modellerin vizon şal, pantolon ve abiye ayakkabılarla uyumu şık bir kullanım oluşturacaktır.

Beli büzgülü modeller bu sezon çok beğeniliyor. Daha açık tonlarda kot tunik modellerinde özellikle yaka kısımlarda kullanılan dantellerde modele daha soft bir hava katmaktadır. Renk olarak çok çeşitli modeller bulunabiliyor. Açık mavi renk tonlarından daha koyu renk tonlarına kadar farklı model seçenekleri bulabilmek mümkün olmaktadır. Kot modellere kapüşon detayları çok yakışıyor.  Belden büzgülü olarak tasarlanan modellerde belde kalın kemerler kullanılabilmekte ve üst kısmı daha dökümlü bir hava kazanabilmektedir. Kemer kısımlarında kullanılan kahve tonlarındaki ayrıntılar ise çanta, ayakkabı ve şal kullanımlarında kombin rengi olarak tercih edilebilmektedir. Kot modellerde meral düğmeler modele kendi tarzında bir detay olarak çok yakışmaktadır. Farklı hiçbir detayı olmayan beli büzgülü modellerde düğmeli formlarda modellerde sunulmaktadır.

Bu tasarımların açık mavi model seçeneklerinde mint yeşili parlak bir şal ile günlük kullanımlara modern bir tercih olarak sunulabilmesi söz konusu olacaktır. Pantolon olarak siyah pantolonlar ile kombine edebileceğiniz bu modelleri spor altın sarısı parlaklıklar ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Beli büzgülü kot tunik modellerinde kapüşon detayları da oldukça başarılı uyumlar oluşturmaktadır. Renk olarak buz mavisi kullanımlarında ise yaka kısımları üzerinde file detaylarına yer verilmesi daha modern ve özgün bir tasarım olacaktır. Kol modellerde sadece bel kısımlarında değişe etek uçlarında da büzgülü modeller kullanılabiliyor. Bu modellerde koyu tonlarda bir kot rengi fermuar ve cep kısımlarında kullanılan fıstık yeşili gibi çok farklı renk tonları ile de özgün tasarımlar oluşturabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir