Tesettür Balık Abiye Modelleri

Tesettür, belirli hassasiyetle baz alınarak tasarlanan kıyafet tasarımları olmaktadır. Tesettürlü hanımların vücut ölçülerine göre elbise seçimleri yapmaları çok önemlidir. Bazı durumlarda bir beden büyük modellerin seçilmesi tesettür ruhuna daha uyumlu kombinler elde etmenizi sağlayacaktır. Şık bir seçim için balık tasarımında tesettür abiye modelleri tercih edebilirsiniz. Özel bir davette kullanabileceğiniz bu model tasarımları, işlemeleri, detaylarındaki yenilikleri ile çok fazla dikkat çekiyor.

 

Sade Renk Tonunda Modeller

 

Fuşya renk tonu özel bir davet için tercih edilebilecek en gözde seçenekler arasında yer alıyor. Aynı renk tonunda olsa bile üst kısımlarda işlemelere yer verilebilir ve bel kısımda kullanılan kısa tül detayları da tesettür abiye tasarımlarına zarif bir tarz katmaktadır. Fuşya bir elbise safran renk tonlarında bir şal ile tamamlanabilir. Şal bağlama modelinde şal uçların arka kısma atılarak elbise modelinin tarzınızı ışıldaması sağlanabilir.

 

Üst Kısmı Ceket Tarzında Balık Elbise Modelleri

 

Hemen hemen her markanın bu alanda çok özel tasarımları bulunabiliyor. Özellikle siyah ve altın parıltılarının harika kombinasyonları çok modern modeller oluşturabilir. Marka koleksiyonlarında daha çok üst kısmında ceket formunda bir tasarım görülüyor. Ve modern bir tarz olarak çok beğenilmektedir. Eteklerdeki siyah renk tonu, ceket kısmında altın renkli işlemlerle kaplamaktadır. Aynı renk tonunda bir şal ile şık bir şekilde kombine edilebilir. Ceket kısmında parıltılı mercan bir renk tonunda olan kıyafetin üzerinde yer alan altın renk tonunda broş tarzında düğmeler de hoş bir detay olmakta, bu detaylarla parıltılı atlın renk tonunda bir el çantası kombine edilebilir. Eşarp olarak ta siyah şallarla bu tasarımlar kombine edilebilir.

 

Leopar Desenli Balık Modelleri

 

Leopar desenleri kadınları hiç vazgeçemediği renk tonları arasında yer alıyor. Yarasa kol tarzında tasarlanan bir tesettür abiye modelinde bel kısmında parıltılı altın renk tonlarında bir kemer ve eteklerde fuşya renk tonların çok şık olmaktadır. Eşarp olarak mürdüm renk tonlarında bir sade bir şal kullanılabilir. İster sade renk tonlarında, ister desenli çok şık abiye tercihleri bu model içerisinde tercih edebilirsiniz. Şal seçimlerinizde ise daha desenli modellerin sade, sade modellerin desenli seçeneklerle tamamlanması şık kombinler oluşturacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir