Tesettür Alışverişlerde Genç Hanımlar Nasıl Tercihler Yapar?

Abiye tasarımlarında özel detaylar, şık aksesuarlar, parıltılı kumaşlar tercih edilmektedir. Bu alanda tesettür alışveriş genç abiye modelleri içerisinde çok şık kullanımlar bulabilmek mümkün olmaktadır. Bu alanda elbise modelleri öne çıkıyor. Şık ve kullanışlı model tasarımları içerisinde gençlere özel; mezuniyette, davetlerde, cemiyetlerde kullanılabilecek birbirinden şık tasarımlar sunulmaktadır.

 

Detayları İle Şık Modeller

 

Sade bir elbise modelinin kol kısımlarında kullanılan detaylar ve uzun zincirler kibar bir şıklık oluşturabiliyor. Ancak biraz daha özel bir abiye seçiminde daha özel tasarım modeller tercih edilebilir. Özellikle üst kısmı parıltılı işlemelerle süslenmiş, bel kısmında kuşakları bulunan modellerin eteklerinde tül detayları ile kabarık kullanımlar şık bir nişan elbisesi olabilir. Sade modellerde geniş kolyeler tercih edilebilir. Pelerin tarzında kollardan uzanan parçalarda zarafet sağlayacaktır. Vizon renk tonu son dönemlerde oldukça tren olmakta ve düz renk bir elbise modelinin üst kısımlarında kullanılan gri detaylarda oldukça şık olmaktadır. Birkaç ton açık renklerde şallarla ile bu tarz kıyafetler kombine edilebilir.

 

Spor Tarzlara Özel Şık Modeller

 

Bel kısmında kullanılan deri kemerler ve eteklerde kullanılan gizli cepler kullanışlı açısından çok şık olmaktadır. Bu alanda tesettür alışveriş genç abiyelerinde üst kısımlarının beyaz gömlek şeklinde olduğu, etek kısımlarında ise vişne renk tonunda uyumlarla tasarlanan elbiseler altın renk tonunda şallar ile kombine edilebilir. Zarafet elde etmek için pudra renk tonlarında, üst kısmı kendinden desenli modellerde bel kısımlarında ince kemerler kullanılabiliyor. Mint yeşili çanta ve şallar ile de çok şık ve zarif bir şekilde bu kombinler tamamlanabiliyor.

 

İçli Dışlı Abiye Modelleri

 

İç kısmında jile şeklinde pudra renk tonunda bir elbisenin üzerinde kaftan tarzında ekru renk tonunda jakarlı kumaşlardan oluşan modellerde oldukça hoş olmaktadır. Pudra renk tonlarında bil şal ile kombine edilebilir ve şal üzerinde çiçekli taçlarla özel bir kombin elde edilebilir. İç kısımlarında dantelli tasarımların üzerinde sade renk tonunda ikili takım şeklinde kullanılan modellerde oldukça şık olmaktadır. Bu alanda tesettür alışveriş seçenekleri içerisinde genç tesettürlü hanımlar kendi tarzlarına ve beden ölçülerine özel olarak tercih edebilecekleri çok hoş tasarımlar yer alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir