Tesettür Alışverişlerinde Hangi Parçalar Olmazsa Olmaz?

 

Her kadının farklı bir beğeni tipi vardır. Kimi bol kıyafetler tercih ederken, kimisi de dar parçalara odaklanır. Tesettür giyimde önemli olan konu ise, her ne giyiyorsanız vücut ölçülerinize göre giyimlerinizi seçmenizdir. 2017 kış mevsiminde triko, kazak, hırka, örgü modeller raflarda yerini alıyor. Aralarından hangisini seçeceğiniz ve nasıl kombinleyeceğiniz elbette ki sizlere dert oluyor. Bu nedenle hangi renkler ile hangi tonlar kullanılmalı gibi sorulara öncülük tanınmakta. Tesettür alışveriş ve tesettür kombinlerinde eksik etmemeniz gereken renk siyah rengi oluyor. Her mevsimin kurtarıcısı olan siyah, özel günlerde ya da gün içerisinde sizleri şıklıkla karşılıyor. Siyah düz bir elbise ile bir davete gidebilir, siyah kazak jean pantolon ile de her ortamda rahatlıkla gününüzü geçirebilmektesiniz. Siyah kıyafet üzerine birçok renklerde şal ya da başörtüleri kullanabilir, çeşitli takılarla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

 

2017 Tesettür Giyimde Dantel Detaylar

 

Kadınların pek çoğunun vazgeçilmezi olan dantel detayları bu kış oldukça moda. Eğer modayı takip etmiyorsanız dahi, sıklıkla her mağazada dantel detaylarını görüyor olacaksınız. Birbirinden şık görünüme sahiplik eden dantel detay kıyafetleri kaçırmayın. Düğün, nişan, söz, sünnet düğünü gibi en özel günlerde yakınınızın ya da bizzat kendinizin güzel günlerini dantel detay abiyelerle ya da dantel detay elbiselerle bütünleştirebilirsiniz. Tesettür alışveriş yaparken dantel detaylarını kazak, hırka, triko vb. üzerinde de sıkça göreceksiniz. Düz renklerdeki kıyafetlerin üzerine işlenen rengarenk dantel detayları, sizlerin hangi renk eşarp, şal takmanız gerektiğini belirliyor. Dantellerin renklerinden istediğinizi şalınızda uygulayabilirsiniz.

 

Rengarenk Kış Modası

 

Kışın bir kural gibi benimsenen koyu renk modası, bu sene ile birlikte nihayet bozuluyor. Rengarenk kaplar, pardösüler tesettür alışveriş yaparken kaçırmamanız gerekenler listesine ekleniyor. Kış mevsiminde bu sayede içiniz kararmıyor ve gönlünüz açılmış oluyor. Aynaya baktığınız zaman bile kendinizi iyi hissetmiş oluyorsunuz. Açık mavi tonları ve toz pembe renkleri de kış modasında yerini gözde bir konuma aldırıyor. Kot, deri, kadife kumaşlardan üretilen çeşit çeşit modellere ayrılan eteklerin üzerine de, kısa, renkli, desenli birçok model kazakları kullanabiliyor, davetlere dahi bu şekilde kombinlerle katılabiliyorsunuz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir