Tesettür Alışverişlerde Tunikler Nasıl Kombine Edilir?

Tesettürlü hanımlar pratik kombin özellikleri, her alanda kullanılabilme imkanları ile tunik modellerini çok beğenmektedir. Spor, salaş, günlük, abiye, klasik tarz seçenekleri ile çok fazla ürün seçeneği bulunuyor. Bu alanda tesettür alışveriş kategorisinde tunik modelleri arasından her yaşa ve beğeniye hitap eden tasarımlar bulabilmek mümkün olacaktır.

 

Spor Tunik Modelleri

 

Genç tesettürlü hanımlar tunik seçimleri ile evde, okulda, işte her alanda çok şık, uyumlu ve kullanışlı kombinler elde edebiliyor. Ekru renk tonlarında düz model tunikler üzerinden kullanılan kelebekler hoş bir imaj oluşturuyor. Gömlek formunda kullanımlarda çok beğenilmektedir. Koyu mavi diz üstü bir modeli haki renk tonunda şal ve beyaz boru pantolonlar ile kombine edebilmek mümkün olmaktadır. Kapüşonlu modellerde oldukça spor olmakta ve çift taraflı olarak kullanılabilen özen renk kombinlerinde modellerle de kullanışlı modeller tercih edebilirsiniz. Yandan düğmeli modellerde çok şık olmakta ve fuşya renk tonunda bu tarz modellerin ayakucuna kadar inen boylarında aynı renk tonlarında beyaz ana temalı bir eşarp kombine edilebilir.

 

Salaş Tunik Modelleri

 

Salaş tunikler tesettür ruhu ile çok daha uyumlu tasarımlar olmaktadır. Yarasa kollar, pelerin tarzında geniş formlarda olan bu tunikler oldukça şık olmaktadır. Yeni sezon renk tonları arasında kavun içi rengi ile mevsime özel hafif bir tasarım elde edebilir, uzun kolyelerle şıklığınızı tamamlayabilir, vizon bir şal ile tesettür alışveriş yaparken kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Salaş modellerde bileğin dar olması ve kol altına doğru modelin genişlemesi modeli çok şık ve kullanışlı bir tasarıma büründürmektedir.

 

Abiye Tunik Modelleri

 

Gömlek tarzında modellerde şifon kumaşlar kullanıldığında abiye olarak tercih edilebilmektedir. Tuniklerin boyların genellikle dizlerin altında olmakta, ancak yeni dönemlerde ayak bileklerine kadar uzanan modellerde çok beğenilerek kullanılmaktadır. Fuşya renk tonu abiye seçimlerinde çok fazla tercih edilmektedir. Uçuk pembe şallarla da bu tarzlar tamamlanabiliyor. Fıstık yeşili modellerde asimetrik kesimler ve kollarda fermuar kısımlarında kullanılan dantel baskılarda hoş abiye modelleri oluşturmaktadır. Bu alanda tesettür alışveriş seçimlerinde püsküllü şallarla bu tarz modeller kombine edilebiliyor. Seçilen tunik modelinin bir renk koyusu ile şal seçimleri yapılabilir, uyumlu olarak kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir