Tesettür Alışverişinde Kombin Nasıl Yapılır?

Güzel bir tesettür alışveriş yapmak istiyorsunuz ve bunu sağlarken aynı zamanda bu çok farklı ürünü satın alarak bunları harika bir kombin haline getirmeyi istiyorsunuz. O zaman bunun için özellikle modayı takip etmeniz ve kendinize özellikle de yakışacak olan bir giysi çeşitlerini bir arada almanız gerekmektedir. Bunlar içerisinde şimdi size güzel bir örnek vermek gerekirse özellikle bu yıl olarak açık renkli bir gömlek ile hoş bir keten pantolonun bir araya getirerek yaz ayları için güzel bir kombin haline getirebilirsiniz. Tabii bunun üzerine bir panço giyebilir ve bunu aynı zamanda sonbahar adına da bir kombin yaparken diğer taraftan, daha kalın bir dış giyim olarak bunu kış içinde hazır hale getirebilirsiniz.

 

Farklı giysilerle kombin yapmak

 

Bir tesettür alışveriş yaparken birbirine güzel uyum sağlayabilecek giysileri model olarak alırken aynı zamanda renk olarak da tek getirdiğiniz zaman gitmek istediğiniz herhangi bir yere harika bir görünüm ile katılma fırsatını yakalayabilirsiniz. Özellikle bunu sağlarken hiç şüphesiz güzel bir bluz ile ve ayak bileklerine kadar uzanan hoş bir tek parça etek satın alabilir ve vücudunuza yapılan yapışan etek ile harika bir kombin gerçekleştirebilirsiniz. Tabi burada renkleri de hiç unutmamak gerekiyor. Özellikle son zamanlarda kombin olarak beyaz bir gömlek ya da bir üzerine alt kısmında koyu renkli bir pantolon çeşidi veya etek modeli ile harika bir görüntü yakalayabilirsiniz. Üzerinize de alacağınız göz kamaştırıcı kırmızı renkli bir panço eşliğinde kombinizi tamamlayabilir ve güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 

Diğer parçalarla kombin yapmak

 

Birbirinden güzel giysiler eşliğinde tesettür alışveriş yaptıktan sonra bunları bir kombin bir haline getirmek aslına bakılırsa o kadar da zor değil. Ancak burada önemli olan konulardan biri de birbirinden farklı aksesuar çeşitlerini de bir araya getirerek kombine tamamlamaktır. Belinize yakışacak ve ön plana çıkacak hoş bir kemer ile birlikte kombin yapacağınız elbiseye uygun bir çanta ve özellikle de ayakkabı ile mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Tabi bütün bunları yaparken aynı zamanda hoş bir küpe ya da kolye ile birlikte harika bir bilekliği de unutmamanız büyük önem taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir